Съмишленици за отслабване - 6 част

  • 14 025
  • 390
  •   1
Отговори
# 15
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Момичета, кажете с коя диета сте постигнали своите резултати?
Аз съм на диетата на Д-р Пиер Дюкан.
След десет дни на ударен режим вече съм направила два пъти 5/5.

# 16
  • Мнения: 4 806
И аз съм там Simple Smile Голям съм фен на режима - сваля повече мерки, отколкото килограми (поне при мен).

Момичета, наистина е добре да споделите избраните от вас режими Simple Smile

# 17
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Лошото е, че при мен този път мерките не мърдат.
Та затова се зачудих дали да не го сменя newsm78 newsm78
Зачетох се за плодовото разтоварване. Не съм правила никога и се чудя дали няма да ми помогне да разкарам последните четири килограма от снагата си...

# 18
  • Мнения: 4 806
Нарцис, за пореден път ще споделя своя опит.
Няколко години прилагах плодовото разтоварване. Може и да е въпрос на метаболизъм, ама резултатът за мен бе плачевен. Изразява се в следното: много бързо възстановяване на кг, страхотно омекване на телесата (той повече "яде" мускули, отколкото мазнини), метаболизмът се забавя. В допълнение - често ми се подуваше корема до болезненост. Червата станаха особено лениви. Да, ако човек има да лекува нещо - може да го прави, но само за отслабване, ако после не се мине на разделно хранене и много строго постоянно огрничение, не си струва. За диетата на Дюкан е необходимо търпение и време. Не бих те съветвала да се отказваш. И нещо повече - след него, ако не мине адаптационен период, с плодовете може да започнеш бързо да качваш. Затова помисли си добре, преди да промениш режима. Все пак за доста кратко време си махнала доста кг. Застоят е нормален, за да се адаптира оргнизма към новите кг.

# 19
  • Мнения: 1 187
Здравейте майчета  Hug
Не сте ме забравили нали?! Вече 10-ти ден съм на плодовия режим. Килограмите са - 5. Чувствам се добре, но започнах да се разубеждавам да карам 20 дни и май ще започвам захранването. После ще мина веднага на друг режим. Но още не съм избрала такъв. Чудя се кой ли ще е подходящ за мен? Не искам точно в сезона на плодовете напълно да ги откажа, а ми се ядат и салати!  newsm78 Препоръчайте ми нещо подходящо  Hug

За кантара - все се заричам че няма да се тегля и в резултат на това всеки ден се тегля по няколко пъти  Blush

# 20
  • Мнения: 4 806
klamerche, аз вече ти бях препоръчала - мини на някоя ниско-въглехидратна диета. Може и да си е лично твоя. Например - до обяд плодове, на обяд салата с нещо белтъчно, на вечеря пак така... Импровизирам, но в момента нямам време. Искаш ли в понеделник да го обсъдим, че слд малко заминавам... Simple Smile Във всички случаи трябва много внимателно да го направиш... след полодовото разтоварване

# 21
  • Мнения: 1 187
Дааа искам....
Благодаря ти много и приятна почивка  Hug

# 22
  • Мнения: 1 353
Ще ме включите ли и мен преди-85 сега 62 а ми се иска да стана 52-още само 10 килца Mr. Green

# 23
  • Мнения: 4 806
ок, понеделник - вторник ще говорим с кламерчето (евентуално в понеделник ще имам ангажименти)... А дотогова - много, ама много внимателно захранване, никакво впускане в ядене на каквото и да било извън предписаното, обещаваш, нали Simple Smile

Весел уикенд на всички, заобикаляйте изкушенията - не са за вас... и много много много много вода...

# 24
  • Мнения: 433
пиша тук защото всички сте мн мили-имам си моя тема,но тук искам да ви попитам нещо.понеже се записах при вас и от днес го карам здравословно.току що си направих обяд-малко замразени зеленчуци(колкото за гарнитура)ги задуших на тигана само във вода,като извря сложих пил.филенца (20нарязани-получиха се около 8-9 хапки) и капнах малко олио...и така месцата се зачервиха,и зеленчуците се овкусиха.сбърках ли някъде или съм си направила хубав обяд?

# 25
  • Мнения: 1 353
Аз моля за поправка Praynig свалих 23  Peaceкг не 13 Naughty.Голяма гордост са ми. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 26
  • Мнения: 4 806
има защо да са ти гордост. Извинявай много, ама все бързам Simple Smile
Как ги махна? Какъв ти е режимът? Какво мислиш да предприемаш за последните 10?

Момичета имаме още около половин час за последно вписване ...

# 27
  • Мнения: 1 353
има защо да са ти гордост. Извинявай много, ама все бързам Simple Smile
Как ги махна? Какъв ти е режимът? Какво мислиш да предприемаш за последните 10?

Момичета имаме още около половин час за последно вписване ...
ами сутрин правех упражнения(сама си ги измислях) Mr. Greenпиех липозан  не ядях никакво сладко и тесчно но в един ден от седмицата ядях каквото ми душа иска  и по колкото иска Mr. Green(аз си бях избрала неделя)и си бях купила колан и гащи от неопрен та да топя повечко от бедрата,ханша и корема.Ама сега от 2 месеца не правя никакви упражнения и липозан не пия пък за неопрена няма начин да го обуя в тия жеги Laughing

# 28
  • Мнения: 3 360
Асса-приятна почивка!Аз вече съм с Дюкан Joy и като се върнеш-надявам се да се похваля с едно,две килца надолу Laughing newsm78
За кантара-не си давам много зор.На ден-два се кача ,зарадвам се и...продължа!То не може с години трупано да се "стопи "за часове,нали?Само постоянство и ще успеем,момичета Peace
Лека и спокойна нощ! Whistling

# 29
  • Мнения: 126
Хайде и аз да се отчета в новата темичка...
След възвърнатият ми един килограм покрай хижата, на която бях миналата седмица, сега доволно заявявам, че отново го няма - пак съм 70кг. Ще продължа със самоизмисления ми режим и ако до седмица няма разлика в кг, ще пробвам японско чудо или някоя друга диета тук от форума, обаче без плодовата...
Само исках да питам вече свалилите по 10 и повече кг, каква разлика да очаквам в гръдната обиколка, ако сваля 10-15кг? Този въпрос доста ме човърка и не ми дава мира...

Общи условия

Активация на акаунт