Използват ли мъжете ви пълноценно почивните си дни?

  • 1 714
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Почива си....и то добре Wink, то и аз покрай него се научих да почивам Mr. Green.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Почивка?! При нас няма такъв филм почивката ще ни е горе на ония свят

# 17
  • София
  • Мнения: 3 249
Разбирам те напълно! Мъжът ми работи редовно по 7 дни в седмицата. Поне в 2 от тези дни му се налага да седи от 9 сутрин до 22 вечер. Събота и неделя са му предимно за доизкарване на пари. Ако искаме да отидем някъде през уикенда, трябва да го планираме поне 2-3 седмици по-рано, за да може той да си планира времето и ангажиментите, които поема.

Към момента това е и основен повод за раздори. Често му се карам, че не почива достатъчно или изобщо. Също така и не се храни пълноценно. Старая се у дома винаги да има сготвено и салата, защото през деня яде какви ли не бълвочи. В редките случаи, в които си почива, спи поне до 12-13 часа. Гледам да не го закачам, че като се роди бебка (живот и здраве!) и това спане няма да го има.

# 18
  • Мнения: 7 914
Ъхъм.. от към мЪрзелуване ги използва много пълноценно...обаче и аз му помагам с пЪлна пара...
 а мЪжките задължения...ммм... smile3506 какво беше това  newsm78 smile3534 -  полумайтап... се изпълняват понякога и в почивните дни, ама...с много подканяния от моя страна Mr. Green

# 19
  • Мнения: 184
Почива 10 дни в годината, ако заминем на море и си изключим телефоните  ooooh!
И при нас е по същия начин Tired

# 20
  • Мнения: 2 804
Моят съпруг да !  Party
Обикновено като има почивен ден сутрин ходи по задачи и да изчисти колата , а следобеда му е за нас .
Ходи ме винаги някъде на плаж , детски увеселителни паркове , планина и т.н. след което минаваме да напазаруваме , ако не е успял да напазарува сутринта .
Вечерта като приключи ме с хапването гледаме филми и след като заспят децата довършваме програмата  Embarassed .

# 21
  • Мнения: 8 505
Да.Почивните му дни са само за нас тримата и никаква излишна работа не се върши.

# 22
  • Мнения: 127
Ми то трябва да си на държавна работа та да имаш 2 дни почивни.Даже и на морето няма почивка--тел звъни през 10 мин.Яд ме е че е толкова натоварен---по време на филм как си гледаме той скача и почва да си смята нещо и да пише на лист.
Та с една дума--няма почивни дни та камо ли да ги използва пълноценно Shocked

# 23
  • Мнения: 2 672
и моя мъж много работи, но винаги когато може ,т.е. когато се прибере  по-рано, излиза с нас - така си почива Sunglasses

# 24
  • София
  • Мнения: 1 621
Да, използва ги пълноценно - заедно с нас по парковете, извън града, в забавления. После не му се ходи на работа, че с нас е весело.Peace

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Не си спомням, от кога не е почивал 1/2-рата ми...

# 26
  • Мнения: 3 550
Не, не си почива пълноценно. Все трябва да прескочи до офиса да довърши нещо. Рядко си "открадваме" по някоя събота и неделя, през които да сме само тримата заедно.  Обикновено в събота се изтърсва свекървата, а аз се правя на примерна домакиня, ама нещо взе да ми писва и съм го ударила на уволнение.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Почива през ден/ 24 часа работи 24 почива/, и или виси на компа или спи, прави нещо различно единствено ако му кажа, понякога по няколко пъти Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 48
 моят хубавец си почива ама наистина , лятото е за риба а есента и зимата за лов , това ви казвам всяка събота и неделя е с малки изключения, а аз с детето чистене пране готвене направо ужас #Cussing out

# 29
  • Мнения: 2 910
Почива само в събота и неделя следобяд.

Общи условия

Активация на акаунт