Лидл 139 - Майски вълнения

  • 108 817
  • 2 071
  •   1
Отговори
# 1 350
  • Мнения: 2 231
Минавам да кажа, че наготвих от телешката кайма на промо. Притеснявах се да не е от миризливата, но за щастие не е. Хубаво, свежичко си мирише.

# 1 351
  • Мнения: 10 188
Кайма взех и аз, но няма днес да я приготвям, дано е добра.
Намерих сладоледа, хубав е, не е същия като на Нестле на вкус, но се хареса вкъщи. По-малък е от другия с 30 гр, не че има значение.
Продуктите (месните) Clean Label да не са спрени, или заради подредбата не съм ги видяла?
Чесън на прах не видях, босилекът и при нас така със задраскан баркод (не взех, че си имам на терасата свеж).
Имаше при нас бели салфетки Флоралис еднопластови (0.89). И промопакетите на Бейлис и с двата вида чаши. Дрехи дамски- обрано, не можах поне да придобия представа дали сега ленът е по-добър от миналогодишния.
Печива - както вече казваха- неопаковани.
Джинджифил - много намален вече, към 2.50 за кг, био и “обикновен”.
Охранителят при нас беше любезен, на излизане ми пожела приятен ден.

# 1 352
  • Мнения: 2 114
Multi-Function Hot Air Styler  взех за подарък.
Имате ли опит и дали  е добър.
Имам от по-маркови и скъпи, но този е идеален за път и басейн, но беше  единствен.
Питам, за да знам дали да търся и за себе си,

# 1 353
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Още едно мини сладоледче

# 1 354
  • София
  • Мнения: 2 630
За детските дрешки- струва ми се, че цените са се качили, а качеството с всяка година пада. За възрастни също. За евтини детски дрешки май Пепко е по-добре.

# 1 355
  • София
  • Мнения: 14 708
Много тъпо с тия сладоледи сандвичи - в 10, 30 отидох, само етикета стоеше. Утре в 8 😂

# 1 356
  • Мнения: 8 942
За детските дрешки- струва ми се, че цените са се качили, а качеството с всяка година пада. За възрастни също. За евтини детски дрешки май Пепко е по-добре.
Преди купувах дрехи от Лидл на децата и за себе си също.
Откакто отвориха Пепко, нищо не съм купила от Лидл.
Качеството на дрехите в Пепко ми харесва повече, а за цените няма да говоря. Купих тениски на сина по 1.99 лв, къси гащи по 4 лв, долнища на анцуг по 5 лв. Чорапите и бельото в Пепко също са много хубави и в пъти по-евтини.

# 1 357
  • Мнения: 4 685
Момичета, пак да помоля да проверите за Парочистачката 2 в 1, спешно ми трябва. Благодаря Flowers Hibiscus

# 1 358
  • Мнения: 10 188
Много ми хареса 10% гръцки йогурт Пилос в комбинация с 12% сметана Пилос (и 2% кисело мляко РС за рецептата на десерта на Леми. Направих я пак, всичко с продукти от Лидл - без ягодите).
Lemy 🤗, много благодаря за нея 💐, така успях да оползотворя едно известно количество домашни ягодки.

# 1 359
  • София
  • Мнения: 14 708
Момичета, пак да помоля да проверите за Парочистачката 2 в 1, спешно ми трябва. Благодаря Flowers Hibiscus
Само ръчна намерих при нас.

# 1 360
  • Мнения: 4 685
yovanka, благодаря  Simple Smile , ръчна си взех, но ми трябва и за под

# 1 361
  • Мнения: 27 577
В два филиала в Пловдив и аз видях само ръчни парочистачки.

# 1 362
  • Мнения: 9 124
yovanka, благодаря  Simple Smile , ръчна си взех, но ми трябва и за под
В София-Борово нямаше за под парочистачка. Имаше една разопакована ръчна.
Може пак да пуснат.
В Делимано имаше преди, моята е стара и оттам купена, ама и цените бяха други. Все пак виж и там , май имаха сайт.

# 1 363
  • София
  • Мнения: 4 178
В София-Гоце Делчев имаше много ръчни. Не знам в каква опаковка е другата, не съм забелязала дали има. Имаше много техника. Може да проверите все пак.

# 1 364
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 771
В Лидл Тракия и Източен в Пловдив също няма парочистачка 2 в 1.

Общи условия

Активация на акаунт