Избор на Airfryer

  • 125 239
  • 768
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 98
Здравейте, аз също от доста време се чудя дали да си взема фраер и си харесах този модел на Ронсън. Дали е добре като параметри според вас? Чудя се дали да чакам да пуснат в Лидл?Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: X
И моето косори дойде

# 47
  • Мнения: 1 153
Ето и едно руло "Стефани", приготвено на фрайъра по класическата рецепта. Пече се на 180 градуса за 35 минути.  Понеже ние не обичаме мазно и обичаме по-препечено, след това го обърнах и запеках за още 10 минути. Фрайърът не е само за картофки Simple Smile Аз, като купувам нещо, гледам за какво максимум мога да го използвам и му стопявам лагерите.
Скрит текст:

# 48
  • София
  • Мнения: 10 309
Мощност, обем, бъркалка и лесно почистване са ми важни при избор на подобен уред.
Този от Лидъл е хубав, но след година употреба ще го изхвърлите поради липса на възможност от нормално почистване.

# 49
  • Мнения: 1 153
Едни пълнени чушки с боб от вчера. Използвах боб в консерва, домати на парченца в консерва. Първо запържих лук, настърган морков и парченцата от капаците на чушките за  10 минути на 180 градуса. След това добавих боба и доматите и за още 5 минути на 180 градуса. Напълних чушките и ги готвих за 22 минути на 180 градуса. Сложих ги в метални шолички за да не пада пълнежът. Станаха много крехки. Следващия път ще са с кайма и ориз.

Скрит текст:

# 50
  • Мнения: 531
Здравейте, отдавана, много отдавна се убедих в силата на форумния живот и ви моля за съвет. Искам да купя уред в който основно ще пържа картофки и пилешки хапки, фраер или кукър?

Последна редакция: чт, 18 юни 2020, 09:43 от evro

# 51
  • София
  • Мнения: 10 309
Здравейте, отдавана, много отдавна се убедих в силата на форумния живот и ви моля за съвет. Искам да купя уред в който основно ще вържа картофки и пилешки хапки, фраер или кукър?

За пореден път, за хубави картофки ви трябва бъркалка, само Тефал имат такава. Някой от последните модели.

# 52
  • Мнения: 1 153
Evro, фрайър ти трябва. Вярно, че бъркалката улеснява (не се налага ти да вадиш и раздрусваш картофите), но и без нея си стават перфектни картофките. Съветът ми е да е по-голям и мощен. Има големи с по-малка мощност. Успех в избора!

# 53
  • Мнения: 10 686
Косори-то ми няма бъркалка, раздрусвам ги картофките Simple Smile
Стават си перфектни и така Simple Smile

# 54
  • Мнения: X
И аз съм много доволна от моето косори. Майка ми също много го харесва и май ще й поръчвам и на нея.

# 55
  • София
  • Мнения: 10 309
И аз съм много доволна от моето косори. Майка ми също много го харесва и май ще й поръчвам и на нея.

Пробвате ли Тефал XL или Тефал Genius XL, няма и да помислите за Косори. Не се налага раздрусване или други упражнения, слагате програма или време и след 30мин. имате перфектни картофки.

# 56
  • Мнения: X
И аз съм много доволна от моето косори. Майка ми също много го харесва и май ще й поръчвам и на нея.

Пробвате ли Тефал XL или Тефал Genius XL, няма и да помислите за Косори. Не се налага раздрусване или други упражнения, слагате програма или време и след 30мин. имате перфектни картофки.
Разликата в цената, мощността и обема са осезаеми и то в полза на Косори то. А няма да ми паднат ръцете, че съм си раздрусала картофите веднъж.

# 57
  • София
  • Мнения: 10 309
И аз съм много доволна от моето косори. Майка ми също много го харесва и май ще й поръчвам и на нея.

Пробвате ли Тефал XL или Тефал Genius XL, няма и да помислите за Косори. Не се налага раздрусване или други упражнения, слагате програма или време и след 30мин. имате перфектни картофки.
Разликата в цената, мощността и обема са осезаеми и то в полза на Косори то. А няма да ми паднат ръцете, че съм си раздрусала картофите веднъж.

Не е въпроса в раздрусването, принципно е, включваш и забравяш, няма нужда да обръщаш, местиш или каквито и да е други операции по време на готвене. Да не говорим, че е и доста по-лесно за почистване! Няма нагар никъде, всичко се пъха в миялната.

Косорито ще ви изпържи ли накуп 1,7кг. картофи, на теория може и да е по-обемно, но на Тефала не му показват литрите , а количеството храна която може да сготви.

# 58
  • Мнения: 10 686
Каква е целта на последните постове, прокрадва се някаква нотка на заяждане.
Само за информация - и на Косорито всичко се мие в миялна.

# 59
  • Мнения: 13 804
Потърсих , че да не остана необразована . ние имаме тефал и викам чакай да видя що е това косори. За мен големия минус е че не се продава в бг а се поръчва. Имам неприятен опит с нещо поръчано заради цената от амазон.де и после сервиза е труден ако не си в de. Отновно,  дали е по- добре с бъркалка или без - поне за мен с бъркалка ми е удобмо. Зареждам и не съм вързана да го наглеждам- той си бърка, той си готви, като свърши ми свирка. Само съжалявам, че не взехме варианта кило и седемстотин. Досвидяха ми се едни 80 лв отгоре. След после ми дойде акъла ама нейсе. Минус е за мен и това, че няма къде да го прибирам и вадя. Но то това че ми е малка кухнята си е мой проблем. Минус ми е че всичко става последователно.  Ние не правим много неща в него, макар че може. Само гарнитура така да се каже. Но за моите пълноядящи трима , за да остане малко от туй дето е правено на него( вкъщи се казва че да стигне трябва да остане  - семейна мъдрост) трябва да се завърти три пъти, а това са грубо над два часа. Затова основното се готви на фурна, котлон , а това е допълнението. Да кажем че вкъщи играе ролята на здравословен фритюрник за картофи, лучени кръгчета и нищо повече

Общи условия

Активация на акаунт