ZARA и всичко останало от INDITEX - пазаруване онлайн. Тема IV

  • 216 648
  • 3 406
  •   4
Отговори
# 270
  • Мнения: 257
И моята е с такива дати, но явно ще почакам Sad

# 271
  • Мнения: 1 149
И моята е с дати 2.12 - 4.12 и сега получих имейл утре да я чакам.

# 272
  • Мнения: 257
И аз получих мейл, чакам си я с нетърпение

# 273
  • софия
  • Мнения: 25 978
Спомних си защо не обичам Спиди да ми носи пратки до адрес. Поемат много работа, която няма кой да свърши. Уж днес щях да получа пратка, но се оказа, че не е в куриер. Естествено по телефон не можеш да се свържеш и не връщат обаждане. Не ми е спешно, но ми блокират деня да седя и чакам.

# 274
  • Мнения: 35
Здравейте, момичета!
Дали работи магазинът на Зара на Витошка? Той не се намира в голям търговски обект тип мол.
Извинявам се предварително, че въпросът ми не е за тук.

# 275
  • Мнения: 3 643
Магазинът е затворен. Май за постоянно и няма връзка с ковид ограниченията.

# 276
  • Мнения: 4 149
За постоянно е, съдейки от надписите на витрините. Не пише временно затворен. Пренасочват към останалите си магазини в моловете. Жалко, на мен ми беше ужасно удобен, докато другите изобщо не.

# 277
  • Мнения: 1 108
Аз още чакам, поръчах на черния петък сутринта. Пише, че са я приели вече в спиди но от тях ни гък ни стон Grinning

# 278
  • INFJ
  • Мнения: 9 713
А моята пратка вече е пристигнала в офиса на Спиди във Варна, но пише, че е с отложена доставка +10 дни, и очакваната дата за доставка е 16ти???
Някой друг с подобен абсурд?

# 279
  • Мнения: 180
Момичета, аз поръчах два панталона за тийнейджърката от Бершка на черен петък и вчера дойдоха. Единият не го одобри, другия и теснее. Честно казано, не разбирам текущата тийн мания от този магазин, но сигурно е от възрастта 🤭 Има ли тема за размяна на неуспешни покупки от магазините на Индитекс?

# 280
  • Пловдив
  • Мнения: 3 377
vrr, има! Заповядай: https://www.bg-mamma.com/?topic=1089711

# 281
  • Мнения: 1 025
Доволна съм от последната си поръчка. Всичко е от хубави материи, с добра изработка и благодарение на техния гид за размерите стои чудесно.
Две поло-блузки в размер L, пола М, панталон S.
Скрит текст:



# 282
  • Варна
  • Мнения: 4 977
А моята пратка вече е пристигнала в офиса на Спиди във Варна, но пише, че е с отложена доставка +10 дни, и очакваната дата за доставка е 16ти???
Някой друг с подобен абсурд?

Със спиде свърза ли се?
Каква е причината да е в офиса, а да не можеш да си я вземеш?
Моята също беше да офис, на 3ти те дойде и на деня си я вземах както всяка една пратка.
Проблема ми изглежда на е от куриера, а не от Зара.

# 283
  • INFJ
  • Мнения: 9 713
Свързах се, много били натоварени. Питах добре, не може ли да си взема пратката от  офис, а не да я чакам на адрес 2 седмици, не можело, датата щяла да остане същата. Пише, че е в офис, но всъщност била в склад.
От Зара пък ми казаха, че *можело* да я доставят до края на другата седмица... ама може и да не може в крайна сметка. Никаква помощ от тях.

Кога се научиха да работят със Спиди, какво стана с DHL? Нещо много е паднало нивото.

# 284
  • Мнения: 1 108
Моята пратка пише че е пристигнала също в някакъв офис и даже, че е предадена на куриер, но няма инфо кога ще бъде доставена. Интересното е, че ми излезе съобщение, че са възможни забавяния, защото са много натоварени и да пренасоча за вземане от офис, НО такава опция не е активна 🤦‍♀️🤷‍♀️

Общи условия

Активация на акаунт