след махане на мустачките

  • 8 140
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
Тинка, остави мъжа на мира и махни само мъха:-)

# 16
  • Мнения: 5 619
Не знам дали е същото, но на мен такива ми излязоха след иглата. Мазах ги с Витамерфени се оправиха.

# 17
  • Мнения: 1 035
Янче,не съм дистрибутор на Орифлейм...незнам от къде ти хрумна Grinning
а кога пак ще ми се наложи да ги махам? след месец или по-рано?
а иначе Яна,този уйкенд няма да мога,4е 4акам гости от Петрич,но когато си свободна..може да се видим да пием по кафенце и да ми "отсипеш" Simple Smile

# 18
  • Мнения: 184
Тези пъпчици са много гадни #Cussing out И на мен ми се появяваха 1-2 пъти в началото, но вече - не. Така че не се притеснявай Peace

# 19
  • Мнения: 239
Не смятате ли, че не е етично да лъжете мъжете, че нямате мустаци и пъпки като ги махате?! Това е все едно мъж да има вагина, но да я крие от вас цял живот или не сте съгласни с мнението ми ако се сещате за какво говоря...Моята жена няма косми иначе нямаше даже да я гледам и това е нормално защото мъжете имат косми, но при жените положението е върколак/врколакас.

# 20
  • Мнения: 377
Жоре, твойта жена никъде ли няма косми?  newsm78 Да не е гумена, а?  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 13 512
Ти пък каква работа имаш в темата за женските косми,не мога да разбера?Да не си някакъв изпедерастен индивид и даа черпиш информация от извора за  разкрасителните  женски процедури? Чета те от няколко дни и се чудя каква работа може да има един нормален мъж в женски форум и още повече- в подфорум за "разкрасяване".Толкова ли нямаш с кого да изпиеш една бира или да си кажеш няколко приказки, че си седнал тук с жените да обсъждаш космите на жена си?

# 22
  • Мнения: 239
Таня, само Левски. Запомни го.

# 23
  • Мнения: 239
Ти пък каква работа имаш в темата за женските косми,не мога да разбера?Да не си някакъв изпедерастен индивид и даа черпиш информация от извора за  разкрасителните  женски процедури? Чета те от няколко дни и се чудя каква работа може да има един нормален мъж в женски форум и още повече- в подфорум за "разкрасяване".Толкова ли нямаш с кого да изпиеш една бира или да си кажеш няколко приказки, че си седнал тук с жените да обсъждаш космите на жена си?

Не знам, малко си агресивна.

# 24
  • Мнения: 13 512
Жоре, твойта жена никъде ли няма косми?  newsm78 Да не е гумена, а?  Rolling Eyes
Ами гумена ще да е, каква друга може да"помпа и да бега"?

# 25
  • Мнения: 60
Досега съм ги махала само с епилатор и не съм имала подобни проблеми.Единственото неприятно нещо е желанието за кихане.
Сега ,като чета се чудя как  се получава такова нещо.
Не знам обаче дали е редно да го правя с епилатор newsm78

# 26
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  След първото скубане и то при козметик /при това ме намаза след процедурата с нещо специално уж/ на следващата сутрин се събудих точно с такива гадории. Първоначално даже помислих, че ми излиза херпес, но като избиха повече пъпки и разбрах, че не е. Даже ходих на лекар и ми казаха "фоликулид". Т.нар. възпалени фоликулчета на космите излекувах с антибиотична паста /ама забравих името Embarassed/ и Сулфатиецол.
  Второто скубане мина по - леко откъм пъпки, а вече почти не излизат. Но се мажа със Сулфатиецол-а за по - сигурно.

# 27
  • София
  • Мнения: 39 765
Последният път и аз се разкрасих по този начин. Но на мен ми избиха точно под формата на херпес. мазах с Виру-Мерц.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 210
Аз ги епилирам при козметичка и нямам такъв проблем - но наистина е важно да не ги мокриш поне няколко часа след това.

# 29
  • София
  • Мнения: 193
Жоро, а ти откъде знаеш дали жена ти не си ги маха? newsm53 newsm03

Общи условия

Активация на акаунт