Няма радост по-голяма, от това да бъдеш ФЕВРУАРСКА мама!

  • 13 776
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Охоооо момченцатата се увеличават , ха честито, има ли други които знаят пола вече ?Wish като имаш възможност сложи им на календара сини щъркелчата за отчетност .smile3525

# 16
  • София
  • Мнения: 372
Здравейте и от нас в новата тема!
Вие къде мислите да раждате? А ще си ангажирате ли лекар?
АЗ незнам точно как понеже това зависи от бебето-ако порасне много ще е секцио.Но със сигурност ще ангажирам лекар.Не съм му звъняла още,но мисля да се обадя на д-р Дяволов в Майчин дом,при него родих предния път,има златни ръце в тежки ситуации.Там е добра и неонатологията,потвърдиха ми го и майки раждали и в други болници. Grinning Хем ми се вижда рано още ,хем искам от рано да знам как и при кого ще протече всичко.

# 17
  • Мнения: 1 701
Охоооо момченцатата се увеличават , ха честито, има ли други които знаят пола вече ?Wish като имаш възможност сложи им на календара сини щъркелчата за отчетност .smile3525
Сложила съм! Wink
Ама не виждате! Simple Smile
Сега ще добавя момченцето и на Maktub!

# 18
  • Мнения: 341
Като ви чета едва се сдържам, аз от един месец не съм била на лекар и имам час чак за следващия вторник. Чак и пола се вижда това е невероятно. Честито на мамите, които вече знаят, оказва се, че за сега са само момченца, хайде да видим коя ще е първата с дама  Party
kiselina, всички сме с теб и те поддържаме морално, само малко още и ще си на свобода, стискам палци всичко да е наред.
На мен ми предлагат няколко кашона дрешки на племенницата на мъжа ми, която е на 22, много били важни от Америка били. Какво да се прави любезно приех, пък ще ги обличам само като ходим на гости. Иначе си намерих и аз едно магазинче с хубави гащеризони за зимата на поносима цена. И употребявани колички има на добра цена видях една чико много запазена май на там ще се ориентираме. Малко ме гризе суеверието, че е прекалено рано, но тоооолкова ми се иска вече да започна с подготовката. Вие как се сдържате?  Confused
Maktub, много благодаря за снимката, мъжът ми беше въодушевен като му обясних, че и нашето би трябвало да изглежда така, някак.
joya, моят съвет е да си вземеш класическа, малка халка, най-практично е и да е равна отвътре за да не ти се пълни с боклук. От своя беден опит от 1,5 година ти казвам, това си остава най-добрия вариант, нищо че не е ефектно е за цял живот и е по-добре да го гледаш от практичната страна.
Момичета пожелавам ви приятна вечер и прекрасен утрешен ден с поне една приятна изненада.

# 19
  • Мнения: 2 096
Maktub  и мен разчувства с тази снимчица.. много добре се вижда бебето.. аз ходих миналата седмица на двуизмерен ехограф и ми обясняваха, че някакво петно било детето ми, но аз нищо не различавам. Явно смущението е в моя ТВ. Ще си искам и аз снимка на следващия преглед...
Колкото до ангажимента на лекар, аз си избрах такъв за раждане понеже исках при него да ходя и на ЖК.

# 20
  • Мнения: 1 701
Вече и аз имам снимка на бебето. Simple Smile
Най-красивото бяло петно, което съм вижадала някога! Simple Smile
Толкова съм щастлива, че мисля, че ще се спукам от щастие! Simple Smile
Махаше с ръце и крака...
Моето бебе! Simple Smile

# 21
# 22
  • Мнения: 644
Здравейте и от мен! Честита ни нова теми4ка!

Сега да се от4ета: днес бях на фетална морфология при д-р Димитрова в МЦ "Фемина".
Не била толкова лоша докторката , колкото ми я описваха , но това все пак ме спря да задавам излишни въпроси...
Все пак отидох там , за да разбера дали беб4ето е ок , а не от зор за 3Д или пък какъв е пола.  Embarassed
Мъл4ах си - нямах избор...а за мен това е голямо геройство,имайки предвид,колко съм любопитна.  Crazy
Не пропусна да ме прегледа и с вагинален "ултразвук" /така ли се казва??? Embarassed /  .
Направи ми тест за аномалии *1:1613* и ми обясни , 4е не нужно да ходя на БХС. Резултата от теста на ултразвука е 80%  достоверен , а на БХС -60%. Така , 4е за сега няма да ходя на БХС.
Не ми каза за пола , а и не попитах. Явно не се виждаше хубаво. Разбрахме се да дойда пак 17 г.с. за окон4ателната фетална морфология,тъй като нещо си /не можах да я разбера какво - много бързо го каза  Wink /  не се било затворило още и тогава  ще е окон4ателния резултат и евентуално пола на беб4ето ! Blush

# 23
  • София
  • Мнения: 372
Добро утро!
pepeliashka в какво се състои този тест за аномалии?Аз ще ходя на такива прегледи чак след 11.09-много далеч ми се струва,но за това пък септември ще е месец на прегледите... Laughingвсичко което тряба да се направи до 20г.с. ми се пада тогава.

# 24
  • Мнения: 49
Добро утро и от мен! Сега се връщам от лабораторията в Шейново. Дадох кръв и урина-дано резултатите да са добри от изследванията ми Praynig. Вчера бях на преглед и слава на бога мъника е дорбе, плува си спокойно и отговаря по размер. Вече съм в 4 месец Laughing, бавно но сигурно напредваме. В понеделник 21.08. отново съм на преглед в Шейново и тогава ще ми направят картон и ще ми кажат резултатите от изследванията, дано да са добри - урината ме притеснява ooooh!. Акушерката ми каза, че вече мога да започна да пия матерна, но тези витамини от няколко месеца нямат внос, поне така ми обясниха в аптеката. Вие пиете ли някакви витамини и как Ви понасят? пожелавам Ви хубава събота и неделя и се пазете от Жегите. Целувам всички  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 372
Забравих да ви почерпиа   party023 Днес имам Р.Д . и ще спретна малко   bigdance2 Лек ден на всички ! newsm03 newsm03

# 26
  • Мнения: 49
Честит рожден ден !  nbirthday smile3510 Пожелавам ти да бъдеш здрава и да родиш най-прекрасното бебе на света! baby

# 27
  • Мнения: 425
Честит рожден ден на galastra!

Витамините,които ми изписа моята лекарка са Top levure.Матерната била спряна от производство,а тези са същите по състав ,но е друг производителя.

Как сте с гаденето?При мен 2 дена след като влязох в 4 месец се засили,а нали кулминацията е до 3-ти месец

# 28
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Честит рожден ден, galastra!

Здраве, любов, радост на теб и всички твои близки и обичани!   bouquet

Естествено, леко бременеене и хубаво здраво бебоче!  newsm30

# 29
  • Мнения: 59
Здравейте момичета.Честит рожден ден на galastra!Весело изкарване на купона.
Аз днес дадох кръв за БХС и кръвна група и ми спукаха веничката Sad. Ходих и на пренатална ехография.
Засега диагнозата е 70% момченце, което малко ме изненада, но започвам да си търся мъжко именце.
Витамини имам, но не пия, че една приятелка от софия ми каза че и забранили да пие матерната и други витамини.
pepeliashka, моля те сподели за този тест за аномалии, който са ти правили - дава ли кръв за него.

Общи условия

Активация на акаунт