след махане на мустачките

  • 8 168
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 503
аз ги махам с  кола маска и след това се майжа сас спирт,но според мен не ги стискай

# 31
  • Мнения: 2 804
Определено не е желателно да се изстискват такива пъпчици !
Аз си ги махам с конец и нямам спомен до сега да са ми се появявали пъпчици след това .

# 32
  • София
  • Мнения: 193
Махам ги с кола маска и остатъците почиствам с тоалетно мляко newsm12 излиза ми някоя пъпчица но бързо минава Simple Smile

# 33
  • София
  • Мнения: 193
Определено не е желателно да се изстискват такива пъпчици !
Аз си ги махам с конец и нямам спомен до сега да са ми се появявали пъпчици след това .
Как става с конец Shocked

# 34
  • Мнения: 2 804
Взима се макара завързва се началото за палеца на крака след което се хваща конеца и се усуква така че да може с мърдането на крака-пръста да се разминават двете оплетени нишки и да отстранят косъма-мъха .
Не е лесно да си го представи човек , а и трябва практика за да се свикне с движението .

# 35
  • Мнения: 13 512
Много е трудно, правили са ми го  на лицето и никак не боли,но за съжаление в България не съм виждала  да се прави.

# 36
  • Мнения: 2 804
Монда , аз се научих в София на ул.Шипка имаше един фризьорски салон в който имаше една козметичка от Ирак и там ходих да и предлагам конци та докато я гледах се научих какво се прави .
Вечерта пробвах много та след около 2 часа намерих вариант .
Сега се сетих и по-лесен вариант за начинаещи взима се конец не много дълъг и му се завързват краищата след което се хваща като за игра с конец , но се омотава през средата и при отварянето на едната , и другата длан (имам предвид пръстите на дланта)  се получава същото разминаване на конците за да се отстранят космите .

# 37
  • Мнения: 13 512
Да, и на мен иракчанка ми го е правила. Явно там е толкова разпространено. Знам,че и на мъжете,след като ги избръснат  го правят за космите около очите..тези фините косми.

# 38
  • Мнения: 2 804
Ми това по принцип е на повечето места в арабският свят и това че правят на мъжете също го видях щото на мъж ми нищо че не е космат му маха веднъж някакви косми един бръснар .

# 39
  • Мнения: 1 393
Монда , аз се научих в София на ул.Шипка имаше един фризьорски салон в който имаше една козметичка от Ирак и там ходих да и предлагам конци та докато я гледах се научих какво се прави .

Тайра, нали?  Wink
Преди две години като си бях в България случайно я "хванах", че вече работи в един салон с/у 127-мо у-ще. Страхотна козметичка е тази жена!

# 40
  • Мнения: 2 804
Монда , аз се научих в София на ул.Шипка имаше един фризьорски салон в който имаше една козметичка от Ирак и там ходих да и предлагам конци та докато я гледах се научих какво се прави .

Тайра, нали?  Wink
Преди две години като си бях в България случайно я "хванах", че вече работи в един салон с/у 127-мо у-ще. Страхотна козметичка е тази жена!
Точно тя .
Къде се намира това 127-мо училище ?

# 41
  • Мнения: 1 035
малко ми размихте темата  Naughty

а аз вече 3-ти ден съм с тез гадни малки пъпчици и едва се сдържам да не ги изстискам и да ги намажа със спирт,че да не се възпалят #Crazy ...по цял ден си седя вкъщи,от срам....  Cry

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 5 935
стискай зъби, ще минат. Сега нищо не може да се направи. За следващият път обаче послуший съветите ни  Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 1 210
MrsG, салона е до Апартамент ли? Как се казва козметичката - Тайра?

# 44
  • Мнения: 5 647
вчера си махнах мъха над горната устна с лента ,но сега като станах видях,4е цялата съм в ситни гнойни пъпчици...т.е. само там където съм скубала..  #Crazy
какво да правя  newsm78 ,да ги изстискам ли...или да не ги пипам.....а ми се налага и да изляза след пол.час.........охх ще се побъркам  #Cussing out
И на мен ми се появяват пъпчици на другия ден, макар че си ги махам при козметичка Rolling Eyes Ужасно е да имаш такава чувствителна кожа #2gunfire
Не ги стискай обаче, най-много да стане по-зле.

От стискане ми останаха 2 петънца. И на мен ми се появяват въпреки че хода на козметик и след това ми слага антибиотична пудра и някакъв крем. Така се получава при чувствителна кожа.

Общи условия

Активация на акаунт