Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 56

  • 15 968
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 074
Матилда, следя в приложение грамажите. Там са отбелязани така: паста- обяд 350г сготвено; тесто сурово 400, сготвено 280
Някой може да има по- коректни мерки !
Сладкото 200г ли беше за вечеря? В приложението така е отбелязано и аз не се съпротивлявах Sunglasses
Адорейшън, честита да си Heart много здраве и щастливи моменти !
Сладкото е 200 г. Аз изядох един шоколад. Значи може 280 г хляб примерно? Чудесно😄 Ти днес само на зеленчуци ли изкара?

# 76
  • София
  • Мнения: 2 009
Да! Печени чушки и зелева салата, Но овкуена и само на обяд и вечеря!

Последна редакция: чт, 07 май 2020, 21:30 от ni4iq

# 77
  • Мнения: 28 995
Вангобче, не се обвинявай, правиш го за тяхно добро, те знаят, че ги обичаме! Revolving Hearts
Другите апнаха и тараторче, и салата, и синьо винце! Но и аз съм доволна!


Последна редакция: чт, 07 май 2020, 23:07 от mimi.7299

# 78
  • София
  • Мнения: 2 009
Добро утро Heart
Аууу, Мимчо, изглежда чудесно !
Днес отчитал първи резултати . За 4 дни 0.500...малко ми се вижда,  но важното е , че е надолу.  
Стрела, успех !
Матилда, постепенно ще ги намалиш порциите! Важното е да се чувстваш добре!
Какво мислите за киноата ? За кой ден е подходяща? Варива?
Петък е момичета и момче! Nature Sunny

Последна редакция: пт, 08 май 2020, 08:22 от ni4iq

# 79
  • Мнения: 28 995
Добро утро!
Ничия, браво, малко, но не без хич, за 4 дни на мен не ми се струва малко...дерзай!
Много се радвам, че е петък...
Хубав ден момичета, имам работа многооо!

# 80
  • Мнения: 1 617
Какво нежно кафе, Мимчо! 😇
Дните ми се сливат последно време, но от идната седмица ще чакам и аз петъците!
Вангобче, гуш! 😇 Скоро ще ги прегърнеш! Напълно те разбирам!
Слънчице е, да ви е хубав денят, бандичка! 😇🌞

# 81
  • Мнения: 2 844
Привет!
Прекрасно кафенце си ни поднесла Мими 😘 лека да е работата!
Ничия 😘 супер си е половин килограм надолу 👏🏻 А киноата е за ден варива, и на мен ми е вкусна сготвена със зеленчуци.
Емче 😘 утре да не би да си на работа?
Вангоби 😘 и аз утре ще ходя при мама, и аз ще се притеснявам да я прегърна.
Смятам да продължа с фаста до довечера и да вечерям пилешко роле с чедър и салата.
Прекрасен петък, бандичка! Аз си вземам книжката и релакс!

# 82
  • София
  • Мнения: 2 009
Инджи, така съм я замислила, киноа със зеленчуци. Благодаря!
Днес белтъчен ден
О и В : кюфтета и салата зеле с моркови

Последна редакция: пт, 08 май 2020, 12:06 от ni4iq

# 83
  • Мнения: 2 074
Ничия, супер е, че надолу кантарът! Не е малко, защото ти си малко килограми. Мен ме е страх да се претегля, защото ще се демотивирани, ако няма движение надолу...Снощи завърших с 1 банан, ягоди и бадеми. Киноата е за варива. Днес мисля да ям заешко от Гергьовден. Имахме пълнен заек, но не съм го опитвала още. Само месо ще ям. За вечеря може би кренвирши. Знам, че не са добър избор, но нали се водят месни😄.
Мими, много приятни картофки и стилно кафе!

# 84
  • София
  • Мнения: 11 127
Здрасти банда.  Simple Smile

Матилда, кремвиршите се водят "божествена храна", защото само един Бог знае какво съдържат, избери си друго ако имаш възможност, ако не - ами човек трябва и да си угажда. И аз ги ям понякога с ясното съзнание, че съдържат ноктИ и космИ предимно. За да няма разочарование от кантара мери се по веднъж седмично, няма как да не свалиш за 7 дни достатъчно, че да не се демотивираш.

Аз този уикенд ще изляза от София за първи път от два месеца, планирала съм барбекю и разходка в планината, ще поиграем и тенис, колко ще е успешно след такава пауза. SmirkНямам търпение... Nature High Brightness

Бъдете здрави!

# 85
  • Мнения: 2 087
Привет бандичка Kissing Heart
Жгмъци Hug приятно изкарване. И ние сме замислили утре да избягаме малко извън лудницата. Обаче само планински преход без барбекю. В тази връзка се чудя от варивата какво да хапна в движение.
Днес от обяд бях на 2 кафета с мляко. Нямах никакво време.  За вечеря преди малко хапнах ПФХ Вита с Кири и салата домати и краставици.
Гоня цел 8-9 кг.
Ничи супер ти е резултата от първата 4-ка. Нали знаеш, че няма само надолу.
Хайде чакам ви на отчет, да постегнем редиците щото през юли може да има и море.
Момичета, Курдов как се викаха конете ?Напоследък при мен е трагично.

# 86
  • София
  • Мнения: 2 009
Стрела, знам, че няма само надолу, а ми се иска, защото много успешно само нагоре вървях Blush
Конете- сутрин на гладно 2-3 чаши хладка вода. За по-добро стабилни методи ще се ослушва и аз.

# 87
  • Мнения: 2 087
Стрела, знам, че няма само надолу, а ми се иска, защото много успешно само нагоре вървях Blush
Конете- сутрин на гладно 2-3 чаши хладка вода. За по-добро стабилни методи ще се ослушва и аз.
И аз така. Досега успях с голям зор да смъкна 1,5 кг с броене на калории, ама пусто ми липсват много въглехидратите и затуй реших да пробвам добрата стара 90-дневна. Ще пробвам с водата утре.

# 88
  • Targovishte
  • Мнения: 5 264
Стрела - за конете аз ВСЯКА ВЕЧЕР пия чай от листа от сена. Продават се в аптеката на филтри.  Обаче доста сериозно се привиква. Сега ако само една вечер не пия чай и конете ги няма поне две дни. Така че- прецени.

# 89
  • Мнения: 28 995
Стреличка, всяко едностранчиво хранене, каквото са диетите води до проблем с конете...казвам го от опит и много мъки!
Вземи пробиотик, и докато се нормализират нещата Ле диече ербе!
https://apteka.framar.bg/30062937/%D0%BB%D0%B5-%D0%B4%D0%B8%D0%B … 0%D0%B1%D0%BB-100
Това е билкова добавка, италианска, с меко действие, пие се макс. 3 хапчета вечер преди лягане, почни с едно да видиш как ще действа!
Чаят от сена, не само води до привикване, но и сериозно изтъняване на лигавицата на червата, което е трайно увреждане...!

Последна редакция: пт, 08 май 2020, 23:04 от mimi.7299

Общи условия

Активация на акаунт