Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 64

  • 45 365
  • 754
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 526
Здравейте, капките с витамин С пак са заредени

# 691
  • Мнения: 15 443
А отзиви за SPA MASTER имате ли?...
Като цяло продуктите им са много добри и има много положителни отзиви за тях. Конкретно за маски и балсами не мога да кажа, защото не ползвам.

# 692
  • Мнения: 20 236
Хм, Лили дали отново връщат, или не са го махнали от сайта:
Всяка сряда Шок цена -20% на определена категория продукти.

# 693
  • Мнения: 539
А отзиви за SPA MASTER имате ли? Продукти на роза импекс водят ги професионални. Загледах маските за коса, че привършвам на Пантен
https://shop.lillydrogerie.bg/brands/spa_master
Аз използвам балсам на spa master с арганово олио, много съм доволна от него, не ми се омазнява по-бързо косата и не утежнява. Но опаковката е малко по-различна от тези в сайта на Лили, моят поръчах от store.bg.

# 694
  • Мнения: 94
Скрит текст:
Хм, Лили дали отново връщат, или не са го махнали от сайта:
Всяка сряда Шок цена -20% на определена категория продукти.

Тези Продукти с 20% обявяват ли ги в сайта?

Последните 2 месеца на мен ли така ми се струва или има по- малко намалени гримове от преди...

А кърпичките от по-плътните и мокри ли са:

PAMPERS Мокри кърпички сензитив, 80 бр  2,99 лв. 4,29 лв. Важи от 01.06.2020 - 30.06.2020

# 695
  • Мнения: 3 640
В кое Софийско Лили има Миша? 😁
В това срещу ВМА.

# 696
  • Мнения: 13 092
Е браво за капсулките с витамин Ц. Много добро попадение са. И аз ще го търся тия дни и ще се презапася ако намеря.

# 697
  • Мнения: 6 019
А къде в Лили стоят кремовете на Миша?

# 698
  • Мнения: 317
Капсулите с витамин C стават ли за мазна кожа?

# 699
  • София
  • Мнения: 1 253
И в Лили-то до Била на бул.България също има Миша.

# 700
  • Мнения: 6 019
Aз на Миша мисля да си взема 23 номер, макар че 23 на снимки ми изглежда, че оранжевее, докато 27 изглежда по-студен. Някой с 23 да каже на лицето дали създава оранжеви нотки.

# 701
  • Мнения: 1 271
Не, при мен няма. В началото сивее, после се адаптира

# 702
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 641
А в Пловдив в кой магазин предлагат миша, дали някой може да каже?

# 703
  • Мнения: 686
Преди време го видях в Лили Тракия, срещу Форум. Беше на някакво необичайно място, изненадах се, че са го сложили там. (Но не се сещам точно до какви продукти го бяха сложили ☺)

# 704
  • Мнения: 6 019
Много ме привлича това, че е с висок фактор Миша, защото е супер досадно да се наслояват отделно хидратация, слънцезащитна и цвят, а тук всичко е в едно. Ако не излизат и пъпки, това ще е супер продукт. Аз съм хвърлила око и на СС крема на Лумене, но там цената ми идва малко в повече.

Общи условия

Активация на акаунт