Откраднат живот: Системата 🎬 тема 98

  • 23 194
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 846
Да, за Останалото е пепел знам. Но все така чакам да се появи някъде и да го гледам. Иначе много ми се иска да ГЛЕДАМ Пъзел, там поне играе главния лош. Но никъде не го откривам, дори на руски тракер, и много ме е яд.
Ами жалко, че е замъглен, явно не е бил там и за пари.

# 706
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
В ролята на малката Валя, както е известно, е дъщерята на Алекс Алексиев и Яна Титова - Ая. В ролята на порасналата (8 годишна) Валя е момиченцето, което играе ролята на Кари. Мисля че София Борисова се казва. Явно оттам е връзката към участието ѝ и в "Откраднат живот".

Последна редакция: нд, 17 май 2020, 17:21 от DamaPika

# 707
  • Мнения: 8 981
Доза щастие започва с гласа и френското "р" на Свежко, няма как да се пропусне Simple Smile
Участва и в Денят на бащата, адвокат.

# 708
  • Мнения: 5 846
Ми чакам го на тор(й)ент, тогава.
Дама Пика, този сайт ми отказва достъп, за съжаление. Или аз не мога да се оправя.😏

# 709
  • Варна
  • Мнения: 7 146
А кой е героят му във "Въздесъщия"?

# 710
  • Мнения: 5 846
А кой е героят му във "Въздесъщия"?
Бисер Локото, собственик на кръчмата, дето гледаха мача. 😁

# 711
  • Мнения: 9 482
При вас отвавя ли се Доза щастие през HBO, на мен от преди ми изписва, че има някакъв проблем и не тръгва.

# 712
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Написах, че го гледам по HBO Go. Значи съм го отворила.
Хъмбъл, я виж така - https://hbogo.bg/filmi/doza-shtastie, само трябва да се регистрираш и после да се откажеш по време на безплатния период.

Страхувам се обаче, че се получи доста спам в темата. Вярно че е свързано с актьор, участващ в сериала, но реално пишем за съвсем различни продукции.

# 713
  • Мнения: 5 846
Написах, че го гледам по HBO Go. Значи съм го отворила.
Хъмбъл, я виж така - https://hbogo.bg/filmi/doza-shtastie, само трябва да се регистрираш и после да се откажеш по време на безплатния период.
Не ми се регистрира. Сигурна съм, че вече го подготвят в някой торент тракер😋

# 714
  • Мнения: 4 075
При вас отвавя ли се Доза щастие през HBO, на мен от преди ми изписва, че има някакъв проблем и не тръгва.
И аз съм така. Според мен HBO още не са го активирали в платформата. Така показваше преди и Троновете.
Не знам Дама Пика как го гледа.

# 715
  • Мнения: 9 482
DamaPika, мога да свържа две и две, няма нужда.
Напред други също писаха, че при тях не тръгва и питането ми беше към тях, защото вече мина 21ч.
Но ти явно имаш нужда навсякъде да се изказваш с назидателен тон.

# 716
  • София
  • Мнения: 9 557
И при мен не тръгва филма, дава грешка 😳
И определено проблемът не е в платформата. Всички останали филми се отварят.

Ваниялия, аз писах - получавам същата грешка, както и днес следобяд.

# 717
  • Мнения: 9 482
И при мен е същото, пробвах с други и си тръгват без проблем.
Дано скоро зареди, че много искам да го гледам.

# 718
  • София
  • Мнения: 27 132
При мен Доза щастие на платформата HBO GO тръгва без проблеми. Гледам 100 мин. е филма.
Аз така или иначе си го записах директно на диск от телевизионния HBO. Simple Smile

# 719
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Гледам го през приложението на HBO Go, инсталирано на Android SMART TV BOX, свързан с телевизора. Регистрацията в приложението е към абонаментен план на Теленор. Преди 2 минути пробвах, тръгва отново.
Влязох и през браузъра на лаптопа (Google Chrome), също тръгна, но трябваше да деактивирам едно разширение - Privacy Badger, за сайта hbogo.bg. Като пуснах филма, за секунди ми показа някаква грешка и се върна в начално положение. Натиснах стрелкичката на плейъра повторно и си тръгна без проблем.
Вαнилия ~🌸~, не ми е назидателен тонът, просто много често забелязвам, че във форума не се чете. А и ако съм имала намерение да назидавам, едва ли ще тръгна да обяснявам. Все пак - извинявам се, ако съм засегнала някого!

Общи условия

Активация на акаунт