В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 45

  • 56 826
  • 759
  •   1
Отговори
# 315
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Сиска, Благодаря! Дали не е Елка Мъжлева? Това ми излиза като име....малката ходи точно в Патриарха в предучилищна група и имат логопед, но искаме малко да ускорим процеса.....ако е Елка Мъжлева да звъним и да започва.....

Последна редакция: ср, 18 ное 2020, 22:47 от Genni

# 316
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Добро утро-Елка е, просто съм много изморена вече и съм се объркала.Двете с Мина се справиха блестящо, аз не съм намесвала изобщо с помощ у нас.

# 317
  • Мнения: 319
Здравейте,

Някой знае ли часовете, в които приема доктор Николай Личев в кабинета си на ул. "В. Левски" 6? Или актуален номер, на който да се звънне, тъй като на тези, които имам, не отговаря? Благодаря!

# 318
  • България моята родина
  • Мнения: 201
Можете ли да ми препоръчате гинеколог,за който няма да чакам дълго за час.Става въпрос за профилактичен преглед.

# 319
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 583
Можете ли да ми препоръчате гинеколог,за който няма да чакам дълго за час.Става въпрос за профилактичен преглед.
Д-р Калейнски.

# 320
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 778
От Ангелов съм доволна, ходя от години. Иначе съм от Горна Оряховица, но ми дава близки часове, всичко обеснява и е изключително спокоен и внимателен. Водих си и 2те бременности при него, въпреки, че пътувах за всеки преглед.

# 321
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Можете ли да ми препоръчате гинеколог,за който няма да чакам дълго за час.Става въпрос за профилактичен преглед.
Д-р Калейнски.
И аз ви го препоръчвам. Следих се при него, а и продължавам да си го посещавам.

# 322
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Какво ви е мнението за препарата Спирулина на капсули?
Има много производители, на кой препоръчвате?

# 323
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Момичета, да сте търсили /купували скоро галиев термометър? Да знаете конкртена аптека, в която има налични?

# 324
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
При нас няма.

# 325
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Моля за информация за обущар/тапицер, който би направил като нова една чанта (т..е. нещо като смяна на тапицерията на чанта).

# 326
  • Варна
  • Мнения: 162
Момичета, помагайте, трябва да пътувам в петък следобед от Варна за Г. Оряховица, влак не ми е вариант, трябва ми автобус, който ще ме стовари на автогара юг и оттам с какво мога да стигна до Г.Оряховица? Автобус някакъв има ли редовен, надалеч ли е от тази автогара, че ще имам тежък багаж.

# 327
  • Мнения: 11 567
Щом си с багаж, от Автогара Юг хващаш такси / по всяко време има там, а ако няма- тел. на фирма- 062/ 633633/ до спирката на съда- макс 3- 4 лв. дотам.
Там има маршрутки, но за съжаление не знам на какво време тръгват. Точно до маршрутките е автобусната спирка.
Иначе си хващаш автобус 10 или 14- за тези двата се сещам / около 2 лв. е билета, мисля/.

Друг вариант е направо такси от Юг до Горна- макс 15 лв.

# 328
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Автогара Юг не е далеч от центъра. Там не минава нищо обаче, което да те закара до Горна Оряховица. На около 10 мин пеша от гарата е спирката, от която на всеки кръгъл половин час тръгва маршрутка за ГО, както и минават оттам автобусите до Горна - с номера 10 и 14.
Освен варианта да стигнеш пеша, ако багажът тежи много, може да хванеш такси. Разстоянието обаче е много кратко и не знам дали се навиват шофьорите

# 329
  • Мнения: 2 147
Понеже съм силно скарана с посоките... Автобус от Варна минава ли през града, преди да стигне до Автогара Юг? Евентуално да помоли да я остави шофьорът близо до спирка...

Общи условия

Активация на акаунт