Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 27

  • 39 679
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Аз изпитвам трудности с намирането на Nashville... 1 сезон го изгледах и ми допадна, но 2ри сезон в замунда и арена няма никакъв сийд, а в онлайн сайтовете не го намирам никъде.. идеи? 😕

# 16
  • София
  • Мнения: 27 138
Като стана въпрос за Ийв, Виланел започна да трепе
Скрит текст:
и родителите си, в случая майка си. :о
добре, че пожали брат си (ако е знаела изобщо, че е в плевнята) и онзи малкия, не знам какъв и се водеше, май племенник.

Последна редакция: вт, 12 май 2020, 19:42 от Diavolo

# 17
  • София
  • Мнения: 5 828
Благодаря за темата!
Аз гледам в момента Penny Dreadful - на втори сезон съм.
Имам да доглеждам Prodigal Son и The Rookie.
Загледах и Lincoln Rhyme - Hunt for the Bone Collector, криминален, не е лош.
А, да, следя и Розуел.

# 18
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Аз изпитвам трудности с намирането на Nashville... 1 сезон го изгледах и ми допадна, но 2ри сезон в замунда и арена няма никакъв сийд, а в онлайн сайтовете не го намирам никъде.. идеи? 😕
Пиратебей или кикасс?

# 19
  • Мнения: X
Наминавам да черпя идеи.

Ето какво гледах в последните няколко месеца, което ми допадна:
My Brilliant Friend - https://www.hbo.com/my-brilliant-friend - Книгата ми е любима, така че може да съм пристрастна.
The Marvelous Mrs. Maisel - https://www.imdb.com/title/tt5788792/?ref_=ttep_ep_tt - Чакам с нетърпение новия сезон.
Fauda - https://www.imdb.com/title/tt4565380/?ref_=fn_al_tt_1 - Първият сезон беше силен, след това взе да се повтаря, но е добре направен и автентичен.
Homeland - гледам го от години. Макар и разводнен, последният сезон ми допадна.
Unorthodox - https://www.imdb.com/title/tt9815454/

# 20
  • София
  • Мнения: 27 138
Defending Jakob 1.6

Скрит текст:
Тази метафора с айсберга ми хареса...
Уф, останаха само 2 епизода. А не искам да свършва. Отдавна не бях гледал толкова качествен трилър. Значи вече 6 епизода около 50 мин. и нито 1 сек. скука. Всеки кадър е пипнат и е наситен с атмосфера. До този момент поне за мен няма никаква конкуренция за 2020 г.
Имаме нов играч. Кой беше сега този застрашителен мъж в колата? Дали е някакъв роднина на Бен, търсещ отмъщение или пък някой приятел на бащата на Анди от затвора, пратен да ги пази? Просто се чудя за какво ни го сервират и това в края на епизод 5 от общо 8. Дано не измислят някаква претупана глупост само и да окепазят всичко.
Значи според психоложката, Джейкъб е убиец. Потенциален разбира се. То лицето и казваше всичко, нямаше смисъл да го казва. Ами вече прекалено много факти са срещу Джейкъб. И за да не е той, трябва наистина да ни разкажат убедителна и силна друга история. Но времето тиктака. Малко ще е обидно всичко да ни се разкрие за 20 минути в последния епизод. Макар че като се замисля, в Шесто чувство ни шокираха само за 5 минути времетраене. Wink
Иска ми се да връча на това шоу палмата на годината и за това не бива да има слабости баш на финала. И май, май като гледам ще има процес. Признавам си съм малко изненадан. 6 епизода подготовка и процес за 1, 2 епизода? Не знам, някак си не ми се връзва, ама явно автора така е решил. Твърде много процеси сме гледали, а тук се наблегна на ужаса в родителите и всичко останало. Може би това е идеята, да се погледне от тази гледна точка.
Най-тъпото ще е ако е Пац, ама изключвам такъв финал, защото не отива на мистериозността и претенциите.
Но дори и да се окаже, че е педофила ако всичко е изпипано няма да негодувам чак толкова много. Защото до тук вече 6 епизода няма слаби моменти в плота, в играта, в нищо. Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 412
И аз за Defending Jakob 1.6
Скрит текст:
Не е скучно, признавам, но малко се изнервям вече - пак нищо почти не се случи, нищо ново не научихме този епизод...

Последна редакция: пт, 15 май 2020, 20:15 от kitty_ls

# 22
  • Мнения: X
Моето мнение за "Defending Jacob" напълно се препокрива с това на Diavolo. Много изпипан откъм детайлите сериал, актьорска игра, режисура, сценарий - без забележка.
Относно 6-ти епизод:
Скрит текст:
Още от четвъртия епизод Джейкъб ми е съмнителен и вече съм на 99 % сигурна, че той е убиецът, но за мен намирането на убиеца е някак на втори план, по-интересни са ми родителите на Джейкъб и как те приемат цялата ситуация, през какво преминават, реакциите на околните. Лори все повече започва да се съмнява в невинността на сина си. Нямам търпение за следващите епизоди.

# 23
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Изгледах Луцифер. Много ми хареса! МНОГО! Така накуп и четирите сезона бяха интересни, нито една серия не ми е била скучна, даже мога да кажа, че нетфликс добре са се справили за 4-ти сезон. Само дето по-малко серии бяха. Нямам търпение за 5 сезон.

Изтеглих сериала TheGreat, ще пусна мнение като го изгледам тези дни Simple Smile

# 24
  • Мнения: 11 308
Изгледах Луцифер. Много ми хареса! МНОГО! Така накуп и четирите сезона бяха интересни, нито една серия не ми е била скучна, даже мога да кажа, че нетфликс добре са се справили за 4-ти сезон. Само дето по-малко серии бяха.
Според теб онези 2 допълнителни серии от 3 сезон как ти се видяха - с паралелната вселена, разказана от Господ и онази с Азраел. На мен честно казано в онзи момент след големия финал ми стояха като кръпка.

# 25
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
А бяха ни в клин, ни в ръкав. Имам чувството, че са ги заснели между другото и тъй като нали бяха канселирани са ги пуснали.

# 26
  • Мнения: 4 181
Изгледах Луцифер. Много ми хареса! МНОГО! Така накуп и четирите сезона бяха интересни, нито една серия не ми е била скучна, даже мога да кажа, че нетфликс добре са се справили за 4-ти сезон. Само дето по-малко серии бяха. Нямам търпение за 5 сезон.

Изтеглих сериала TheGreat, ще пусна мнение като го изгледам тези дни Simple Smile

На 4 епизод съм на "The Great"
Предполагам доста се разминава с действителната история. Чела съм, че Екатерина е била доста жестока, а тук не я виждам такава, поне за сега.

# 27
  • София
  • Мнения: 27 138
От днес от 22:00 ч. по НОВА тръгва популярното отвъд океана шоу, ''ФБР''
https://www.imdb.com/title/tt7491982/?ref_=nv_sr_srsg_0
до тук са излезли 3 сезона. Всеки делник по 1 епизод по Нова.

А от 25 май, понеделник от 21:00 ч. също с по един епизод всеки делник, започва сезон 2 на Магнум.
https://www.imdb.com/title/tt7942796/?ref_=nv_sr_srsg_0

# 28
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
От 21.00 от 21 май започвам да гледам Гоблин, по Бтв лейди.

# 29
  • Мнения: 36 427
И аз мисля да го изгледам пак, стига да не забравя Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт