ZARA и всичко останало от INDITEX - пазаруване онлайн. Тема IV

  • 214 123
  • 3 406
  •   1
Отговори
# 150
  • Варна
  • Мнения: 750
Здравейте, тези червени дънки съм ги дублирала, а вече е минал срока да ги върна - https://www.zara.com/bg/en/premium-marine-fit-jeans-p08246605.html
Ако някой ги иска ще му ги изпратя или да разменим - за 9г 134см

# 151
  • Мнения: 82
Какви проблеми имаш предвид? Аз съм поръчвала и връщала, всичко беше наред.
Прилагала ли сте разпечатана електронната касова бележка към пратката за връщане?

# 152
  • Мнения: 3 629
Ако се връща по куриер трябва да има разпечатка, за да могат да идентифицират поръчката.
Ако се занесе в магазин е достатъчен само кода от телефона.

# 153
  • софия
  • Мнения: 25 392
Много съм намъчнена - магазинът на Зара на Витошка от известно време вече не може да се ползва за получаване на поръчки. А ми беше ужасно удобен. Останали са само магазините в моловете.

# 154
  • Мнения: 67
Здравейте! Харесах си от Зара дълъг елек от изкуствена кожа, но в сайта е изчерпан. Някой знае ли от колко време го няма в наличност и дали скоро ще има нови бройки?

# 155
  • Мнения: 5 216
Здравейте! Харесах си от Зара дълъг елек от изкуствена кожа, но в сайта е изчерпан. Някой знае ли от колко време го няма в наличност и дали скоро ще има нови бройки?
Без линк няма да стане.

# 156
  • Мнения: 67
Извинете, забравих да го прикача
https://m.zara.com/bg/bg/дълъг-елек-от-изкуствена-кожа-p03046249.html?v1=76506473&v2=1549285

# 157
  • Мнения: 5 216
Извинете, забравих да го прикача
https://m.zara.com/bg/bg/дълъг-елек-от-изкуствена-кожа-p03046249.html?v1=76506473&v2=1549285
Този елек е от новата колекция и пише, че ще го има отново скоро. Избери си размер, натисни на писмото и ще ти изпратят имейл, когато е наличен отново. Би трябвало до 2 седмици да е наличен.
Бил е наличен във всички размери на 15.09. Кога се е изчерпал не зная.

# 158
  • Варна
  • Мнения: 4 916
Някой виждал ли го е на живо?
Отдавна му се чудя на този елек, защото имам същия модел, но от плат и ми е удобен, но кожения ме спира да не е твърд и да се нацепи на някое от първите носения.

От къде се вижда кога е бил наличен?
Иначе размери имаше и едва преди седмица.

Последна редакция: ср, 14 окт 2020, 22:48 от eli70o0

# 159
  • Мнения: 67
ЧревоУгодник,благодаря ти!

# 160
  • Мнения: X
Този елек го пробвах в магазин преди една седмица и лично на мен много ми хареса. Обемен е, топъл е, кожата според мен не е твърда. Абе супер е! Само цената му ме отказа Simple Smile

# 161
  • Варна
  • Мнения: 4 916
Как е с размерите, защото другите елеци са уголемени?
Зара нося С, но елек категорично ХС.
С ми бяха като торба. Два имам.

# 162
  • Мнения: 5 216
От къде се вижда кога е бил наличен?
Аз използвах Google Cache за ориентир.

Отворех кешираната версия(ЦЪК) и там пише датата, на която Google е запазил сайта.

И много по-добре изглежда на моделката от кешираната версия, отколкото на сегашната.
Скрит текст:

# 163
  • Мнения: X
Не мога да кажа за размер как е, защото сега всичко се носи широко и на мен ми харесва така. Аз съм М и всичко си взимам в този размер.

# 164
  • софия
  • Мнения: 1 707
Здравейте,предварително се извинявам,че не съм чела темата назад.
Имам гифт карта подарък Зара от 20 август,аз сама или в магазина ще я активират за да я използвам ?
Тоест каква е процедурата с нея,имаше едно листче с картата ,но не го откривам.
Благодаря Ви!

Общи условия

Активация на акаунт