Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 64

  • 45 154
  • 754
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 211
jojjo мога да дам отзив като го изпробвам, защото вчера не бях в настроение да се занимавам с това.
Намерих го на стилажа, където са  пилите и пинсетите, но беше последен останал. Това в Лили-то, преди моста на Черковна.
Впорчем в това въпросно Лили нещо доста празно ми се видя Rolling Eyes на доста места продуктите просто си липсваха.

# 376
  • Мнения: 432
Да, това е олиото.

# 377
  • Мнения: 94
Аз имам антицелулитния гел на Кройтерхоф. По принцип доста издържам на парене, щипане от разни козметични продукти и мога да кажа, че ако се нанесе този гел веднага след душ пари страшно много. Аз го нанасях още в банята на подсушена кожа и масажирах с вендуза, но скоро не съм го правила заради паренето, което си е направо болезнено на моменти. Ако не го нанасям след баня пак го има паренето, но не е толкова голямо. Не мога да кажа дали има ефект, тъй като не съм много редовна. Практикувам и сухо четкане.
Някои антицелулитни ги дават и за отслабване, този такъв ли е?

# 378
  • Мнения: 2 314
Този крем използвам за крака и съм много доволна.



Около 2-3 лв. струва, но хидратира добре, а относно тези ексфолиращи чорапки, не съм пробвала, но все се каня. В dm има от тези на Victoria Beauty, а напоследък доста гледам, че споменават ето тези от kocos.bg
https://kocos.bg/bg/MASKA-ZA-KRAKA-PACK-age-MOUNTHLY-NEW-FEET-25-gr.p2139

# 379
  • Мнения: X
Момичета, може ли да ми препоръчате продукти за коса с мед, с изключение на продуктите на Нюкс и серията на Орифлейм. Не че не ги харесвам, любопитно ми е има ли други такива серии. Ползвам маската на 7th heaven с мед и е просто разкошна. Подхранва и разплита, и мирише много сладичко.

# 380
  • Мнения: 134
dracarysss, на Апивита би трябвало да има, но аз лично не съм ползвала.

# 381
  • Мнения: 2 781
Kalos от Нотино. Маската с мед е чууудна, обожавам я. На изгодна цена е и хидратира чудесно краищата на косата. Май имаха и шампоан, но не съм сигурна.

# 382
  • софия
  • Мнения: 4 180
На Kalos май всички маски са хубави -аз съм ползвала тази с мед, тази с алое, тази с ванилия и сега съм си взела една мултивитамин- от всичките съм много доволна. И са доста евтини. Каня се скоро да пробвам и шампоаните им.

# 383
  • Мнения: X
Здравейте, в нашите ДМ-и дали ги има тези немски шампоани "GUHL"?
https://www.dm.de/guhl-shampoo-farbglanz-braun-p4072600255377.html

# 384
# 385
  • Мнения: X
Благодаря!

# 386
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 013
Някои антицелулитни ги дават и за отслабване, този такъв ли е?
Само против целулит е.

# 387
  • Мнения: 1 502
Относно моя въпрос за освежаващ душ гел, ето кой взех :
Скрит текст:
Нежен, приятен с аромат на билки, доста разсънващо Smiley Ще взема и този със зелен чай на Cottage, но нямаше голяма опаковка в Лили.

# 388
  • София
  • Мнения: 1 914
По принцип няма големи опаковки от него или аз не съм виждала поне.

# 389
  • Мнения: 1 502
Има има, ама и аз не съм сигурна при нас този вид дали не е само от 250мл. От другите имаше.

Общи условия

Активация на акаунт