Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 64

  • 45 268
  • 754
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 94
В Пловдив в някое Лили трябва да го има

# 706
  • Мнения: 3 640
Много ме привлича това, че е с висок фактор Миша, защото е супер досадно да се наслояват отделно хидратация, слънцезащитна и цвят, а тук всичко е в едно. Ако не излизат и пъпки, това ще е супер продукт. Аз съм хвърлила око и на СС крема на Лумене, но там цената ми идва малко в повече.
СС крема на Лумене е страхотен! Не знам с каква кожа сте, но моята е нормална и леко омазняваща се покрай носа. Със този СС крем кожата е кадифена, сияйна; пудра не слагам. Дълготраен е - от сутрин до вечер не мърда. Дори в тези времена с постоянното махане и слагане на маска, отново вечер имам от него по лицето.
Не запушва порите, не ми се появяват пъпки и кожата не изглежда гримирана.

# 707
  • Мнения: 1 502
Не бих се доверила на слънцезащитата в грим продукт, тя е просто бонус. Под бб крема на Миша пак си слагам слънцезащитния крем, но има и тонирани такива, които не са толкова покривни. Не че има и слънце навън де Sweat Smile

# 708
  • Мнения: 13 082
Questar, 27 не е студен в никой случай, аз съм с топъл подтон, леко жълтеещ даже. Ти с какъв подтон си?

Последна редакция: вт, 02 юни 2020, 07:55 от ARIA*

# 709
  • Мнения: 6 008
Между студен и неутрален подтон съм аз, но кожата ми на лицето е много бледа и жълтеникава.

# 710
  • Мнения: 5 642
Аз също слагам слънцезащита под Миша. Зимата си позволявах да не го правя, ако излизам за кратко, но дори и тогава, ако изкарвах повече време навън, слагах слънцезащита отдолу.

# 711
  • Мнения: 13 082
Между студен и неутрален подтон съм аз, но кожата ми на лицето е много бледа и жълтеникава.

Значи 23 може би ще ти пасне. Аз лично не мога по интернет да поръчам цветно нещо, ни ФДТ, ни ББ крем.

Последна редакция: вт, 02 юни 2020, 07:55 от ARIA*

# 712
  • Мнения: 8 937
Аз ползвам 23, леко сивее първите секунди, но няма нищо оранжево в него.

# 713
  • Мнения: 94
jojjo мога да дам отзив като го изпробвам, защото вчера не бях в настроение да се занимавам с това.
Намерих го на стилажа, където са  пилите и пинсетите, но беше последен останал. Това в Лили-то, преди моста на Черковна.
Впорчем в това въпросно Лили нещо доста празно ми се видя Rolling Eyes на доста места продуктите просто си липсваха.
Какво стана, пробва ли го вече? Simple Smile

# 714
  • Мнения: 2 604
Преди дни си намерих едно почистващо мляко за лице на Виши, което съм позабравила покрай мицеларни води и т.н. и останах изненадана! Кожата ми е зажадняла за такъв тип почистване и понеже днес имам път към Лили да ви попитам, имате ли отзиви за хубаво тоалетно мляко ? Използвала съм на Лореал, но не знам дали не му е сменена формулата.

В момента го ползвам, но само за лице. На очите ми люти. Няма да го повторя, не ми харесва. Последното мляко, което ми допадна беше на Mixa Pro tolerance, с лилавата помпичка. Много добро беше, но не навсякъде го има. Моето беше от ДМ. Аз пък се чудя на новите мицеларни води на Микса и Гарниер, гледам и Агива имат разнообразни води.
За Спа мастер - аз съм ползвала само балсама с арганово масло. Доста ми хареса, цената му е смешна.

# 715
  • Мнения: 7 590
Аз се обринах от мицеларната вода с Роза на Агива (розова бутилка), а кожата ми не е чувствителна и почти никога не реагира към продукти.

# 716
  • Мнения: 23 143
Аз се обринах от мицеларната вода с Роза на Агива (розова бутилка), а кожата ми не е чувствителна и почти никога не реагира към продукти.
Ползвам я,нямам проблем.Същата кожа имам и аз.

# 717
  • Мнения: 2 847
Аз от тази серия на Лореал съм изпозлвала почистващ гел. Нищо особено не беше. Аромат също нямаше. Знам, че може би не е много ок за кожата, но аз харесвам продуктите да имат лек аромат.

# 718
  • Мнения: 4 073
Здравейте момичета, влезнах в темата да пипитам къде в София има Миша, тъй като слушам за този ВВ крем от 2 години и искам да го пробвам. Разбрах за бул. България и ВМА, но някъде по центъра дали сте го виждали?
В Надежда на Ломско шосе и в кв. Свобода няма от тях, защото вече проверих.

# 719
  • Мнения: 23 143
Здравейте момичета, влезнах в темата да пипитам къде в София има Миша, тъй като слушам за този ВВ крем от 2 години и искам да го пробвам. Разбрах за бул. България и ВМА, но някъде по центъра дали сте го виждали?
В Надежда на Ломско шосе и в кв. Свобода няма от тях, защото вече проверих.
В магазини Дъглас по моловете.

Общи условия

Активация на акаунт