Не зная как да постъпя...

  • 3 177
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 630
Svetlaa, мисля, че е добре, тава как и двамата може да стигнете до решение заедно в този момент. Тази идея е много по-добър вариант отколкото да се продължава по този начун. Успех  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 556
Светле, съжалявам че имаш такива проблеми. Мнението ми съвпада с това на preyala. Мъжете се тръшват ужасно, ако се окаже, че жена им е финансово по-успяла от тях и това е факт. Но да изчезне за цяла нощ, при положение че ти си сама с две малки деца си е прекалено просто.

Надявам се скоро да стигнете до разбирателство и всичко това да остане зад вас  Simple Smile

Дано само да няма замесена някоя девойка, че  #Cussing out

# 17
  • Мнения: 194
Ох,тая седма година!Един се оплаква от манджите,друг пък си прави среднощни разходки...Май наистина ще се окаже критична година за всяка връзка.... Thinking  newsm78

# 18
  • Мнения: 193
 Къде ходи той по цели нощи? Да не би да има нещо друго и той да търси предтекст да не си е вкъщи? Много е несериозно това да ти вика за детето, при условие, че сигурно ти се грижиш главно за него! Съгласна съм с другите майки, че трябва да говорите! И за седмата година съм съгласна! Критична е и то цялата. Ние с моя мъж също направихме 7години преди 2 седмици и мога да кажа, че сътресенията бяха много!

# 19
  • Мнения: 7 914
Стига с тия 7 години...аз съм чувала само за 3( и не мога да кажа, че не са верни) ooooh! Mr. Green

# 20
  • Мнения: 193
 zwezdi4ke, ако ти кажа че съм чувала не просто за 7-та година, а за всеки седемгодишен цикъл в живота на човек, ще повярваш ли? Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 188
Светле, доста сложна ситуация. Изобщо не мисля, че за мъжа ти единствения проблем е ,че малката се е ударила. Явно проблемите при вас са доста по-сериозни, вие си знаете най-добре. Но това да го няма по цели нощи просто не мога да го разбера. Във всяка връзка има проблеми и всички от време на време изпушваме / много ми е познато и на мен в момента/, но неприбирането в къщи е много крайна мярка. Трябва да говорите, само така бихте разбарли какво става с другия.
Желая ти успех  bouquet

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 316
И аз съм на мнение, че причината за избухването е била друга, само поводът е бил падането на малката  Thinking Извади му душата с памук, както казват бабите, и го накарай да сподели какво го тормози. Може би без брачни консултанти можете и сами да си помогнете. Успех! Hug

# 23
  • Мнения: 13
Не е само седмата май newsm78. Чесно казано ние напоследък повече разговаряме по телефона, от колкото във къщи, и то предимно/служебно/ и преключваме
Пожелавам ти успех, и  Praynig за вас

# 24
  • Мнения: 781
Само не можах да разбера, защо е решил да те оставя да си помисляш точно нощем.Ами тази вечер го остави ти сам с децата да си мисли и се прибери на другия ден. Доста егоистично от негова страна. Бъди силна и успех, но не му давай повече да те тормози така, защото  в грешка е той. Всички деца падат и това едва ли е повода за поведението му.

# 25
  • Мнения: 184
Аз бих си поговорила сериозно с мъжа, ако ме остави цяла нощ сама. Това ми изглежда доста странно, колкото и да е ядосан заради случката с детето Thinking

# 26
  • Мнения: 7 186
Получил е комплекс за малоценност, тоест завидял е за успешната сделка със сестра ти. Почувствал е, че си по-добра от него в нещо и е решил(може и подсъзнателно) да те унижи, за да докаже пред другите и семейството ти, че той е по-добър от теб, въпреки успеха ти. Иска да те нарани там където знае, че ще те заболи - че не си добра майка, въпреки че знае, че не е вярно. Дано да жънеш само успехи в бъдеще. Наблюдавай и забележи дали подобна случка няма да се повтори при следващ твой успех. Съвсем сериозна съм. Имай едно наум.

И на мен това ми мина през ума. Не знам кой от двамата с какво се занимава и колко пари вади. Смяташ ли, че го превъзхождаш в някое отношение? Повечето мъже са много чувствителни на тази тема. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 353
 Ако искаш да си запазиш семейството говори тихо, но твърдо. Не бива да позволяваш да ти се качват на главата. Все пак защо сте семейство, за да има взаимни компромиси. А За кавгата, предполага е бил малко повечко по-изнервен и си го е изкарал не на когото трябва и пред неподходящите хора. Аз лично не бих пуснала мъжа ми да излезе докато не се оправим, но скоро не сме имали подобен проблем. Той тръна да излиза по никое време преди доста време (повече от четири години) и сигурно нямаше да се върне, но се вразуми и поговорихме.
 Дай му малко време. Може би той е по-темпераментния във връзката, но не оставяй нещата так щом имате деца. Успех newsm10

# 28
  • Мнения: 8 917
Чухме се по телефона и се оказа, че всъщност не ме наказва, а ме е оставил да си помисля.
Общо взето не стигнахме до консенсус, но и двамата бяхме единодушни, че ни трябва брачен консултант или психотерапевт.
Пробвай да го "оставиш ти и да си помислиш някъде на спокойствие извън дома и през ноща" - да видим дали няма да е на друго мнение. Що за безотговорност е това, да излезе и да не знаеш цяла нощ къде е Rolling Eyes не се ли притесняваш за него - какво е станало и такива неща - на мен само глупости щяха да са ми минали през ума newsm78 И защо само ти ще търчиш след детето и да оказва след това, че не можеш да СИ гледаш детето!? А той къде е? Shocked

# 29
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
       Това е някаква антилогика неговото-хем си лоша майка,хем оставя лошата майка при детето си за което го е грижа и....излиза?!Ами и ти като лоша майка тряснеш вратата и излезеш?! Naughty
       Просто си поговорете и не тичайте по консултанти.

Общи условия

Активация на акаунт