Искам да кажа ... (170) през май 2020

  • 51 929
  • 1 231
  •   1
Отговори
# 930
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 690
Добро утро!

Ей мЪ на, станала съм вече, а съм будна от 3,30.  Снощи обаче, припаднах в 9 без нещо, та съм наспана де. Blush

Честит празник!
Искам да пожелая на всички учители, просветители и културни дейци, да са здрави и да продължават, въпреки всичко, да работят със сърце и душа! Имаме огромна нужда, от такива хора!  Flowers Bouquet
Това е ден, който буди много мили спомени у мен! Когато бях дете, очаквах този ден с голямо нетърпение.  Имаше манифестация и всички подредени по класове, минавахме през центъра на селото, облечени с бели ризи, черни/тъмно сини поли/панталони, връзка на пионерче или чавдарче, калпачето с кокарда с лъв, бели чорапки и черни обувки.С гордост слагах, дадената ми лента "Отличник"  и  така се радвах, че всички ще видят, колко много съм учила, за да я имам!  Хубаво време беше!

Лилс, честит празник и приятно изкаравне! Дано ви е хубаво времето. Благодаря за снимката, не съм ходила на "Перла"от години.

Ети, много е красиво!  И двете с Лилс, ми звучите заредени и щастливи! Нека, по-често да е така!

Обичам да ходя на фризьор, ама нещо се издразних последния път, та май ще си се боядисвам сама и ще ходя от време на време, да ми обират връхчетата. Между другото, да кажа, че пробвах боята "Permesse" и много ми хареса. Мисля, че Лято я беше препоръчала.  Благодаря ти, Лято! Flowers Hibiscus

Ще приключвам, че вече 40 минути пиша, този пост!

Хубав ден, момичета!

Последна редакция: нд, 24 май 2020, 07:38 от Бубoлина

# 931
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Добро утро!

Честит празник на всички!
За мен това е най-хубавият празник.

Днес май ще успеем с плажа, напича още от сега и няма вятър.

Приятна да е неделята и на вас.

# 932
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 193
Честит празник! Най-хубавия празник!
Бубе, много хубаво си го написала!

# 933
  • Бургас
  • Мнения: 6 514
Добро утро! Честит празник!

# 934
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 794
Честит празник, любимият ми празник.
На тази дата , преди 10 години, в живота ни се появи едно малко бебе, мечтано, изстрадано, чакано. Харесва ми да преоткривам света през неговите очи, харесват ми и уроците, на които ме учи.

# 935
  • Мнения: 11 686
"Помни буквите! Разбирай думите! Добро е да се живее твърдо на земята, тъй както и вие всички хора мислите: това е нашият душевен покой! Произнасяй словото твърдо! Напредвай, лети, размисляй се, но върви, расти, побеждавай, червей или планина - ти мъжът, ти юношата, вие всички хора! Сплитай ведно ум, съображение, посока, здравомислие! Слава! Напред!" 

Честит 24 май! 📚

Честит празник на всички учители 🌹

Тит, жив и здрав да е, и много да ви радва!

Мари, ще ти пратя един телефон, щото да нямаш извинение за снимките 😁

Обичам да ходя на фризьор. Веднъж на месец, месец и половина съм там. Над 15 г си ходя при една и съща. Прическата ми кажи-речи и тя е една и съща, което означава че от време на време съм по модата 😂

# 936
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 034
Добро утро!

Честит празник на всички!
Много хубави спомени имам и аз Heart
Тит, много здраве и щастие на вашето слънце!

Бубе, ние изгоряхме от слънцето в Пирин. По върховете още има сняг, но до там не стигнахме.
Мириса на гора и шума от реката ме заредиха Heartbeat

Днес мързел отново!

Хубав ден на всички ви!

Последна редакция: нд, 24 май 2020, 09:10 от etty775

# 937
  • Мнения: 39 405
Добро утро.
Честит празник на учителите, на учениците  и на всички, които се стремят да предават словото на идните поколения. Специален поздрав към Лиляна и Цвети, която се загуби.
Титина, да ти е здрав Калин. Да продължавате да преоткривате света заедно! Весел празник.
Обичам да отивам на фризор, но не мога да се отпусна. Обичам да ми мият косата, но ми е супер неудобно на тези мивкички и врата много ме боли. Руми, снощи щерката ме щракна, но уви резултатът е страшен. Ще се опитам да пусна снимка. Отдавам го на бързането на фризьорката, защото сменихме концепцията, а нямаше време. Ще ѝ кажа, че се налага поправителен. Предупреждавам, че ще трия снимката после.... Изтрих.

Последна редакция: нд, 24 май 2020, 11:51 от mariat

# 938
  • Мнения: 11 686
Но пък цвета е страхотен 😍
Само трябва да я подравни малко, иначе страхотна дължина за мен.

# 939
  • Мнения: 39 405
Цвета е от къна. Миналата седмица се поднових.

# 940
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 690
Тит, да ти е жив и здрав юнака. Дълъг и щастлив живот, му желая! 

Мари, според мен, има нужда от поправителен.  Признавам, че ако имах като твоята страхотна коса, бих я отрязала на каре, над рамото.  Цвета наистина е страхотен.

# 941
  • Мнения: 14 801
Добро утро и честит празник!
Тит,да е здраво и щастливо момчето! 🤗🎉🎂
Мари,цвета е супер,като се подравни ще е много добре. А ти имаш ли бели коси,къната май не ги покрива,иначе бих пробвала и аз. 🤗

# 942
  • Мнения: 39 405
Естествено, че имам, Ени. То и заради тях се почнах с къната, че нали е безвредно. Белите косми, обаче стават една идея по- светли и оранжавеят.

# 943
  • Мнения: 14 801
Те моите и с някои бои остават така. 😃 Уж все амонячни взимам,и пак остават различни. Подсещаш ме да ида за боя тези дни. Последния път взех някакво шоколадово и сега от горе ми е светло,на долу тъмно... 🤣🙈

# 944
  • Мнения: X
Честит 24 май - ден на българската просвета и култура и на славянската писменост!
Мари,страхотен цвят! Вчера и аз го поднових с къната,но белите коси действително са по-светли. Но пък косата е супер жива и това много ме радва.

Общи условия

Активация на акаунт