Как и къде съхранявате снимките?

  • 3 827
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 880
В албуми.
Периодично поръчвам отбрани снимки на хартия и тях лепя в албума, а останалите си почиват в РСто, като правя и по едно копие на CD и вдигам на дълбоко съхранение zа поколенията Laughing.
Наблягам обаче на снимките на малката, искам като порастне да отвори подредени албуми в хронологичен ред с най_важните моменти от живота й, а не да се рови иz хиляди файлове или в кутии с раzбъркани снимки....само дето вече лепя четвърти албум zа две години и половина (от най_големите) и неzнам дали Ще има нерви да раzлиства двадесетина албума newsm78 ниЩо, аz Ще си ги гледам Laughing

# 16
  • Мнения: 6 039
За тези на хартия иде реч. От понеделник упорито принтя и в момента събрах 250 бр 10/13. Ако трябва да ги слагам в албуми, ще ми трябват бая само за това.
Едно време в Метро имаше едни папки - джоб за снимки, но за съжаление вече ги няма и сега се чудя какво да ги правя Confused


Такива джобове няма поне от 2 години за жалост. Cry Преди си купувах и нареждах снимките в дебели папки, събираха се по 400-500. Сега основно вадя снимки на Малена. Има над 1000 на хартия и всички са в албуми. Купувам едни и същи по размер и ги подреждам не етажерката в стаята й.
иначе имам един хард 80 ГБ пълен със снимки, които за всеки случай съм копирала и на сървара в офиса и записала на ДВД. Тресе ме параноята нещо да не се затрие, така както затрих лентите от 90-те години.

# 17
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
В Техномаркет видях най-после да продават едно нещо, дето събирам парички да си купя и отдавна си го мечтая. Рамка-viewer (ох, че име му сложих  ooooh! ooooh!) на снимки-има памет и сменя снимки на равни интервали и е с батерии, май става и с карта някаква. СТрува 300 пари някъде, ама за Нова година съм решила да придобия такова.

# 18
  • Мнения: 8 505
И аз в албуми.Тези за по 100 снимки са ми най-удобни,за 200 вече са ми доста големи.

# 19
  • Мнения: 7 474
В албуми ! Peace

# 20
  • Мнения: 1 925
О аз имам страшно много снимки и съм маниак на тема снимане, напоследък са ми от цифрови фотоапарати и ми стоят само в компютъра. А хартиенете ги държа в кутии, някои си стоят в пликчетата от фото, както са ми ги дали... Понеже трябва да се разоря ако ще купувам албуми.   Peace

# 21
  • Мнения: 1 492
В албуми са. И ти в два албума, максимум 3 ще успееш да ги събереш.
Аз съм си ги подредила тематично. Имам си албум за свадбата, детски/те са няколко/, семеен и сбирщайн.

# 22
  • Мнения: 7 914
Снимки си имам в албумите...., но от както за мен дойде Ерата на дигиталния апарат...всичко си е на сд-та, двд-та и тн Peace

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Старите са в албуми, новите са на дискове и на харда!
Peace

# 24
  • Мнения: 6 167
ами обикновено снимки се държат в албуми, които са тематични.
така и моите.друг е въпроса обаче, че откакто съществува дигиталната фотография почти нямам снимки.  на хартия. което е голям проблем за дядо ми, който старателно подрежда хартиени албуми от поне 25 години на внуците си.  Sad

# 25
  • Мнения: 8 917
В албуми Peace

# 26
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
В склада на Кодак в кв. Слатина има кутии, в които може да се подредят снимките и други подобни неща - албуми и каталози на доста прилични цени

# 27
  • Мнения: 1 353
 Всички сполучливи пози съхранявам на компютъра, само определени, които най-много харесвам вадя на хартия и веднага ги подреждам в албум

# 28
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Вадя ги и после по албуми!

# 29
  • София
  • Мнения: 4 493
Всички сполучливи пози съхранявам на компютъра, само определени, които най-много харесвам вадя на хартия и веднага ги подреждам в албум
Peace

Общи условия

Активация на акаунт