👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България "Емоции под налягане" - сезон 3, тема 4

  • 44 521
  • 820
  •   1
Отговори
# 540
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 078
Тази година не се паля, че не ми е много интересен сезона и ми е по-добре така, но се радвам, че Реджеп спечели. Атанас не ми харесваше и това си е.

# 541
  • София
  • Мнения: 4 429


    Епизод: 39  
Hell's Kitchen - С03Е39        
          21.05.2020
 

     ЗА МОБИЛНИ __



               В спойлера съм показала, как се отварят НОВИТЕ ДИРЕКТНИ линкове от Нова плей
 
Скрит текст:
               Линковете се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
                      но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
        на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback
 





Линка може да се пусне и във VLC player
 




Последна редакция: нд, 24 май 2020, 13:14 от Не се сърди, човече

# 542
  • Брюксел / София
  • Мнения: 2 497
Страхотен финал! Заслужена победа за Реджеп! Радвам се за него. Мн вдъхновяващо момче. Браво на него.

# 543
  • Мнения: 257
Радвам се, че Реджеп спечели!
През цялото време знаеше кой е, какво може и не падаше духом.
Претенциите му дразнеха в началото, но той ги оправдавадше при всеки възможен случай (за разлика от много други).
Недялка е пич и отборен играч, според мен. За пореден път го доказа (колкото и от екрана да ни убеждаваха, че все иска да командва).
Бронзовият медалист до последно се чудех дали е просто флегма или л...но. Отговорих си на въпроса тази вечер. Тъпа стратегия за шоуто, дано си вземе поука за живота.

# 544
  • Мнения: 6 992
И ние се радвахме с мъжа ми, че Реджеп спечели. За първи път да спечели този, който си мислим, че заслужава Grinning

# 545
  • Мнения: 7 848
И аз  в началото не харесвах Реджи. Дразнеше ме самохвалството му и огромното му самучствие.
Но с течение на времето той успя да докаже, че е с покритие.
Видях един можещ, напорист,  цветен и раздаващ се със сърце и душа човек.
Честита заслужена победа на Реджи!

# 546
  • Мнения: X
Много съм изненадана от мненията на хората тук и на други места в интернет. Под една статия на Мениджър във Фейсбук, има доста мнения, които са против Реджеп, а тук и в страницата на предаването във Фейсбук преобладават положителните за Реджи... 🤔 Интересно ми е и как едни хора не искат да видят всичко, а виждат само своето. Не признават нищо на опонента, а разумните хора отчитат качествата и на загубилия, но аргументирано обясняват защо победителят е този и го е заслужил напълно. Това още веднъж ми обяснява какъв човек е загубилия и защо не спечели той. Какъвто е той, такива са му и поддръжниците, по далеч от своята паница не виждат.

# 547
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Мислех, че накрая ще му дадат да каже 2-3 думи на Реджи...ама всичко много бързо го претупаха!

# 548
  • Мнения: 3 510
По-скоро ти не виждаш по-далеч от своята паница. Това, че харесваш Реджеп и имаш някакво мнение за него, не означава, че то е миродавно, то си е просто за теб. Както и тези, които са писали във въпросния сайт, тяхното мнение си е за тях и не те задължават с него. Все пак всеки има своята гледна точка. Аз не харесвам нито Реджеп, нито Атанас и в случая може да се каже, че съм безпристрастна и може би виждам черти от характера на Реджеп, които тези които го харесват, не виждат.

# 549
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Цитат
Израсналият в Италия, но роден в град Сърница Реджеп Бадев спечели 100 000 лева и титлата "най-добър професионален готвач" в България. 30-годишният шеф, който работи в голям комплекс в Германия, е големият победител в третия сезон на световно известното кулинарно състезание Hell's Kitchen.

Освен парите, Реджеп получава и договор за работа в заведение на шеф Виктор Ангелов.

Негов опонент за голямата награда бе пловдивчанинът Атанас Балкански.

Вярвайте в себе си и в мечтите си, винаги може да ги постигнете, каза развълнуваният Реджеп, секунди след като шеф Ангелов изкрещя неговото име.

...

Реджеп Бадев е на 30 години от Сърница, но от 5-годишен живее в Италия, а зад гърба си има италианската кулинарна академия Грималди. Той влезе в Hell’s Kitchen България със стил и самочувствие. От самия старт на риалитито се обяви за най-добрия готвач в "Кухнята на Ада" и още от началото на сезона даде заявка да стигне до финала. Той успя да защити това твърдение и с реализираните си близо 20 индивидуални и отборни победи в състезанието. Реджи демонстрира невероятен хъс за победа, трудно преживяваше провалите, но показа, че високото му самочувствие не е без покритие, сътворявайки истински кулинарни шедьоври.

# 550
  • София
  • Мнения: 62 595
И аз това си помислих- много претупаха, сякаш даването на чека беше някак между другото, звездата не беше Реджеп, а Ангелов. Реджеп, макар и победител, беше притукра към сияйния образ на Ангелов. Трябваше да му дадат думата на момчето, да каже в момента на награждаването нещо, това е неговият звезден миг, а му го откраднаха. Толкова ли беше трудно да му оставят две минути програмно време!

# 551
  • Мнения: 706
Реджеп не го харесвах, но не мога да отрека, че беше по добър. Не вярвам да започне работа при Ангелов. А и то договора вече не се и споменава.
Направиха добър финал двамата, за разлика от целия сезон, при които участниците ми се струваха изсмукани от пръстите.
Те вай-вероятно са му дали, но при монтажа са видели, че минават 10 часа и са ги орязали.
Не помня минали години дари са говорили победителите.

# 552
# 553
  • Мнения: 5 681
Още по време на вечерята бях сигурна, че Реджеп ще е победител. Първо, шеф Ангелов хареса неговото меню повече. Не му хареса, че Атанас не разнообрази, а заложи на нещо познато и то в две ястия. Второ - Атанас имаше върнати чинии, което не се е случвало мисля до сега. Ако беше по-ранна резервация и на Ангелов му бяха върнали чинии, щяха да хвърчат глави. Това за мен беше показателно, че шефа ще избере другия играч.
Определено от двамата симпатизирах с една идея повече на Реджеп. Като цяло, тази година нямах любим участник.
В първия сезон и аз бях за Филип. Във втория и двамата финалисти бяха достойни и чисто по женски симпатизирах повече на Никола /много хубаво момче, а и с благ характер изглежда/, но Чилева кипеше в кухнята и победата ѝ беше заслужена.

# 554
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Открийте разликата!

Общи условия

Активация на акаунт