Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 64

  • 45 220
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Пеликания
  • Мнения: 2 491
И по назад коментирахме, че в момента е намален в Лили.

# 721
  • Мнения: 826
А отзиви за SPA MASTER имате ли? Продукти на роза импекс водят ги професионални. Загледах маските за коса, че привършвам на Пантен
https://shop.lillydrogerie.bg/brands/spa_master
На мен лично не ми харесват. Някакси утежняват, но е индивидуално.

# 722
  • Мнения: 7 577
Аз се обринах от мицеларната вода с Роза на Агива (розова бутилка), а кожата ми не е чувствителна и почти никога не реагира към продукти.
Ползвам я,нямам проблем.Същата кожа имам и аз.

То е ясно, че не всички ще имат този проблем. Споделям моя личен негативен опит.

# 723
  • Мнения: 23 047
Аз се обринах от мицеларната вода с Роза на Агива (розова бутилка), а кожата ми не е чувствителна и почти никога не реагира към продукти.
Ползвам я,нямам проблем.Същата кожа имам и аз.

То е ясно, че не всички ще имат този проблем. Споделям моя личен негативен опит.
Разбира се! Аз споделих моя веднага отдолу, за да не остане у някого спомен за негативен коментар и да реши да не пробва никога.
Скоро ще дам отзив от мицеларните на Биотен и Агива с роза, ще ги съпоставя.Засега май Биотен се справя по-добре с почистването или по-скоро по-бързо сваля грима, съдейки по използваните тампони.

# 724
  • Мнения: 7 577
Биотен не съм ползвала, но за мен най-добри си остават Лореал, Нивеа с лилавата капачка и Гарниер със зелената. Не парят на очите или на лицето, почистват нежно. С мазна кожа съм.

# 725
  • Мнения: 5 999
На мен пък не ми понесе розовата вода на Агива. При нанасяне усещах щипене и ми излязоха две пъпки и го отдавам на водата, т.к. не съм променяла нищо.

# 726
  • Пеликания
  • Мнения: 2 491
Аз съм доволна от двуфазната на Лореал. В момента използвам нея.
А преди нея нa Mixa, която също ми хареса много и ще ги редувам. Страх ме е вече да експериментирам.
Скрит текст:

# 727
  • Мнения: 317
Да кажа, че ползвах няколко пъти ДПШ на Балеа и ми допадна. Препоръчайте ми, моля, шампоан за по-честа употреба. Косата ми е боядисана, тънка и се омазнява бързо. Ако е и срещу косопад, цена няма да има. 😂

# 728
  • Мнения: 20 179
За сваляне на грим от очи ви препоръчвам ей този гел на Лореал:

https://remedium.bg/loreal-skin-perfection-mitselaren-gel-za-pre … im-h125-ml-5598/p

# 729
  • Мнения: 223
Здравейте, взех си две червила матови на L'oreal понеже знам, че стоят много часове без да мърдат, да се размазват и тн, подарявали са ми и за това реших и аз да си взема. Но те буквално с триста зора се махат после, то не са мокри, сухи кърпички, няма махане.. Да не говорим за червения цвят. Чак се чудя какво толкова слагат в тези червила.. Може би трябваше да си взема на golden rose. Вие с какво махате матовото червило, какво препоръчате?

# 730
  • Мнения: 317
Аз ги махам с олио за махане на грим. Иначе най-трайните матови червила за мен евър са на Мейбълин Super stay. Аз съм пушач и любител на кафетата и водата и не мърда по цял ден.

# 731
  • Мнения: 1 349
Само с олио се махат наистина. На мен най-дълготрайно ми е Макс Фактор липфинити и на Флормар.

# 732
  • Мнения: X
Махат се и с лосионите за водоустойчив грим.

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 690
Здравейте, ББ крема на Миша подходящ ли е за мазна кожа?
И да споделя....отидох до ДМ за обикновен дезодорант, а съм взела някакъв овлажнител за лице и тяло с кокос. Отзиви?

# 734
  • Мнения: 13 083
petrovaa, от коя серия на Флормар си доволна? Все гледам тези Кис ми, май бяха, и все не взимам.

Общи условия

Активация на акаунт