В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 46

  • 47 369
  • 787
  •   1
Отговори
# 1
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 217
Като за начало в новата тема, аз пак влизам с въпроси:
 - търся отзиви за фирма за циклене на паркет - в интернет открих само 2 за ВТ - Паркетен свят и Паркет ВТ (Пластагланц), но ми се ще да имам реални отзиви от ползвали услугите им.
- търся фирма, която да смени гръб и работен плот на съществуваща кухня +  евентуално да изработи елементи за вътрешно разпределение на гардероб

# 2
  • Мнения: 11 558
Благодаря за темата!

pepi:)- за второто / кухня и гардероб/ прозвъни тези- http://www.mebelikoloda.com/
Правиха моята и на приятелки кухни и т. н. и винаги ги препоръчвам.

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 687
Търся фирма / мебелист за изработка на кухня по проект. Моля за отзиви от която и да е от многото в региона.

# 4
  • Мнения: 1 705
Благодаря за новата тема. Желая на всички весело лято.

# 5
  • Мнения: 2 683
Търся фирма / мебелист за изработка на кухня по проект. Моля за отзиви от която и да е от многото в региона.
Студиото, което се намира над Спортна зала. Мисля, че се казва Везни. Имаме кухня от тях - не е мръднала над 10г.

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Отбелязвам се в новата тема и аз.

# 7
  • Мнения: 2 147
Благодаря за новата тема! Flowers Hibiscus Извинете, че ще задам толкова маловажен въпрос, но да попитам в кои магазини в Търново (ако изобщо ги има някъде) се продават сладоледи с марка Изида?

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 687
Благодаря за новата тема! Flowers Hibiscus Извинете, че ще задам толкова маловажен въпрос, но да попитам в кои магазини в Търново (ако изобщо ги има някъде) се продават сладоледи с марка Изида?
в Стиви имаше миналата година

# 9
  • Мнения: 2 147
в Стиви имаше миналата година
Стиви на Триъгълника ли, агентче? Или на Пишмана?

# 10
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 687
На триъгълника Simple Smile нали знаеш, че аз до пишмана не стигам, дори нз че и там има Стиви Simple Smile

# 11
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 553
Благодаря за новата тема! Flowers Hibiscus Извинете, че ще задам толкова маловажен въпрос, но да попитам в кои магазини в Търново (ако изобщо ги има някъде) се продават сладоледи с марка Изида?

Може да проверите на този телефон. Това е дистрибутора за Велико Търново.

# 12
  • Мнения: 2 147
Благодаря ви, момичета! Hug Ако ви срещна някога в реала, ще черпя по сладолед. Blush

# 13
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 842
Търся фирма / мебелист за изработка на кухня по проект. Моля за отзиви от която и да е от многото в региона.

И аз да похваля http://www.mebelikoloda.com/.

# 14
  • Мнения: 1 024
Търся фирма / мебелист за изработка на кухня по проект. Моля за отзиви от която и да е от многото в региона.


В Чолаковци фирма Чочко. Аз съм много доволна. Направиха ни целия апартамент без забележка ( кухня, секция за хол, обзавеждане за спалня). Доста време мина и нищо не е мръднало. Момчето и екипът са много разбрани.

Общи условия

Активация на акаунт