Каква да е нощницата за родилното???

  • 5 989
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 182
Освен всичко казано, при мен се получи така, че нощницата беше с платка отгоре и шевът беше точно на височината на зърната ми - много гадно дреше на раздразнените зърна. Добре, че в болницата даваха чиста всеки ден и мпята я зарязах веднага.

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Раждах с болнична, а за след това си носих 2-3 мои. Бяха широки, удобни, с копчета отпред. Седят си ми в гардероба  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 4 629
Секси - копринена, прозрачна, с дантели, перли.... Mr. Green

# 18
  • Мнения: 949
Аз си бях взела една с копчета и втора за кърмачки(с две цепки отпред-много е неудобна).Но така или иначе ми вляза ха в употреба чак в нас.

# 19
  • Мнения: 5 140
На мен в болницата не ми дадоха да облека нищо мое  Crossing Arms

И на мен така, даваха ми нощници от тях, демек на болницата.
Поне в Шейново беше така преди, сега незнам.

# 20
  • Мнения: 7 474
И аз там преди 4г. Може да има нови правила вече  Hug

# 21
  • Мнения: 772
аз кърмех гола-така ми беше най-удобно.е,гледаха ме като полезно изкопаемо ,но много важно Laughingмятах само кърпа на другата гърда че много течеше.късмет Peace

# 22
  • Мнения: 559
За раждането няма никакво значение каква ще е, така или иначе после няма да я облечеш. За престоя в болницата е добре да е с копчета и то по-надълбоко, за да ти е по-лесно при кърменето. Дали ще е дълга или къса ти си решаваш.
Това е имоето мнение Peace

# 23
  • Мнения: 3 356
С къс ръкав задължително,с копчета-препоръчително.Аз се взех 5 бр за 4 дни,но не ми стигнаха,та пращах да перат и носят отново.За МД става въпрос.

# 24
  • Мнения: 657
 Удобна,широка с копчета отпред,а за дължината по твоя преценка-това за престоя.За самото раждане не знам-дадоха ми от там,предполагам,че ще свърши работа каквато и да е нощница

# 25
  • Мнения: 8 505
На мен в болницата не ми дадоха да облека нищо мое  Crossing Arms

И на мен така, даваха ми нощници от тях, демек на болницата.
Поне в Шейново беше така преди, сега незнам.

До преди няма и две години все още беше така.Аз си бях приготвила нощница за раждането и мъжка пижама за след това,но... Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 492
Аз само да добавя за материята  - задължително памучна.Разните там копринени и от други изкуствени материи ще те запаряват, а и в добавка гумените дюшеци....
Желая ти леко и безпроблемно раждане!

# 27
  • Мнения: 359
Две нощници с копчета отпред за да е по-удобно кърменето

# 28
  • Мнения: 7 186
2- 3 нощници ти стигат. Гледай да имат копчета отпред. Аз си бях взела нощниците от Метро- то.

# 29
  • Мнения: 8 917
Каква нощница е най-удобна за родилиното посъветваха ме да си взема 2 каква да е тази за раждането и каква да и тази за престоя в родилното след раждането по-къса по-дългас копчета отгоре или ...  newsm78




Ако ще кърмиш трябва да е с копчета - ако не цялата отгоре до долу, то поне горните да се разтварят достатъчно. Аз много мразя тези като камбанка и предпочетох с 2 части - панталон + горно, като горната част се разкопчаваше изцяло. И си вземи поне 2, дори по възможност 3  Peace
Колкото за гумените дюшеци - вземи си и чаршаф с ластик /ако имаш възможност/, че голямо пързаляне пада Wink

Общи условия

Активация на акаунт