Какво става с мен ?!? Какви са тея лекари ?!?

  • 2 352
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
а с какъв видеозон те гледат - вагинален или коремен?

# 16
  • Мнения: 1 419
Зайче, като гледам и стойностите на ЧХГто ти влилзат в нормите на тия седмици, така че май не бива д се притесняваш и да мислиш за кюртаж още  Wink

Имай предвид, че на мен средата на 6 с вагинален видеозон не ми видяха ембрионите - единия се видя края на 6г.с., а другия още не беше ясен  Peace

# 17
  • Мнения: 227
И аз мисля така Aya - все пак има малко надежда  Praynig

KayRenn - гледат ме и с двата вида видеозон, най-ненормалното е че с коремен се вижда трудно, а вагиналния просто перфектно.

# 18
  • Враца
  • Мнения: 5 206


KayRenn - гледат ме и с двата вида видеозон, най-ненормалното е че с коремен се вижда трудно, а вагиналния просто перфектно.
няма нищо ненормално в това, с вагиналния ехограф се вижда по-добре при ранна бременност.
Не бързай да мислиш за кюретаж.
Намери наистина добър лекар с вагинален ехограф.
Всъщност като идея д-р Мазнейкова се води една от най-добрите занимаващи се с ехография. Защо не си запишеш час за нея?

# 19
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз следя /следях/ и преднат и тази бременост при д-р Ковачев от Военна болница - това, което този гинеколог ми каза за бебето на последния прием - ми го потвърдиха много и известни имена, като даже той можа по-общо да обхване неща, които напр. един гинеколог, занимаващ се предимно с фет.морфология не би могъл да каже точно...
Та ако решиш че би искала - ще ти дам неговите координати. Невероятне е - не е от тези дето се правят на твърде любезни или се разтъкават в излишна чувствителност, но пък е невероятен /поне лично по моето скромно мнение/ - специалист. А смея да кажа, че този път обиколих почти всички д-ри - Мазнейкова, Томова, Тюфекчиева, Дяволов.
той има и много добър ехограф - 3D - и на частен прием не взима много - за неговото качество.
Така, че ако искаш - пиши на лс - ще ти дам координати.
Успех и не бързай да мислиш за кюртаж - но ако се наложи, мисля, че Ковачев също може да го наприви... но не съм сигурна де /все пак във Военна не знам правят ли такива манипулации.../
А и мисля, че работи и със здравната каса - но това вече ако решиш ще се чуеш с него и ще разбереш най-добре - щото за зк инфото ми е от преди 2г!

# 20
  • Мнения: 4 915
Да вдъхна малко надежда - при мен в 7 г.с. не успяха с вагинален ехограф да видят зародиша и ми сложиха диагноза "кухо яйце", с препоръката за кюретаж, ако след 4-5 дни не се види нищо, макар че "имало нищожен шанс".
Да, ама след 4 дни се видя бебчето. Много зависи от специалиста, който те гледа.

Не бързай с кюретажи.
Спокойно можеш да изчакаш още една седмица /ако сега си в 6 г.с./ и да отидеш при добър специалист да те види отново с ехограф /Мазнейкова, Томова, Димитрова- виж в Здравния справочник за координати/.

 

# 21
  • Мнения: 2 149
Просто трябва малко търпение.
Аз отидох при Димитрова във Фемина, там апаратът е много хубав, поне по мое непрофесионално мнение.
Надявам се всичко да се нареди при теб!
Моето зародишче го видяха в 6-7 ГС, беше малко, така че не губи надежда.
Мамите са ти написали много добри съвети преди мен, аз само стискам палци!

# 22
  • Мнения: 69
И аз стискам палци,пиши какво става?В никакъв случай не прави кюртаж в "Торакс",заради тяхната некомпетентност вече загубих предишното си бебе!!! #2gunfireИдва ми да ги трепя.
Добре,че сега имам свестен лекар!

# 23
  • Мнения: 227

Мили момичета, благодаря искрено за подкрепата, пожеланията и куража, които ми вдъхнахте  smile3525

За съжаление загубих бебето - кухо яйце - всичко беше изхвърлено.  newsm45

Благодарение на вас успях да приема нещата по-леко - просто така е било писано Peace

След 6-8 месеца ще пробваме отново.......дано този път да е успешно...

Благодаря още веднъж на всички  bouquet

# 24
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Съжалявам!
Гледай смело напред, следващия път ще е успешен!

# 25
  • Мнения: 4 324
Съжалявам Зайче. Знам, че е трудно сега и не намираш за какво друго да мислиш. Горе главата и гледай напред!

# 26
  • Мнения: 415
Съжалявам миличка  Cry Cry Cry
Не се предавай, с тебе сме   Hug

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
 Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 1 612
Много тъжно.  Cry
Съжелявам, че така се е получило!
Сигурна съм, че следващия път ще успееш, само не се предавай!

Общи условия

Активация на акаунт