В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 45

  • 56 818
  • 759
  •   1
Отговори
# 30
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
За къса коса - Дидо от Бюти! С две ръце за къси прически препоръчвам него!

# 31
  • Мнения: 1 167
Честно казано не бях сигурна, че вече има фризьори там, защото на сайта им дори не я пише като предлагана услуга.

# 32
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Дидони е цар на карето. Сега работи в салона над магазин "Михаела". Аз съм си доволна от Стельо, а също и Силвия от салон "Еуфория" е много добра. Стельо ме боядисва и подстригва, а Силвия ми прави прическите за повод.

# 33
  • Мнения: 2 689
+1 за Дидо. Страхотен еза късите прически.

# 34
  • Мнения: 1 167
+1 за Дидо. Страхотен еза късите прически.
От Бюти ли или се е преместил на друго място?

# 35
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Да.На Васил Левски, над магазин "Михаела", заедно с Емилия.

# 36
  • Мнения: 1 167
Може ли някой да даде телефон за връзка с Дидо тогава и да ориентира долу горе в какъв ценови диапазон са цените в този салон.

# 37
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Едва ли ще е по-вече от 50 лв. за подстригване и сешоар, номер нямам.

# 38
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 583
Момичета, да повдигна отново най-обсъжданата тема, а именно за фризьорите. Прочетох всички предни мнения чрез търсачката, но ми излизат последно от 2018. Може някой да е намерил добър специалист. Много добри отзиви са писани за Мария от "Черна котка" и Елена от  ellia,  но това е. Та на мен ми трябва за къса коса, оформяне в хубаво каре. Ако някой има идеи моля да пише.
Веселин Богданов салон Магик - Горна Оряховица. Няма да съжалявате!

# 39
  • Мнения: 62
Препоръчвам LK studio Blush Аз си подстригах дълга коса на каре и си я поддържам там.

# 40
  • Мнения: 14 302
Дами,  знам, че е обсъждано, но, моля,  дайте актуална информация за летни училища/занимални за това лято. Децата на есен ще са в първи клас.

# 41
  • Мнения: 11 566
Пиша за занимални от личен опит.
1. Интелекти
2. Мечо Пух
3. Диел
4. Роси
Ако те интересуват подробности, насреща съм.

# 42
  • Мнения: 14 302
Благодаря!

Телефонът на Дидо фризьорът:

# 43
  • Мнения: 89
Дами,  знам, че е обсъждано, но, моля,  дайте актуална информация за летни училища/занимални за това лято. Децата на есен ще са в първи клас.
Дъщеря ми е в "Диел" от понеделник. 7-8 деца са. Играят, четат книги, ходят в парка. Миналата година преди първи клас изкара там цялото лято.

# 44
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Знаете ли езикова школа в града, която да прави групи за към 18-19ч за деца на есен.Училище Европа групите им са към 16ч, нас няма да ни устройва този час. Индивидуалните уроци ни казаха, че ще са по 18лв за 1 учебен час и ми се виждат много.Това на месец ще прави към 150лв, ако има 8 учебни часа на месец.

Общи условия

Активация на акаунт