💖"Един за друг"💖 - между два сезона

  • 47 375
  • 696
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 856
Защо да са си поделили парите с Калина и Емил, кой го казва това? Не мисля, че е вярно. Защо пък им е да поделят пари с друга двойка, която даже не беше на финала?

# 211
  • Мнения: 4 868
Бизнеса с тениските, шапките и другите джунджурии не е единственото , което ги събира, доколкото знам имат и други марки , които рекламират, май козметика

# 212
  • Мнения: 5 386
Пламен работи в рекламна акенция, но не са казвали да е негова, Елена е графичен дизайнер в лайфстайл списание, не е нейно. Какви пари, какви подялби и защо с Емо и Калина? Тоест, бизнесът с тениските е общ с Емо и Калина и за него са отишли парите ли, това ли имаш предвид ?

# 213
  • Мнения: 4 868
Пламен работи в рекламна акенция, но не са казвали да е негова, Елена е графичен дизайнер в лайфстайл списание, не е нейно. Какви пари, какви подялби и защо с Емо и Калина? Тоест, бизнесът с тениските е общ с Емо и Калина и за него са отишли парите ли, това ли имаш предвид ?

В едно лайв видео на Калина и Елена, Калина се издаде като каза, трябваше да финансираме малко средства , за да започнем с това и Елена потвърди, че ако се налага да дадат на някои от двойките пари биха били те, защото им били най-близки

# 214
  • UK
  • Мнения: 958
Тук ситуацията малко взе да прилича на ЕЖК/вестник "Шок" или не знам кой е съвременния му еквивалент... Rolling Eyes

# 215
  • Мнения: 10 401
След месец предполагам, че никой няма да си спомня за тях. Не бих купила тениска, която не е качествена и не ми харесва, който и да я е измислил и да ми я продава.
Харесвам Елена, тя е много фина. Но в никакъв случай, поне според моите критерии, не е красавица или модна икона.

# 216
  • Мнения: 4 868
Определено мърча им - тениски, шапки и прочие е прекалено обикновен за тази цена. Дори и да бяха професионални модели, не могат да ме накарат и мен да дам 25 лева за тях

# 217
  • Мнения: 4 602
Ако bubulina_baby не публикуваше от време на време някакви снимки, тази тема отдавна да е замряла. В някакъв смисъл жадните за внимание участници трябва да са ѝ благодарни, че поддържа интереса/спомена за тях.

Във връзка с поста на Smileys, в същия сайт имаше интервю с Александра Сърчаджиева. Знам, че не е по темата, но понеже другата тема е заключена, да попитам - някой знае ли дали са започнали снимките на новия сезон на ИВ и кой ще е водещ? Stuck Out Tongue

# 218
  • Sofia
  • Мнения: 3 817
Четох някъде, че няма да е Александра. Обмисляли вариант за двама водещи, мъж и жена. Кого ще изберат и кога ще започнат снимките - не знам. 😀

# 219
  • Мнения: 8 890
Какво е ИВ, в БГ мама изобилства от такива някакви съкращения.

# 220
  • Sofia
  • Мнения: 3 817
Игри на волята Simple Smile

# 221
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Да, темата за "Игри на волята" е заключена заради една групичка от фенове на неспечелилия формата и системното нарушаване на правилата на форума. Не се знае още нищо определено, освен че тече кастинг.

Нормално е участниците на формат, който доскоро е излъчван, да се опитват всячески да се задържат "на гребена на вълната". На някои им се получава, на други - не.

# 222
  • Мнения: 5 386
Да, разбирам, че искат да оползотворят славата, докато могат и ги помнят, докато ги следват в соц. мрежи. Всъщност, модерно е да оползотворяваш, само дето аз не се хванах на рекламирането и ни обувките на Искра си купих, ни шапка, ни протеини за бицепси, явно, че от такива като мен нямат полза участниците.
Това Игри на волята не го гледах, сега може поради липса на други да се включа,когато започне. Ще се радвам, ако Мартин вземе участие евентуално.

# 223
  • Мнения: 11 570
Аз вече забравих кой спечели, хаха, толкова са ми " интересни" след предаването.
Тук покрай вас в темата се информирам.Simple Smile
Да ме извинява Елена- хубава жена е, но с този тоалет ми прилича на краварката в левия ъгъл.

# 224
  • София
  • Мнения: 11 624
Игри на волята се обсъжда в Спам темата в раздела, но няма още потвърдена информация.

Общи условия

Активация на акаунт