Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през май

  • 77 319
  • 2 920
  •   1
Отговори
# 2 850
  • Мнения: 2 188
Не, миглите не са 😄

# 2 851
  • Мнения: X
Цифричке, супер изглеждаш! 💋
Аз без грим съм като измита чиния. Направо си изглеждам болна, може би и русият цвят на косата допринася за общия болнав вид.

Последна редакция: сб, 30 май 2020, 18:44 от Анонимен

# 2 852
  • Бургас
  • Мнения: 6 621
Цифричке,не знаех новия ти ник.
Прекрасна си,приличаш ми на Моника Белучи на млади години.

# 2 853
  • софия
  • Мнения: 4 180
Аз пък обмислям как да започна да се гримирам въпреки маската 😁 липсват ми ружовете и червилата с тези маски.

# 2 854
  • Мнения: 8 627
Симпатяга си Цифричке.

Само хубавици  са събрани в тази тема. 🙂

И аз без грим съм като измита чиния, с грим-бива.

# 2 855
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 095
На обяд се разчекнах в банята, мокър под + хлъзгави джапанки. Болят ме глезените, крака и кръста. Добре, че беше малкия дявол.

# 2 856
  • Мнения: 2 188
Гледате ли Сузанита при Карбовски? Направо ми идва да забия едно кроше на майка й.

# 2 857
  • тук и там
  • Мнения: 11 686
Цифричке,сега Славка като каза-наистина приличаш на Моника Белучи.
И със грим и без грим-все тая при мен. Ама като се гледам без очила бивам..Та зависи и от диптъра  де..Stuck Out Tongue Winking EyeСнимки без да съм направила бюти функцията  на телефона на 6 не пускам  във фейса де..Satisfied
Правихме барбекю на двора.Ожулух 4!!! чаши вино..Оплаквам си че ми личи..Trollface

# 2 858
  • Мнения: 12 114
20052018, разкошница  си! И много млада ❤

Аз днес съм на хвалба. Няма да се оплаквам. Сдобих се с нова кафемашина. Край на чорбите сутрин!

# 2 859
  • Мнения: 2 188
Предполагам се подразбира, че в тази наша тема са най-красивите потребителки 😸 Аз пукам яко череши, как може най-хубавият плод да е толкова кратък..после минавам на една зелена салата с яйца и бяло винце, разбира се 🥂

# 2 860
  • софия
  • Мнения: 4 180
За череши и салата не знам,ама аз като се прибера определено ще си сипя чашка червено винце. След днешния ден имам нужда.

# 2 861
  • Мнения: 1 497
20052018, разкошница  си! И много млада ❤

Аз днес съм на хвалба. Няма да се оплаквам. Сдобих се с нова кафемашина. Край на чорбите сутрин!
Ми честита да ви е новата придобива, със здраве да си я ползвате! Каква машина си взехте?

# 2 862
  • Мнения: 2 188
Дари, да не си още на работа?

# 2 863
  • Мнения: 3 793
Цифричке, голяма хубавица си. Аз съм руса и без грим приличам на измита котка. Ей тъй импровизирана сесия на терасата и да се пусна в пространството - абсурд, че ми замина славата на хубава жена😂

# 2 864
  • софия
  • Мнения: 4 180
Цифричке, още час съм на работа и после обратно към вкъщи. Нямам търпение да се прибера. Ще умра от студ в тоя мол.

Syros,честита машинка.

Общи условия

Активация на акаунт