Кога спира да боли?

  • 2 822
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 63
Почти всички мъже са боклуци как може да страдате за тях,не знам...

По-голяма глупост не бях чела!

# 16
  • Мнения: 14
Спира, с времето. Само така. Колкото повече време мине, толкова по-малко боли. Магически и бърз начин за съжаление няма.

# 17
  • Мнения: 15
Почти всички мъже са боклуци как може да страдате за тях,не знам...Хората губят родители,деца това е истинската болка!Мъже по път и на път.Я стига глупости!
Не за човека, а заради травмата която ми нанесе. И не определяйте никога нещо преживяно от човек като глупост, защото вероятно не сте походили в неговите обувки, съвет!

# 18
  • Мнения: 4 946
Да боли спира с времето..
Но как допускаш и се доверяваш после не знам..
Физически и психически тормоз не съм преживяла,но ми костваше много да преодолея..
Почти две години след раздялата...
Се чувствам добре,болката е няма.
Понякога ме връхлита липсата на любов иизпадам в самосъжаление..Но бързо се вземам в ръце
Факт,че всеки мъж,който се опита да се доближи бива отблъснат.
Но аз съм в друга възраст.

Както каза Братан,много хубава реплика,която често си повтарям "И това ще мине"
Но ти си млада и мисля,че консултация със специалист би помогнала да минеш най-плавно и да" подредиш" себе си за бъдеще.

# 19
  • Мнения: 12 725
Почти всички мъже са боклуци как може да страдате за тях,не знам...Хората губят родители,деца това е истинската болка!Мъже по път и на път.Я стига глупости!
Димитрова, съжалявам, че сте попадали все на неподходящи. Брат нямате ли, любим братовчед, та поне тях като гледате, да си кажете, че има свестни мъже, или наистина такова ви е било обкръжението, че са се случили само "боклуци"??
Но каквото и да сте преживели, не ми се вижда редно да подценявате чувствата на другите, макар всъщност в конкретния пример става дума и за смърт на близък човек. Разбирам, че се опитвате да подходите рационално, но ако има съвсем реално страдание, неглижирането му няма да доведе до нищо добро.

# 20
  • София
  • Мнения: 35 059
Авторке, много ще ти е трудно да отработиш емоциите сама. Още повече, че точно след някой ден ще започнеш да забравяш всичко лошо и да изкристализира само хубавото. Ще те налегне съмнение и не се знае какво ще направиш.
Наистина, потърси помощ докато е време.

Има един тънък момент, че ти не си спряла да го обичаш преди това, не си спряла и сега.
Ако беше спряла, щеше да изпитваш свобода, не болка.

Общи условия

Активация на акаунт