Парфюмни размисли и страсти - 242

  • 40 726
  • 759
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 930
Така си е, субективно е, но след като вече няма къде да го пробвам и купя (не бих платила надута цена в ebay), предпочитам да мисля, че не е чудо невиждано и да си освободя мислите за нови открития 😊

# 691
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Аз имах само бутилката в бяло на Мадоната и за пореден път се убедих, че селебрити ароматите не са моите и върху мен са като евтини измити води.
Хвърлям по някое очо на парфюмите на изпълнителката на "Oops!...I Did It Again", но имам толкова гурмета, че тези са ми последна дупка на кавала по желания.
Иначе продължавам да го мисля тоя Електрически Агент.

# 692
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
за мен има няколко звездни аромата, които са на много високо ниво:
- SJP Covet
- Between Us One Direction
- Curious Britney Spears
- Eau de Gaga

# 693
  • Мнения: X
Иначе продължавам да го мисля тоя Електрически Агент.
Ами... Имаш ли фин смокинов парфюм? Смокините са два вида така, както ги различава моят нос - сладка, зряла и сочне, която ми е лепкава за парфюм и зелена, млечна, заедно с листата. Електрик е зелената. Ефирен е, не е много траен, не е чудо невиждано, но не е евтина лепкава смокиня, каквато ми е някоя там, която пробвах в чайовете на Арден. Думата "евтина" е употребена условно и не е обусловена от цената, защото и Electric не е скъп, просто е пипнат. Бутилката откровено не ми харесва. Та, ако имаш вече някоя млечна смокиня, ако не си луда маниачка, събираща всички възможни смокини, не ти трябва да го мислиш толкова.

# 694
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Не, не събирам, просто ми се струва, че искам да имам нещо такова, лятно, цитрусово, свежо, нещо като пирамидата на тоя Агент.😃

Тиквичке, имам фината “скъпа, тараторна/млечна смокиня” /мое си определение/ на Ван Клиф, на която съм голяма фенка и много си го обичам.
Също и Субвърсив на Брекур, но самият парфюм е доста специфичен върху мен.Simple Smile
Хелиотроп на Реминисенс, който тепърва ще разучавам, но като че ли не я усещам там, поне от първоначална проба. Бадемката ми е главен герой тук.
И Аретуса на Теренци...
Те това е моят скромен опит със смокини, като при някои въобще не се усещат.😄

Ще го помисля още, благодаря ти за разбивката.🌺

edit: Гледам и новата Богиня, тя също има смокинка....с това синьо, солчицата, кокосчето...малей...Sweat Smile

Последна редакция: пт, 22 май 2020, 14:45 от sunattraction

# 695
  • Мнения: 31 396
Разкажи за Аретуса повече, моля.

# 696
  • Мнения: X
Опитът ти е бутиков! Тази смокинка ще ти се види като откъсната от дървото, в сравнение с тези селектирани смокини, които имаш, ама... 40 лв къде не си ги дала?! 😁🤗

# 697
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Разкажи за Аретуса повече, моля.

Densi, като я разнося по-сериозно, ще се отчета веднага, че вчера я получих. Simple Smile
Снощи, преди лягане, пръснах малко на едната ръка, по-тих ми се стори, отколкото предполагах да е, но може и заблуда е, аз съм си свикнала на 5-6 пръскания.

Азалия🌺, не питай хаха. Сложен е в списъка. Grinning

# 698
  • Габрово
  • Мнения: 1 024
Densi ,а запозната ли си тази марка -Penhaligon ?

# 699
  • Мнения: 6 930
Нямам нито един селебрити аромат, освен този на Мадона. Преди време ме бяха впечатлили един на Наоми Кембъл и Кейти Перо, но вече забравих кои и с какво точно са ме впечатлили, та малко не ми се занимава да търся специално, защото и двете имат купища излезли и бая време ще ми отнеме 😀
Иначе много силно исках да пробвам парфюмите на Dita Von Teese, но докато се намоткам и изчезнаха от Нотино.

# 700
  • Мнения: 2 277
А аз днес се отбих до шоурума на венера козметикс и на сляпо отърмъчих:
Nettare di fiori gucci
Sensuous nude edp
Хаха и хем казах на мм ,че скоро парфюм да не видя,и излизам от магазина и той минава оттам с колата/пътьом за у нас /.....хаха е кажете ми това ако не е съвпадение:))))....без коментар ме качи в колата:) то работата е ясна.

# 701
  • Мнения: 2 455
Аз не съм фен на Теренци, от Arethusa имам пробичка. Гръмко свеж, точно копие на душ гел Фа спорт, тъмносиния мъжки. Като плюс - много траен и акватичната нотка е приятна - на мен повечето водни ми причиняват голям дискомфорт. Смокиня не усещам, по - скоро нещо непределено плодово. Имам още малко от пробата, ще опитам да напръскам мм, имам чувството, че ще му стои по - добре.

Последна редакция: пт, 22 май 2020, 17:07 от silver pearl

# 702
  • Мнения: 1 012
Единственият селебрити аромат, който не просто харесвам, а обожавам, е Fancy Nights на Jessica Simpson. Невероятно пачули е това. Четох, че го сравняват в Coromandel, който никога не съм мирисала. Естествено, че FN най-вероятно е на светлинни години от него, но многооо искам да го пробвам.
Truth or Dare Naked е страхотен, майка ми го обожава!
Смокини не харесвам, нито в парфюми, нито да хапвам. Един дерт по-малко Simple Smile

# 703
  • Мнения: 2 936
Аризона, благодаря ти. Още не знам и аз дали няма сънувам кошмари ако добре се напръскам. Ще чакам някой по-хладен ден, тъкмо и да си почине малко, да и се подредят молекулите, пък каквото - такова. Ако не става - еднопосочен билет за съседната тема и готово. Но поне ще знам как ухае, като е спрян от производствено как иначе щях да разбера!? Smile

Аз се успокоих, взех си 100 мл. Мон ЕДТ и сега мога да пръскам на воля. Почти виждам дъно на мъничето от 30 мл. и се запасих, без него не искам да оставам. Голяма любов се оказа това Монче, голяма! Heart Eyes

Честити ви нови красоти, момичета и момчета! Flowers Cherry Blossom

# 704
  • Мнения: 660
Ооо, със смокини как мога да преям, и съм го правила, чак лошо ми е ставало. Grin Най-най-най-любимият ми плод евъ! Исках да сложа картинка на смокини, обаче като погледнах снимките, започнах веднага да слюноотделям .Heart Eyes
В парфюм не ги търся целенасочено, засега.

Нямам проблем със селебрити парфюмите като цяло, изобщо нямам проблем с нищо. Grinning Евтин, скъп... ако ми харесва - ползвам; не снобарея в това отношение.

И преди за втори път да забравя от много словоблудстване - някой тук си беше купил наскоро Туберозата на Ели Сааб /знам, че не се произнася така/; съжалявам, не помня точно кой беше конкретно. Та понеже аз я заглеждам от много отдавна, може ли да се включи с някакво инфо.
Интересува ме, доколко е интензивен, усеща ли се добре туберозата, трайност /знам, че е относителна/... абе, всичко.

Общи условия

Активация на акаунт