Добрич- симпатичен град, на деца богат!

  • 16 856
  • 283
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 502
Забравих,  Embarassed

 ЧЕСТИТО НА МАЛКОТО ХРИСТИЯНЧЕ НА SISOLITA!
Да е живичка и здравичка!

Браво на малката Вики, мама checha да му мисли. #Crazy

# 76
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Благодаря на ваички за подкрепата. Днес се чувствам по-добре, може би защото снощи успях да поизцедя малко. Днес ще сложа и ббчето на гърдата иначе да не го слагам ми каза точно лекар, може би да няма някаква инфекция и да се разтрои бебчо.  Утре ще отида и на лекар да ме видят.

# 77
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
spinki лекарката ти е казала ,когато си с Т да не слагаш детето.Иначе изцедиш ли се може да го слагаш,даже първо на нея после на здравата.Кремчето се казва Гермастан и струва 12-13 лв.,но то е за разранени зърна.Помагат с студени бутилки с вода.

# 78
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Здравейте, момичета!
Искам да честитя с голямо закъснение на всички, празнували през изминалата седмица!

Ще се включа по- нататък пак. Simple Smile

# 79
  • Мнения: 110
checha Да вярно е това за дрешките.Нашата кръстница и купи едно комплектче и като свърши ритуала я облякохме с него.Да излезе от църквата с нови дрехи.По принцип кръстниците купуват дрехите.Или вече там както се разберете.
Честито християнче на Sisolita!

# 80
  • Мнения: 11 607
Добро утро! За съжаление пак на работа  Cry Въобще не ми се работи! Хайде на първо кафе за тази работна седмица  food010  food010 kaffeetrmker_2 morning Coffee
Имам снимки,но ще ги кача по-късно в албумчето!

Честито на всички празнуващи със закъснение! Здраве и много любов!

# 81
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Добро утро!
Аз вече съм на второто кафенце за деня, манджата къкри на котлона, децата гледат детски филми, аз чатя: каква идилия, навява есенни мисли.

Днес може би най- сетне ще се разхладим и в къщи.
Очаквам да се включвате по- често днес, не вярвам да хукнете в дъжда навън. Wink

# 82
  • Мнения: 643
Здравейте и от мен. Позагубих се малко но търчах насам натам, ще видим дали ще пожъна нещо накрая от толкова ходене. Времето най после се разхлади, така че сигурно ще сме по често във форума вече.
 Честито на патерици на всички които са имали повод да празнуват тези дни.
 Айде сядайте да пишете!

# 83
  • Мнения: 2 823
Времето най после се разхлади, така че сигурно ще сме по често във форума вече.

ааа че то по хубаво е времето за разходки...я какви жеги бяха Mr. Green
Дано да има още лято и море..ние вчера ходихме, но аз така се изморих Tired..малката не дремна и за секунда..ми то толкова емоции на плажа и фасове в пясъка за лапане Crazy...как да спи човек Mr. Green
anuschka , как беше почивката?

# 84
  • Мнения: 4 116
Здравейте и от нас!
И тук е хладничко, ту вали, ту  слънце пече, но не е жега и се диша спокойно. Най- накрая успях да въведа що годе приличен ред вкъщи и да се почина. Доволна съм, че вали и не можем да излезем, защото се чуствам ужасно изморена. Толкова емоции насъбрах от Добрич, че ми стигат за 3 месеца поне.  Mr. Green
Хайде, включвайте се по- често от Добрич, пишете какво става, да съм в крак със събитията, че вече чак догодина ще идваме.
А все ми се струва, че трябва да има и други мами, с които да се познаваме. Няма ли някоя, която да е учила в Славейково или Езикова гимназия? Признайте си! Sunglasses
Поздрави на родния градец и на мамите и бебоците от него!

# 85
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
anuschka , как беше почивката?

Много добре! Не мога да се оплача. И децата се държаха долу- горе прилично. Ето ги моите плувци:

http://community.webshots.com/photo/552408569/2924174110058025705gXgJGs

http://community.webshots.com/photo/550052297/2567574330058025705qtpJib


Няма ли някоя, която да е учила в Славейково или Езикова гимназия? Признайте си! Sunglasses

Разгледай добре списъка на първа страница. Wink

Последна редакция: пн, 28 авг 2006, 16:46 от anuschka

# 86
  • Добрич
  • Мнения: 193
Здравейте:)))
Момичета благодаря за пожеланията на християнчето ми,черпим ви по   party023 cheers Wine Glass кой каквото иска.Всичко мина добре,като изключим,че през цялото време Рая рева,много страшен попа... #CrazyА за дрешките-не се обличат нови дрехи,аз питах,по скоро май това е решение на родителите,а Рая даже не я и съблякохме чисто голичка ,а само надолу панталончето махнахме.Всеки както си реши..аз мисля,че това с нови дрехи да се излезе от църквата са си глупости за мен.....

spinki ние все още се кърмим,та аз съм преминала няколко пъти през това.Мога да ти дам съвет-изцеждай колкото можеш(на ръка или с помпа),горещи компреси-с хавлийка най-добре,че задържа топлината по-дълго,прави масажни движения отгоре-надолу към зърното или просто я увий и задръж така докато усетиш,че изтива и пак,така се отпушват каналите и после изцеждай,при мен направо започваше да тече млакото,без да пипам./слагай бебчето колкото се може по-често.Никакво студено!Знам как боли,направо е непоносимо,но това е единствения начин.Аз съм вдигала до 40граадуса Т.Ужас е...Дано вече си по -добре де.Успех....А това,което са ти го казали да неслагаш бебчо е май за "най-абсурдните реплики" Laughing
Така ,като е по-хладничко по-бива,но пък какъв вятър ни духа на свободата..малииии ,направо ми замириса на зимата Shocked
До утре,момичета:))))

# 87
  • Мнения: 11 607
 Coffee Coffee Coffee
къде се загуби фапуа?

# 88
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Добро утро.
Това със студените бутилки ми го каза д-ра ,но може да не е вярно smile3505

# 89
  • Мнения: 3 810
Здравейте!
Ние вече сме тук, но изобщо не сме добре.
Повторихме вируса. Бяхме със сестра ми  с по две деца на село.
Разболяха се Дима, Калина, аз, сестра ми, племенницата, майка ми, баща ми, а от днес и мъжа ми.
Отврат!
Дима още е много крива, а вчера нищичко не яде.
Досега си караше на кърмичка, а вчера не искаше и да суче... Cry
Сърцето ми се къса. Не мога да навра никакво лекарство в устата й. Бузките й спаднаха, както и бутчетата. Поне пие вода...
Иначе морето беше супер!
Предната неделя ходихме и на тервелския плаж- много ми хареса а и бяхме компания от 6 възрастни, 3 тийнеджъри и 5 деца. Mr. Green.
Мъжете събраха миди, жените ги изчистиха на един камък, а децата не излязоха от водата.
Моренцето в Болата също беше чат- пат. В пн и вт. влезе студено течение в залива, но иначе...ако е през седмицата е добре!
Не можах да изчета всичко, но поздравявам всички които съм пропуснала- на патерици.
Сигурна съм, че сте изкарали чудесни празници.
Ем40, забелязах една симпатична римичка в твой пост! WinkЩе стане поет от тебе- мисли нови за заглавия...
Поздрав на колежките кърмачки! Stop

Общи условия

Активация на акаунт