да спасим софийският Римски амфитеатър от безхаберие

  • 1 547
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 292
мюриель а кои бяха другите , zа които можеше да се гласува?? нещо свястно да беше предложено?
а що се отнася до набиването в главите , че София си има Колиzей ... повечето на които ще се набива в главите и хабер си нямат какво zначи Колиzей ... останалите ще го потърсят само ако се обяви на търг zа раzпродажба с всzможност zа голяма лична печалба ... Защото в БГ всеки вярва само на себе си и на това което сам може да направи и няма никакво доверие на раzни обществени мероприятия и служби. В пслна сила важи поговорката zа вълка и дебелия му врат. Не мога да виня хората. Мога да виня държавата, но държава, както каzах вече, zа мен не съществува в истинския смисъл на думата. Просто като погледнеш държавниците и как zащитават държавните интереси и националната zдравна каса ... и какво ли не народно и национално и държавно и ти става ясна работата. 

# 16
  • Мнения: 343
Някои от сградите са кацнали върху колизеума съвсем скоро, като например хотел Арена на ул. Будапеща

КОЙ Е ПОЗВОЛИЛ ВСИЧКО ТОВА?

Мъжът ми прави ВиК проекта на този хотел. Като започнаха да го строят и излезнаха останките. Строежът беше спрян и чак след разрешение от археолози (тук вече не знам как е станало) проектът беше променен, така че да не се пипат, доколкото може.

# 17
  • Мнения: 1 629
Вивита, казвам чисто и просто, че с песимизъм не става. Нищо.
Може и идеалистично да ти звучи, но, ако след като си прекопаем градинката, се прехвърлим и в обществената, то и да не цъфнем, поне ще вържем.

# 18
  • Мнения: 2 292
мюриель не мож да вържем беz да цъфнем  Wink поъскоро обратното ... а ние отдавна сме се прехвърлили да копаме обществената градинка. Ти малко ли данъци и такси плащаш ??? А zащо нее прекопана виж това е въпроса  Wink

# 19
  • Мнения: 1 629
хаха, можем, бе! Grinning Плод ще има, ама това с красотата на цветята ще е пропуснато Laughing Метафората ми беше, че трудът, който трябва да се положи, ще даде резултати, но никак красиво няма да изглежда.

# 20
  • Мнения: 2 292
хаха, можем, бе! Grinning Плод ще има, ама това с красотата на цветята ще е пропуснато Laughing Метафората ми беше, че трудът, който трябва да се положи, ще даде резултати, но никак красиво няма да изглежда.

 Hug 

Общи условия

Активация на акаунт