Добрич- симпатичен град, на деца богат!

  • 16 812
  • 283
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 166
честит първи учебен ден нека настоящата учебна година мине добре и донесе щастливи миговедобро утро черпя по кафенце

# 241
  • Мнения: 377
честит първи учебен ден на всички учители и ученици.joannav ваксините могат да се отлагат до годинката не е проблем това.Дано се оправяте бързо.

# 242
  • Мнения: 11 607
Току що идвам на работа! Черпя за първокласничката ми! Леле, леле вече имам двама ученика .........
 cook cook beer2 Misc Baby Bottle cook

# 243
  • Мнения: 4 392
Честит първи учебен ден всички първокласници и на всички мами- учителки!  bouquet

# 244
Честит първи учебен ден на всички ученици и учителки. Успешна учебна година.

# 245
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Честит празник на всички ученици и учители!!!
  bouquet
  bouquet
  bouquet

Имам си вече второкласничка, снимки малко по- късно Wink
И ще пиша после.

# 246
  • Мнения: 4 116
Честит първи учебен ден!!!
Много ученолюбиви ученици ви пожелавам, само шестици да ви носят  Mr. Green


Мими, я като си на вълна фотоапарати, вземи направи едно проучване за хубав апарат до 600лв, много държа да не размазва снимките. Нашия май сдаде багажа тотално, откога го чакам  smile3508 тоз момент. Преди 3-4 години го взехме, само 2м пиксела и рядко прави хубави снимки, и сега не ми е особенно мъчно за него.
Та ако имаш предложения, давай.   bouquet

# 247
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Ето обещаните снимки на моята ученичка:
Тук отиваме към училището:

http://community.webshots.com/photo/2578309590058025705cHfkUk

А тук сме на люлките с приятелка:

http://community.webshots.com/photo/2057221550058025705XwIZsq

# 248
# 249
  • Добрич
  • Мнения: 193
Здравейте,момичета.Искам да ви благодаря от сърце за пожеланията за Раичка:))))))))))))))))))Рождения ден мина и замина толкова бързо ,че направо неусетих за какво става на въпрос.
Честит и първи учебен ден на малкките,малко на патерица.Много са сладки дечицата на снимките на мама Цоцоланка и на Анушка,браво Hug
Еми как си,гърдата оправи ли се???Дано да си добре вече,че знам какво е.
Чеча ехеее браво на Вики,честити и проходили крачета. HugСега и на мама да и са здрави крачетата,че ще има да бяга след сладураната.
Хайде бе ,момичета ние няма ли се срещаме...Хората по другите градове се съдраха от срещи,а пък ние ??? ooooh!
Приятен уикенд на всички Wink

# 250
Здравейте и от мен. Май на повечето взе да не им се пише. А и то с тия щурчовци, дето не знаят какво е умора,остават ли и мама да си почине....а да не говорим пък да седне пред компютъра. Габриела събаря клавиатурата,изключва монитора, вдига капака на скенера и дърпа да се затвори,явно иска да се сканира..... Sick Sick Sick
А и какво ли още не.........
Сисе, мина ми гърдата за 2 дена.
Относно тази прословута среща............кога? Много сме дезорганизирани. Сега поне повечето се върнахме от почивка.

# 251
  • Мнения: 377
хайде наистина лятото мина сега някой ще имат повече ангажименти с учениците ама да пробваме да се видим.От понеделник Гого трагва на градина и ми е много притеснено т.к. не е делен изобщо за сега казва че искал да ходи казва че ще ходи без мама ама не вярвам че ще е лесно.За колко време свикват горе долу децата с градината или яслата какъв е вашия опит.

# 252
  • Мнения: 3 810
gabriel2, на времето Калина удари голям реФФФ- точно една седмица. После започна да идва музикалната госпожа и да г-жите да се занимават с тях- игрички, това-онова. И в резултат ми се сърдеше, когато отида по- рано.
Привикването на децата е голям проблем.
Даже в "Нашите деца" има тема по въпроса(а сигурно и не е една)
Успех!

# 253
  • Мнения: 79
Вики вече е християнче!
 newsm03Та по този повод ви черпя:

Последна редакция: нд, 17 сеп 2006, 15:44 от checha

# 254
Мерси, checha за почерпката.
Нека да ти е жива и здравичка малката Вики и много послушна и добричка.   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт