обадиха ми се от детската градина

  • 2 194
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 108
Успокой се първо ти
чела съм твой постове и преди и горе-долу съм наясно с иторията ти.
Нещата определено са- ти си сама с детето и най-важното за теб трябва то да е щастливо-успокой се и забрави ревности, нерви и недоволство, явно на него му се отразява силно. Не му показвай какво ти е и мисли само за него-използвай бащата да ви издържа и направи малкия истински щастлив и спокоен. Никога не плачи пред него и не прави скандали. За него ти си целия свят и той страда ,когато ти страдаш.

# 16
  • Мнения: 473
Успокой се първо ти
чела съм твой постове и преди и горе-долу съм наясно с иторията ти.
Нещата определено са- ти си сама с детето и най-важното за теб трябва то да е щастливо-успокой се и забрави ревности, нерви и недоволство, явно на него му се отразява силно. Не му показвай какво ти е и мисли само за него-използвай бащата да ви издържа и направи малкия истински щастлив и спокоен. Никога не плачи пред него и не прави скандали. За него ти си целия свят и той страда ,когато ти страдаш.

Kote аз знам 4е проблема на малкия идва от нашите скандали това ме тормози и се 4уствам виновна Sad.И да се похваля явно в градината не седът и дремат и само събират пари4ките.Ами директорката на детската градина поканила Г-н бащата на разговор и като педагок който наблюдава развитието на децата му обяснила някои неща,4е ако продължат скандалите между нас да о4акваме лоши последствия в/у детенце.Обади ми се и на мен разказа ми за срещата им той през цялото време е мъл4ал,каза ми и на мен да се въздържаме от скандали пред детето.И сега ще паднете Г-н таткото ако ви кажа какво отношение има към мен.Няма скандал няма мъл4ание няма обиди.Това не е този 4овек който познавах преди 1-2 седмици.Звъни постоянно как сме ,добре ли сме ако попитам нещо от типа на моите въпроси "къде си?"няма ги ве4е тези отговори"това не е твоя работа"ами ми се обяснява Grinning.Да прави го заради детето но и аз се 4уствам добре.Абе мисля си тая директорка ако му каже 4е трябва да се съберем заради детето защото това ще го направи щастливо.Дали ще го направи newsm78?Майтап няма да прекалявам ама ми е много любопитно Hug.Сега двамата мъже са на море и ми каза 4е като се върнат да  съм записала 4ас за психолог и да го заведем.2та забележете Thinking.

# 17
  • Мнения: 2 108
това е чудесно!
значи му е притеснено за малкия. Не прибързвай и не тормози много бащата за да не избие пак на някъде и да нарушите равновесието на малкото човече. Закрепете положението и ти също направи компромиси и се промени, както таткото прави и се променя и така надявам се да се родобри положението.
Разкажи ни после как е момченцето ти.

# 18
  • Мнения: 473
това е чудесно!
значи му е притеснено за малкия. Не прибързвай и не тормози много бащата за да не избие пак на някъде и да нарушите равновесието на малкото човече. Закрепете положението и ти също направи компромиси и се промени, както таткото прави и се променя и така надявам се да се родобри положението.
Разкажи ни после как е момченцето ти.


Ок ще разкажа.Но мен хи4 не няма в компромисите голямо дърво съм.Не съм от типа жени "мяу-мръ... и т. н."А само колко губа  от този мой дървен характер баси #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт