Лидл 139 - Майски вълнения

  • 108 722
  • 2 071
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 25 737
Лъки, въпроса е, е ли 8 годишното постоянен асортимент, или не. Та да зная да се пробвам ли да го търся днес. Thinking
Вуждала съм го в постоянния, но за цена не мога да споделя, не помня. А това 3 годишното, не е ли по евтино, как 40 кинта?

# 31
  • Мнения: 10 153
Извинявам се, не видях преди малко че пиша в старата, та пренасям тук:
Куин Марго уиски и аз видях онзи ден при нещата от редовния асортимент, не загледах, но май не беше 18-годишното.

Десертът на Lemy (от предната тема) е просто чудесен, пробвах рецептата, (макар че малко не се спогодихме с течната 30% Пилос, следващият път - по-успешно. Да добавя защо- нещо не успях да я разбия, стана ми на масло, но май ми беше прекалено мощен за целта уреда за разбиване. Ще трябва май да дебна за ръчен миксер в Лидл).

# 32
  • София
  • Мнения: 14 672
Месечинке, ето за твърдия алкохол, и брошурите попадат под забраната за пряко показване на пиенето. 😆 https://m.dnevnik.bg/bulgaria/2004/05/19/158276_krai_na_priakata … na_tvurd_alkohol/

Някой има ли от предишни години чехлите? Дали са удобни и дали се вмирисват, уж пише "подметка от естествена кожа"?

# 33
  • Мнения: 1 646
Да споделя и аз мнение за зехтина, миналата седмица закупих този, като бяха на промоция, но никак не ми допадна. Няма изобщо вкус и аромат на зехтин, а на нещо химично. Не препоръчвам.

Скрит текст:

# 34
  • Мнения: 20 157
Феникс май си преБила сметаната Simple Smile

# 35
  • Мнения: 2 250
Благодаря за темата!

Това да не е английския бекон, той се предлага суров, на мен ми харесва, бързо се приготвя на тиган-грил.
Със сигурност не откривам топлата вода, но преди време мм е купил някакъв бекон от Лидл и съм го бутнала във фризера. Суров е и бях решила да го готвя с нещо,но се оказа на слайсове с лек опушен аромат, страшна карбонара стана с него и тяхната сметанка
Мисли,че не е той ,защото май съм взимала и по спомен беше малко като грамаж,а този беше вакумиран около 500 гр може би,хвърлих опаковката и не мога да какво видя е пишело на нея

# 36
  • Мнения: 5 057
Извинявам се, че писах в старата тема, дори не съм разбрала, че има вече нова Grinning благодаря за отговора за каперсите. Тази седмица обаче, като гледах каталозите на магазините около нас, най-вероятно в петък чак ще ходя до Лидл. Вероятно скоро ще започнем да работим от офиса, та ще трябва да променям отново навиците си и сутрешния лидлски пазар най-много ще пострада Sad

# 37
  • София
  • Мнения: 4 052
И аз в майската тема. Не пиша, но Ви чета, и сте ми полезни при пазарането. Повдигам си въпроса от старата тема за електрическа кана за вода, има ли изостанали в някой варненски лидл?
Отговориха ви в старата тема, дано още ви чака вашата кана Simple Smile :
https://bg-mam.ma/p/1197518/40666492

# 38
  • Мнения: 10 153
Lemy, изглежда че съм попрекалила с миксера на робота (не е лидълски), но за първи път реших да го пробвам и за сметаната. За друг път ще си знам, но въпреки това стана изключително вкусно и се хареса вкъщи.

Nadejda, да, вероятно е друг вашия бекон, че доколкото помня английския е към 250 гр, но пак забравих последния път да търся такъв и не помня точен грамаж, но все пак е малко като цяло в опаковката.

# 39
  • Мнения: 113
Знаете ли колко бонбони има в кутийките (4,60лв), с подобни на Мерси блокчета  (и има ли видове - кой е за предпочитане)? Трябват ми няколко кутии.

PS: Колко бройки са в голяма кутия Мерси и цена (последно 16-17лв видях)?
Видях че са  400 гр. - 40 броя. ако имат промо - може и тях да взема.
Търся варианти с индив. опаковки?

Последна редакция: нд, 03 май 2020, 12:57 от taurus8

# 40
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Мисля, че са колкото и в Мерси - 16 броя. Вече за вида си зависи от личните предпочитания, всеки харесва различно.

# 41
  • Мнения: 1 152
Аз искам специално да благодаря на So Lucky, защото купих и чилийския, и южноафриканския совиньон блан и много ми харесаха. На вкус са като двойно и тройно по-скъпи вина Simple Smile

# 42
  • Мнения: 4 841
И аз купих от бутчетата и нямам оплаквания. Не миришеха, бързо се сготвиха. Дори ги задуших директно в тигана и после добавих грах и картофки.
Купих и две кутии за майка ми. Не знам дали ги е готвила, но ще питам дали е имало проблем.

Купих си ГХИ да го пробвам. До сега не съм купувала. На вкус ми допадна, обаче вчера го бях извадила от хладилника и като се отпусна малко и отгоре се втечни като олио. Така ли трябва да е?
Аз купих и втори буркан да имам, че ми хареса и така или иначе ще си го изям.

Между другото идеално върви с гъшия пастет на филийка Joy

# 43
  • Мнения: 1 006
mimeime, Благодаря, нещо съм го пропущила този отговор. Остарявам Laughing

# 44
  • Мнения: 10 153
Гхи държа на плота, а вкъщи е топло. Не му е нужен хладилник, отгоре е втечнено и когато го ползвам го разбърквам.

Общи условия

Активация на акаунт