Пазарът на недвижими имоти, какво се случва реално? -Тема 44

  • 36 651
  • 758
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 9 759
А за 550-те евро - това в кой Люлин от десетте? Че има разлика между Люлин-7, 9 и10 и Люлин до околовръстното и общежитието за социално слаби.

Последна редакция: чт, 25 юни 2020, 12:52 от Не се сърди, човече

# 751
  • Мнения: 971
Все забравям да постна - преди най много месец мисля, си бях сложила в наблюдавани два двустайни от imot.bg единия в "център" макар че беше толкова "център" колко аз съм Софиянка, а другия в Бъкстон. По шейсе и няколко квадрата. Бъкстонския на 106 000 евро, а "Централния" на 118 000 евро. Отдеве цъкнах да видя как е - обявите неактивниии Anguished...Продадени и двата ! За има - няма месец.. Бях си ги избрала щото ми се виждаха прилични, и горе долу бяха като моя който в провинцията се опитвах близо година да продам неуспешно за 20 000 евро. Разликата беше, че моя е много по направен ( не че се фукам но си е самата истина Laughing ) Та така - в София за едно нещо вземаш веднага 240 000 лева, в Провинцията за същото нещо може и никога да не вземеш 40 000 лева. Честито ! Заповядайте в Прованса да си отживеете .

# 752
  • Бургас
  • Мнения: 3 576
в Провинцията за същото нещо може и никога да не вземеш 40 000 лева.
това ще да е дълбок прованс...Къде е , ако не е тайна?

# 753
  • Мнения: 46 504
Моля, пуснете нова тема.

# 754
  • Мнения: 297
бях на Поморие преди седмица ,изкарах чудесно-почти няма хора..Та по въпроса-двустаен в кооперация,с луксозни общи части,италиански теракоти,асансьор,охрана(в такъв отседнах) се продават за 30000 еуро-около 65 квадрата,а студио същият модел 19000 еуро...това на 80 метра от морето....София,Пловдив,Варна и Бургас са явно друга бира...най-вече столицата..

# 755
  • София
  • Мнения: 4 668
Морето ми е слабост. Но както и да го въртя, не мога да си позволя и 1 лев да вложа извън София. Отделно, че ваканционен имот не е като имот в град, с магазини, болници, поликлиники, транспорт, заведения и тн.
Точно в момента и аз съм забелязал занижаване на морските имоти, не че съм ги следил непрекъснато.
И в Созопол много се предлага, на прилични цени. "Созопол" е силно казано, по-скоро месността "Буджака", която е след новия град, т.е. "още по-нов град" Simple Smile
Но имот, който не можеш да отдаваш дългосрочно под наем, и не са ти излишни парите, не мога да си позволя.
Ако имам едни евра за изхвърляне, тогава бих си взел. Но ако мога да ги вложа там, където ще се самоизплащат (т.е. София), няма какво да се мисли.

# 756
  • Мнения: 2 041
бях на Поморие преди седмица ,изкарах чудесно-почти няма хора..Та по въпроса-двустаен в кооперация,с луксозни общи части,италиански теракоти,асансьор,охрана(в такъв отседнах) се продават за 30000 еуро-около 65 квадрата,а студио същият модел 19000 еуро...това на 80 метра от морето....София,Пловдив,Варна и Бургас са явно друга бира...най-вече столицата..
Denissa, писах ти л.с.
Относно апартамента в Поморие.

# 757
  • Мнения: 18 494
Мисля, че Чиана кара летата в Поморие и има много подробна информация за имотите там. Те даже купиха в Сл. бряг, сигурно в момента са там. За който се интересува от имоти около Поморие.

# 758

Общи условия

Активация на акаунт