Промяна на цвета на влагалището

  • 1 001
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте, бременна съм в 5 месец.Знам че тялото при бременност се променя но забелязвам някои неща ,които ме притесняват и не знам нормално ли е.Като се гледам с огледало отдолу сякаш влагалището ми е в лилав цвят и увеличено (подуто). Също по едната ръка имам червени точици като спукани капиляри .Не знам нормални ли са тези неща за бременност или е притеснително.Моля за мнение Simple Smile

# 1
  • Мнения: 383
Нормално е , не се притеснявай. Зърната ти също ще потъмнеят след някоя друга седмица , ако не са потъмнели вече. И ори мен беше така с капилярите - по целите ръце имах , но после изчезнаха. Даже нови бенки ми се появиха. Не се притеснявай , това са част от екстрите 🙂

# 2
  • Мнения: 4
Като се гледам с огледалото отдолу сякаш влагалището ми е уголемено ,излиза нещо подуто и лилаво от вътре . Мисля си какви ли неща вече макар че нямам проблемна бременност и всички изследвания в началото ми бяха добри.

# 3
  • Мнения: 383
Ами питай лекаря който следи бременноста дали е нормално . Аз след 5-6 месец не виждах много много какво се случва долу . Обади се и разпитай к дано всичко е Ок Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт