Какво трябва да притежаваш, за да си популярен във форума?

  • 5 949
  • 122
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 254
2-3 скъпи коли,2-3 хотела на златни ей такива ми ти глупости Confused

 doh баси незнаех ,че имало формула,за да си поп у форума-хехехе колко има да се уча ощеееее

# 16
  • Мнения: 1 165
- трябва да даваш адекватни съвети
- трябва да създадеш тема, която ще бъде супер четена и мненията в нея ще бъдат повече от триста
- трябва да си настроен критикарски и скандалджийски към другите, за да те запомнят - най-вече.Но това последното по-скоро бих го формулирала,че трябва да отстояваш мнението си винаги без да ти пука какво мислят останалите. 

# 17
  • Мнения: 3 091
Дотук Ламята е най-близо до истината май...
Оп, ДЕ ВАня ме е изпреварила Simple Smile
Да,
забравих още едно нещо:  да не пишеш с цел да станеш популярен, а да бъдеш истински.
винаги се усеща фалшът!

# 18
Аз пък рядко обръщам внимание на форумките, интересуват ме само мненията и то по теми, които са ми интересни. Естествено някои ги запомням и те отговарят на следните условия:
*имат повече мнения
*имат интересен ник и/или запомняща се картинка
*тези с оригинални мнения: разискват интересна тема, пускат остроумни шеги, разказват история, която да ме заинтригува или дори просълзи.
Запомням и тези с тъпи,заявдливи или досадни мения, но само за да избягвам да им ги чета.

# 19
  • Мнения: 899
Странни са ми хората, които си поставят за цел да станат популярни във форум  Thinking

Иначе според мен е въпрос на стил - на изразяване и подход към хората, познаване на поведенческите правила в нет обществата. Поне на мен ми се набиват в очите такива хора. Но най-вече различните.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 958
* Дали трябва да си настроен критикарски и скандалджийски към другите, за да те запомнят?!?
* Дали трябва да имаш атрактивен ник, за да те запомнят?!?


По този начин ,задължително се придобива популярност във форума. Mr. Green Виждам ,че такива личности /първите /се радват на небивал успех  Sunglasses

За мен ,лично, популярни са тези ,които дават адекватни съвети. Peace

...........

 doh баси незнаех ,че имало формула,за да си поп у форума-хехехе колко има да се уча ощеееее

Мдааа , така е. Laughing
Доста хора се борят за популярност тук Thinking

# 21
  • Мнения: 7 474
От всичко изброено по малко  Wink

# 22
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Аз мисля, че е важно да се познаваш визуално с повечето редовни тук-да присъстваш на срещички, да създаваш контакти с други съфорумки...

# 23
  • Мнения: 1 533
Още с регистрирането си да пуснеш тема или за правопис, или за стрии или София/провинция, за/против аборта по желание (и да бъдеш ЗА)...

Помага също така ако си хаплив (умерено), чувство за хумор, скандален аватар, неповторим стил...

# 24
  • Мнения: 1 517
Според мен истината е някъде по средата между всички постинги. А аз лично предпочитам реалната популярност пред виртуалната.  Hug

# 25
  • Мнения: 2 849
Още с регистрирането си да пуснеш тема или за правопис, или за стрии или София/провинция, за/против аборта по желание (и да бъдеш ЗА)...

Помага също така ако си хаплив (умерено), чувство за хумор, скандален аватар, неповторим стил...
И да допълня ,задължително поне една тема за"гърнето" . Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 4 806
а от какво е породена темата? Авторката някак не го изяснява...
Имах размисли по въпроса, но си зависи и вида популярност - едната е положителна, а другата отрицателна. Последните не винаги влизат в класациите (май, ако греша - поправете ме).
Не мисля, че някой има шансове за популярност с тема за стриите, даже и да са стрий (просто е прекалено често)...

# 27
  • София
  • Мнения: 3 407
Според мен истината е някъде по средата между всички постинги. А аз лично предпочитам реалната популярност пред виртуалната.  Hug
Още с регистрирането си да пуснеш тема или за правопис, или за стрии или София/провинция, за/против аборта по желание (и да бъдеш ЗА)...

Помага също така ако си хаплив (умерено), чувство за хумор, скандален аватар, неповторим стил...
Това последното си личи и за щастие трудно може да бъде имитирано Simple Smile

# 28
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
а от какво е породена темата? Авторката някак не го изяснява...

Веднага обяснявам.
Темата я пуснах, след като погледът ми попадна на поредната класация/номинация за най-... Направи ми впечатление, че личностите, които най-често се "спрягаха", са същите, който съм срещала и в предишни подобни класации. Признавам, че никовете на номинираните и аз бях запомнила по една, или друга причина. Така, че си зададох въпроса:
Защо едни и същи личности присъстват в почти всички подобни теми?

# 29
  • Мнения: 3 447
Признавам, че никовете на номинираните и аз бях запомнила по една, или друга причина. Така, че си зададох въпроса:
Защо едни и същи личности присъстват в почти всички подобни теми?

А ти защо си ги запомнила? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт