Гримиране - идеи и техники. Тема №78

  • 40 016
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Благодаря за темата, Есмералда гримът ти е топА.Two Hearts

# 31
  • Мнения: X
Esmeralda, много, много красива!!!
Illlzy, умирам от кеф- много ти благодаря! Много ти отива пролетното творение на Хиндаш, много ми харесва и твоята интерпретация.
Агент, тази визия ми беше сигничъра няколко години и ми писна, но мисля да я сътворя скоро с някой пролетен цвят, за да сме по темата.
Аз днес получих доста неща, които чаках, сред които един къшън ФДТ на Ланком и един къшън руж. Разбира се мацнах и двата за проба и утре ще се дрейпна- реших да започна инстаграм профил за грим, но ще тормозя и вас с ‘визии’.
Чакам да дойдат разни неща и от Наташка и вече нямам търпение.

# 32
  • Мнения: 408
Nia, Пожелавам ти успех и се надявам, че ще обявиш профила! Какво чакаш на Наташка?

Някой има ли впечатление от Instant eye palette на Charlotte Tilbury?

# 33
  • Мнения: 5 606
Esmeralda, много, много красива!!!
Illlzy, умирам от кеф- много ти благодаря! Много ти отива пролетното творение на Хиндаш, много ми харесва и твоята интерпретация.
Агент, тази визия ми беше сигничъра няколко години и ми писна, но мисля да я сътворя скоро с някой пролетен цвят, за да сме по темата.
Аз днес получих доста неща, които чаках, сред които един къшън ФДТ на Ланком и един къшън руж. Разбира се мацнах и двата за проба и утре ще се дрейпна- реших да започна инстаграм профил за грим, но ще тормозя и вас с ‘визии’.
Чакам да дойдат разни неща и от Наташка и вече нямам търпение.
Дай линк, като стартираш. Барби гримът много ми хареса и на мен.

# 34
  • Мнения: 7 558
И аз имам Инстаграм, но мисля, че не е много редно тук да ги рекламираме. Може би да се добави графа за Инстаграм профили на съфорумки в началния пост (както има за блогове и YouTube канали), ако модераторите са окей с това?

# 35
  • Мнения: X
Утре ще взема tan and glow от Еконт, другата седмица- Сафари, защото моята я хвана липсата и още една палитра за лице, която заглеждам от доста време, а сега е на 50%.
Няма да споделям за сега, щото още ме е срам. Като имам нещо по-солидно качено- тогава.

# 36
  • Мнения: 408
Есмералда, ще се радвам, ако споделиш и твоя Инстаграм. Ако не искаш да го рекламираш, можеш да ми го пратиш на лично. Идеята за първата страница не е лоша.

Ния, аз имам Tan Bronze and Glow , доволна съм от нея. През лятото ползвах всичко, стои страшно готино когато имаш загар, въпреки това обаче през зимата продължих да си ползвам палитрата,  като ползвах главно glow impact powder-a и super glow-а. Освен това ми издържа цял ден дори и през лятото. И аз напоследък заглеждам Сафарито, ама като че ли не ми се дават толкова пари, а и не искам да трупам много палитри, които няма да успея да използвам. Grinning

# 37
  • Мнения: X
Сафари е на 50% в момента Simple Smile

Агент, честит рожден ден! Бъди здрава, упорита по телешки, успешна, обичана, обгрижвана и най-вече щастлива!

Аз днес се дрейпнах, пролетно ми е въпреки дъжда!

Последна редакция: чт, 07 май 2020, 09:18 от Анонимен

# 38
  • Мнения: 19 820
Ниа, нежна като ябълков цвят. Красотичка! Flowers Cherry Blossom Heart

Агентче, честит рожден ден! Здрава, обичана, вдъхновяваща! Наздраве!

# 39
  • Мнения: 2 763
Ниа, красива си! Гримовете ти -винаги  стилни и нежни.
Агент, честит рожден ден! Бъди все така женствена и вдъхновяваща!

# 40
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Честит празник на всички! На именниците честито и да са здрави!

Агент, честит рожден ден! Здраве, щастие, късмет, успехи и красиви грим визии!

NiaV, страхотен грим отново! Чакам инстаграм профила!!!!!!!!!!!

# 41
  • Мнения: 1 447
И аз чакам ИГ профила!

Агентче, честит рожден ден! Бъди здрава и много щастлива, и много много обичана!

# 42
  • Мнения: 408
Агент, честит рожден ден! Пожелавам ти да си здрава, успешна и обичана. А при нас да се вихриш с нови и все така интресени предизвикателства.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Хора, имам въпрос, макар че и други хора са казвали, но искам да си купя още няколко четки.

Та ще ми се нещо по-бюджетно и специално за двойните четки съм чела добри отзиви, но пък и РТ са добри.... Та се изкажете. Аз почти съм решила, де, но съм близне и се колебая!


https://shop.lillydrogerie.bg/chetki-za-ochi-1529?fbclid=IwAR16Q … gP1NNp5Gjl5bq66Ak


https://shop.lillydrogerie.bg/komplekt-ot-dve-dvojni-chetki-za-ochi

# 44
  • Мнения: 7 558
Много пъти сме го коментирали този въпрос, зa мен лично комплектът от 5 четки на Real techniques е най-добрият избор. Между тези двата бих взела Екотулс, защото реално имаш 4 четки, не две. Аз имам няколко такива комплекта и съм доволна, но други съфорумки не ги харесват.

Агент, честит рожден ден и от мен! Желая ти много творческо вдъхновение. Очаквам да покажеш грима си за рождения ден.

Общи условия

Активация на акаунт