Лидл 139 - Майски вълнения

  • 109 246
  • 2 071
  •   1
Отговори
# 1 290
  • Бургас
  • Мнения: 5 703
Да, и затова са на детската страница по случай 1 юни и игрите. Както и тези кофички също:



Синът ми има такава тротинетка от предишни пускания. Пак е до 100кг и да, става и за възрастен, който да се качи заедно с детето, докато се учи (практикували сме го и  това). Има също и по-пълни и тежки деца. И не на последно място - децата растат и тротинетката е съобразена с това, затова и се регулира височината. Пък ако на някой възрастен му допада да джитка с детска тротинетка, удобна му е нейната конструкция и ниската цена е основен критерий - може да си я ползва, което не значи, че е за възрастни Wink

# 1 291
  • Мнения: 28
Здравейте, не знам дали е обсъждано. Някой успя ли да види някъде детските тротинетки, които бяха пуснали в брошурата за вчера? Следобед нямаше в магазина, бяха изчезнали и от сайта.
Тротинетките са за големи. Аз успях да си купя във Варна. Около 14 часа имаше 2 останали и аз взех едната. Пробвах я, харесва ми🙂
Хм, стори ми се, че са за по-големи деца, защото бяха сред детските забавления. Да не съжалявам тогава, защото ми трябваше за 6 годишно дете.

Здравейте! Тротинетките действително си бяха в детския раздел по повод 1 юни и на рекламата бяха снимани с деца, т.е. стават за по-голямо дете. Предвид че кормилото се регулира доста нагоре, стават и за големи до 100кг. Ние взехме вчера за дъщеря ни, но тя е на 9г.и половина. С опция да може да се възползваме и двете от нея. Simple Smile Но за 6 годишно дете може би щеше да е обемна, по-тежичка идва. Така че не съжалявайте. Simple Smile Иначе е страхотна, ние също улучихме предпоследната, по обяд...

Последна редакция: пт, 22 май 2020, 14:07 от maimunchetoo

# 1 292
  • Бургас
  • Мнения: 5 703
Синът ми я кара от 5-6 годишен и беше кльощав доста - не се е оплакал да му е тежка или тромава. Ето тази има и все още си е ОК:

# 1 293
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Здравейте, отново! Аз успях да мина през Х Димитър - имаше много от тениските за момичета и размери, но нямаше гащеризони и рокли, нямаше и игри. Тук имаше от Дарк сладоледите, които коментирахте по-напред в лилава и оранжева кутии. Снимала съм ги, ако някой има нужда

Ст.гара - намерих игрите - по 1-2 бройки останали имаше, тениски и къси панталонки много, но без гащеризони, само розови големи номера.

Купих едни таблетки за почистване на тоалетна лимон и се питам в казанчето ли да я поставя довечера?

# 1 294
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Маслото за дърво не намирам да е коментирано. Някой дали има отзиви за него?

# 1 295
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 111
Ауу, сега прочетох за маслото за дърво и се сетих, че забравих да взема. И лак ще ни трябва.

Бейлис взех с керамични чашки, отидох за пластмасовата иначе, но нямаше.

# 1 296
  • Варна
  • Мнения: 1 951
А пробвала ли си го? Не е евтино, заслужава ли си парите?
И лак.... върху маслото ли ?!

# 1 297
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 111
Не, маслото ще ми трябва за вкъщи, имам дъбови мебели, които периодично трябва да се омасляват. А лака ми е за другото 'вкъщи'. За дървения на терасите.
Познат ни го беше похвалил.
Утре може би от Разлог ще си взема, че ще ходим до Банско. Ако не забравя. Ще дам после лични отзиви.

# 1 298
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Благодаря! Ще взема и аз за проба, та ще споделя след това наблюдения.

# 1 299
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 923
Здравейте, не знам дали е обсъждано. Някой успя ли да види някъде детските тротинетки, които бяха пуснали в брошурата за вчера? Следобед нямаше в магазина, бяха изчезнали и от сайта.
В Лидл Тракия Пловдив имаше няколко бройки вчера в 18 часа. Не съм ги разглеждала подробно. Търсех детската палатка, но беше свършила.

# 1 300
  • Варна
  • Мнения: 10 816
Ето по-отблизо сладоледчето, дето вчера показах.

# 1 301
  • Мнения: 10 526
Благодаря, Киса!
Визуално е като на Нестле, като вкус - ако намерим, ще кажа дали е същото.
П.п. За долната част - всъщност по инерция писах вафлена, защото детето така я нарича, но на Нестле е пак като бисквитка де факто.

# 1 302
  • Мнения: 25 899
Ягодите не са сладки, добре , че взех само 2 тарелки. Иначе на вид са добре.
Взех си от синьото сирене от промоцията, добре върви със зелена салата.

# 1 303
  • Мнения: 2 788
И аз взех синьо сирене 2 бр, за цената си е чудесно, вчера ягоди нямаше на обяд, днес имаше - на мен ми харесаха, не са особенно сладки да. Взех и едни гризини със сл.семки, много ми харесаха. При нас и падчета за почистване на грим бяха намалени, та забърсах едно, чесън на прах обаче нямаше.

# 1 304
  • Русе
  • Мнения: 5 357
Стъклените съдове винаги загрявам постепенно, откакто ММ и един приятел ми спукаха една керамична тава.
На повечето съдове пише от колко до колко градуса, но без температурни шокове.

Общи условия

Активация на акаунт