"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 49

  • 34 642
  • 767
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 67
5 дни след овулация бременност НЯМА!
Значи ще ми ИДВА 😜😜😉

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
След овулация се покачват нивата на прогестерон и на това се дължат оплакванията при ПМС. Прогестеронът е висок и при бременност и затова става припокриване на някои "симптоми", които не са точно симптоми на бременност. Тези, причинени от ЧХГ, възникват по-късно. Така че може и да ти дойде, може и не. На този етап няма как да се знае.

# 17
  • Мнения: 67
След овулация се покачват нивата на прогестерон и на това се дължат оплакванията при ПМС. Прогестеронът е висок и при бременност и затова става припокриване на някои "симптоми", които не са точно симптоми на бременност. Тези, причинени от ЧХГ, възникват по-късно. Така че може и да ти дойде, може и не. На този етап няма как да се знае.
Благодаря за полезният отговор ! Simple Smile

# 18
  • Мнения: 21
При нередовен цикъл-кога е най добре да се прави тест за бременост за да е верен резултата?

# 19
  • София
  • Мнения: 10 642
След като е минал  най-дългия период.

# 20
  • Мнения: 5
Здравейте ,при нормален цикъл 28 дни трябваше да настъпи МЦ на 29.04
Днес..7 дни по късно след като ми закъснява направих два теста и двата са отрицателни ...като втория има много много бледа чертичка ...но по скоро е отрицателен или аз си внушавам .
Тестове за овулация не съм правила. ИСКАМ дя попитам възможно ли е тя да е била по късно и тестът да не може все още да отчете или причината за закъснението според вас е друг проблем и трябва да отида на лекар без да чакам още дни...за нов тест .

# 21
  • Мнения: X
Здравейте ,при нормален цикъл 28 дни трябваше да настъпи МЦ на 29.04
Днес..7 дни по късно след като ми закъснява направих два теста и двата са отрицателни ...като втория има много много бледа чертичка ...но по скоро е отрицателен или аз си внушавам .
Тестове за овулация не съм правила. ИСКАМ дя попитам възможно ли е тя да е била по късно и тестът да не може все още да отчете или причината за закъснението според вас е друг проблем и трябва да отида на лекар без да чакам още дни...за нов тест .
Пусни си кръвен.

# 22
  • Мнения: 5
А изобщо възможно ли при такова положение да има бременност ,просто тестът да не е отчел правилно или все още нивата на хормона да са ниски

# 23
  • Мнения: 5 468
А за какво й е кръвен? При 7 дни закъснение и редовен цикъл, тестовете отдавна щяха да са положителни.

Сияна, ако до няколко дни не ти дойде, трябва да посетиш лекар за да се открие причината за закъснението.

# 24
  • Мнения: X
Защото с такива тестове и закъснение,аз си бех бременна и завърши зле.

# 25
  • Мнения: 5
Благодаря за отговорите ,ще посетя лекар възможно най скоро ,дано всичко да е наред

# 26
  • Мнения: 4 947
Здравейте! Много се вълнувам. Преди час си направих 2 теста, и 2та са положителни. Притеснява ме, че съм с киста на левия яйчник и даже имам насрочена операция. Възможно ли е тя да дава фалшив резултат или мога да се радвам вече? Да вярвам ли на двата теста?

# 27
  • Мнения: 703
Привет, момичета Simple Smile
Имам малко странен въпрос. Някоя от вас запозната ли е доколко мастурбирането е полезно/вредно в период на активни актове на бебеправене?

# 28
  • Мнения: 76
Здравеите мами, дано да е правилното място. Закъсня ми 17 дена, може и късна овулация да съм имала. Имах бледи втори черти, но до там. На 18 ден ми доиде, два дена ръждиво кафяво, после 2 дена кръв и ощте 1 ден ръждиво кафяво. Никакви болки. Вчера и днес пак много бледа втора ч[/img]ерта. Какво може да е? Слагам последните снимки, какво мислите мами?

Последна редакция: чт, 07 май 2020, 20:56 от marchella13

# 29
  • Мнения: 82
Здравеите мами, дано да е правилното място. Закъсня ми 17 дена, може и късна овулация да съм имала. Имах бледи втори черти, но до там. На 18 ден ми доиде, два дена ръждиво кафяво, после 2 дена кръв и ощте 1 ден ръждиво кафяво. Никакви болки. Вчера и днес пак много бледа втора ч[/img]ерта. Какво може да е? Слагам последните снимки, какво мислите мами?

Аз не виждам снимка?

Общи условия

Активация на акаунт