Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през май

  • 77 230
  • 2 920
  •   1
Отговори
# 2 265
  • София
  • Мнения: 9 561
И някоя подредена булка да напрай кекс,повтарям кекс с к!!! 😀😀😀

От мен - палачинки. Поради липса на друго. Има достатъчно за всички желаещи. Вкъщи изглежда само аз ще набивам този път. Не знам що тъй се дърпат домашните тоз път. Ма тъмън повече за мен. Тъй че, заповядайте, моля, ако искате!

# 2 266
  • Мнения: 2 220
Аз палачинките само ги мириша Sad

# 2 267
  • Мнения: 35 116
Излязохме, не бях в кондиция и се прибрах.. рети час пазя леглото. Проспах и този топъл , слънчев ден Sad

# 2 268
  • Мнения: 12 031
Госпожата с палачинките, много грубо! Cry
Изглеждат уау!
Панда, ти си виновна,  че сгреших

# 2 269
  • Мнения: 758
Оплаквам се, че не вдявам какво е на последната снимка, а днес съм на луна...
Какво е, нещо вкусно ще да е и къде го има?

# 2 270
  • Мнения: 18 492
От ММ се оплаквам. Засякъл ни е, като излизахме с детето на разходка, настигна ни, повървя 50 м. с нас, започна да върви с топична подходка на народна песен и докато му обяснявах, че е прекалено бавен, детето междувременно отпраши с колелото. А ММ се размрънка, че отказах да тичам след нея. 2 пъти ми бил казал “давай”...Като му казах, че нещо се е объркал ако си мисли, че ще тичам по команда, се врътна и си тръгна. Уж вчера се разбрахме следобед да си видим с приятели навън, отпадало, защото аз не съм искала да влизаме вътре, пък навън било студено. Сигурно не съм в час, защото по обяд бях по тениска навън. И излезе сам да прави компания за пране на килими. Сега, докато детето спи, ми е звънял и той, и момичето от приятелското семейство. Толкова е тъпо, че дори не мога да се ядосам.

# 2 271
  • Мнения: 3 025
Оплаквам се, че не вдявам какво е на последната снимка, а днес съм на луна...
Какво е, нещо вкусно ще да е и къде го има?

Това е татлия. Обожавам и аз. Купувам си от Тарита една тарелка- вътре са 4 и ги изяждам наведнъж, толкова много ги обичам. Прияде ми се и на мен сега.

# 2 272
  • София
  • Мнения: 14 710
В София не съм виждала такава вкусотия като не снимката. Сиропирано е, нали?

# 2 273
  • Мнения: 3 025
Да ви се оплача колко съм ненаблюдателна или разсеяна, незнам и аз как да го определя. Имам една позната, която я засичах доста често, спираме се, като се видим, говорим си. И днес разбирам от една моя приятелка, че тази позната вчера била родила. И аз- ама как така, аз я виждах толкова пъти и дори не съм и забелязала, че е бременна? Щях да падна от новината.В същото време много се зарадвах, вече е третата около мен, която тази година си има бебенце. Някакъв бум е направо. Знам и за други познати бременни, но те са към края на годината. Ако не на друго, поне на бебенца тази година ще е богата.

# 2 274
  • Мнения: 35 116
Ти поне си я виждала. Аз съм се спряла като мишка в нас и почти никой не ме е виждал. Видя ме една приятелка, казах ѝ. Вика- мислех, че си напълняла Wink
Обаче съм толкова наплашена, че аха да кажа на някой и си казвам : айде след следващия преглед. И то..почти бебето се показало аз чакам следващия преглед.

# 2 275
  • Мнения: 12 031
В София не съм виждала такава вкусотия като не снимката. Сиропирано е, нали?
сиропирана е татлията,  но малко. Не е като баклава примерно.

# 2 276
  • Мнения: 3 025
Пийк, тъкмо изненадата ще е по- голяма за всички така.
Тя винаги си е била по- пълна и може би за това не съм обърнала внимание, незнам.  А и не бих питала, ако не ми каже сама тя за такова нещо, защото преди години, когато ми се разбъркаха хормоните и рязко качих към 10 кг и всички ме питаха бременна ли съм, или направо в кой месец съм,  а аз не бях и е много гадно така.

# 2 277
  • Мнения: 14 801
Чшшш вие що ме имитирате с тия вкуснотии,а?! Преписвачки! 🤪🤣
Проспах деня и аз,ставам и гледам тука вкуснотии. 😍 Това последното и аз не съм го опитвала,къде го има?

# 2 278
  • тук и там
  • Мнения: 11 547
И някоя подредена булка да напрай кекс,повтарям кекс с к!!! 😀😀😀

Хайде,аз ще съм със Кекса.Днес се развъртях, и кекс направих ,че и баница..Заповядайте!

Скрит текст:
           

И пия протеин,щото съм на диета уж..Confused .Ама довечера ще ударя едно вино със пържолка.Дано не посегна към кекса след това,че ще ми отиде пак диетата на кино..

# 2 279
  • Мнения: 3 025
Много кулинарни изкушения в тази тема. И сладко обичам и солено обичам, от такива вкусотии не мога да се настроя за започване на диета. Отивам да си приготвям нещо за вечеря. Днес и лЮкарство ще пия, така, че първо една шопска ще си направя.

Общи условия

Активация на акаунт