В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 46

  • 47 573
  • 787
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 566
За аниматор, вижте в „ Роси”- бившето Магро.
Приятелка там ще празнува с детето си- доколкото разбрах наем, кетъринг и аниматор за десет деца ще й стъпят на двеста лева.
Че може и евтино да вземат аниматорите, но под 30 за час едва ли има.

# 46
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Сдобих се с 9 брандирани тефтера, които нямам какво да правя. На някоя от вас, ако ще ѝ влязат в употреба, с радост ще ги подаря Simple Smile

# 47
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
И аз да питам - за почистване на килими - къде е качествена услугата?
Аз съм доволна от автомивката, която е срещу Практикер. Има сервиз, след него веднага има отбивка, спускаш се по баира и си там.

# 48
  • Мнения: 2 147
Дали не беше в предната тема... Но имаше добри отзиви за автомивката под училище Колю Фичето, в малката уличка, която води към Езикова гимназия.
П.П. За изпиране на килими точно беше, не отзиви като за автомивка по принцип. Smiley

# 49
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Дааа, миналото лято аз бях питала и ми я бяха препоръчали, но сега не се сещам как се казваше. Страшно съм доволна - все едно бях отишла да си купя нов килим - детето редовно го маже с нещо, а нямаше петънце
Едит : Кавалер

# 50
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 703
Бай Киро, автомивка Кавалер Simple Smile
Няма грешка крейзи дядото, маниак голям е!

# 51
  • Мнения: 11 566
Търся самостоятелна квартира / гарсониера, боксониера/, за студент, първа година, широк център, макс до 300- 350 лв.
Някой ако има нещо предвид, да пише ЛС.Simple Smile

# 52
  • Мнения: 257
Влизам с питане за езикови школи, за дете на 6-7годишна възраст, в частност английски език. Също се интересувам и от уроци по плуване Simple Smile Благодаря предварително

# 53
  • Мнения: 11 566
За уроци по плуване- басейна на Радиото / до Била/.

# 54
  • Мнения: 1 778
Някой да знае къде в града мога да намеря филтър за басеин Интекс-тип H. В Практикер и Практис няма

# 55
  • Мнения: 13
Здравейте,
Питането ми е относно фирма/доставчик на дограма, извън обхвата на популярните големи фирми в града. Търся оптимум цена/качество и вместване в определен бюджет. Ако някой има конкретен опит и препоръка към кого да отправя запитване, ще съм благодарна!:)
Посъветвайте ме за покупка на климатик, отново фирми/доставчици извън големите вериги за техника. Търся си вариант основно за отопление на около 40м2.
Предварително благодаря на отзовалите се:)

# 56
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 703
Здравейте,
Питането ми е относно фирма/доставчик на дограма, извън обхвата на популярните големи фирми в града. Търся оптимум цена/качество и вместване в определен бюджет. Ако някой има конкретен опит и препоръка към кого да отправя запитване, ще съм благодарна!:)
Посъветвайте ме за покупка на климатик, отново фирми/доставчици извън големите вериги за техника. Търся си вариант основно за отопление на около 40м2.
Предварително благодаря на отзовалите се:)
За дограма - фирма теолино. Дават ниски цени, качествен продукт, но кофти обслужване.

# 57
  • Мнения: 164
Здравейте,
Питането ми е относно фирма/доставчик на дограма, извън обхвата на популярните големи фирми в града. Търся оптимум цена/качество и вместване в определен бюджет. Ако някой има конкретен опит и препоръка към кого да отправя запитване, ще съм благодарна!:)
Посъветвайте ме за покупка на климатик, отново фирми/доставчици извън големите вериги за техника. Търся си вариант основно за отопление на около 40м2.
Предварително благодаря на отзовалите се:)

Нашите климатици са от Вимакс. Магазинът е над стадиона.

Някой да има телефон, на който да се обадя, за да проверя дали бесетката на Ксилифор е свободна?

# 58
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 703
0896757049
От този номер ще ви дадат друг на който да звъннете. Това е на момина крепост Simple Smile

# 59
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
0896757049
От този номер ще ви дадат друг на който да звъннете. Това е на момина крепост Simple Smile
Аз на стационарния съм звъняла. Тази година иначе пак от хотела отговорят за резервациите, а не от заведението долу

Общи условия

Активация на акаунт