В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 45

  • 56 941
  • 759
  •   1
Отговори
# 300
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Здравейте! Има ли в Търново учител по китара или школа, която да провежда такива уроци?
В Младежкия дом има такава школа, имам познати деца, които ходят там.

# 301
  • Мнения: 341
Момичета, има ли някъде в града дамски фитнес, разположен в близост до центъра?
Има ли на разположение треньор, който може да си наемеш за няколко тренировки?
Как става изобщо процедурата с треньорите? Абсолютно начинаеща съм и първоначално ще искам да ми виси някой на главата, за да гледа дали правилно изпълнявам упражненията и да ми казва кои точно и по колко време да правя.
Благодаря ви! Simple Smile

# 302
  • Мнения: 11 570
Не е само дамски.
Фитнес Спа 17.
Треньорът е Йордан Димитров.
Препоръчвам.

# 303
  • Мнения: 913
Момичета, може ли да ми препоръчате бижутер в града, който да стесни сребърен пръстен?

# 304
  • Мнения: 647
Момичета, може ли да ми препоръчате бижутер в града, който да стесни сребърен пръстен?
На пето авеню, точно до входа преди да се влезе в сградата, до стълбите (навън). Дано сте ме разбрали. 😂

# 305
  • Мнения: 913
На пето авеню, точно до входа преди да се влезе в сградата, до стълбите (навън). Дано сте ме разбрали. 😂

Благодаря, май горе-долу се ориентирах Grin

# 306
  • Мнения: 647
На пето авеню, точно до входа преди да се влезе в сградата, до стълбите (навън). Дано сте ме разбрали. 😂

Благодаря, май горе-долу се ориентирах Grin


Това което намерих за ателието. Дано съм била полезна.

# 307
  • Мнения: 11 570
А ортопед да препоръчате?
Недобре гипсирано стъпало..
Може и в друг град.

# 308
  • В.Търново
  • Мнения: 6 691
Акта Медика в Севлиево.Но името на ортопеда не мога да ти кажа.
https://spravochnik.framar.bg/%D0%B7%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0% … D0%B5%D0%B2%D0%BE

# 309
  • Мнения: 1 780
Здравейте, момичета, знаете ли дали има отделна подобна тема за Г. Оряховица или мамите пишат в тази? Порових, но не открих такава.
Благодаря предварително.
Преди време имаше, но не се пишеше в нея и сигурно е заключена. Сега не съм търсила.

# 310
  • Мнения: 1 783
Някой да знае лекар уши, нос и гърло, който приема сега сравнително бързо-Пеева, Белчилов? Пука ми нещо едното ухо след изкараха тежка хрема.

# 311
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 711
Някой да знае лекар уши, нос и гърло, който приема сега сравнително бързо-Пеева, Белчилов? Пука ми нещо едното ухо след изкараха тежка хрема.
Белчилов, но още по телефона му обясни какви са ти симптомите, и че не става дума за кашлица или друго ковид подобно.

# 312
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
Някой да знае лекар уши, нос и гърло, който приема сега сравнително бързо-Пеева, Белчилов? Пука ми нещо едното ухо след изкараха тежка хрема.

Ако нещо не можеш да се свържеш, може да ми пишеш.

# 313
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Дами, да ми препоръчате детски логопед?

# 314
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
Елена Мъжлева в училище Патриарх Евтимий.С Мина се справихаза няколко месеца само, две посещения на седмица.Уникална дама е!

Общи условия

Активация на акаунт