МЦ"СВ.СОФИЯ"-БУРГАС

  • 29 155
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 337
Ами за раждане и следене не ти препоръ4вам никой от сВ.София///Има няколко ,които са по-малкото зло...може да погледнеш в белите списъци.....Нито за Ризова,нито за Ангелов няма особено ласкави мнения,но те пове4ето лекари от Бургас нямат де..

Бих препоръ4ала д-р Мърмърова и -р Гавазова за следене..за равдане Варна или СЛивен... Peace

# 31
Искам СПЕШНО ДА ТИ ОТГОВОРЯ.
Незнам нищо за др.Сеизова, но МОЛЯ, недей да ходиш при доктор Ангелов, казвам ти го от личен опит и не само мой.Ако искаш повече информация пиши ми на лични.
С поздрав  bouquet

# 32
Здравейте .Всичко е въпрос на късмет аз да ви кажа момичета.Бях с мисед аборт прокървя ми и се наложе да отидем при Ангелов в св София .Там той ми пойска 200лв за да ме кюртира отново(преди това бях ходила до Варна защото съм от ) но мъжа ми не се съгласи .И този ми каза че ако отида до болницата няма да ми обърнат внимание.Но аз просто нямах избор и се запътихме към гинекология Бургас.И незнам защо момичета сте толкова негативно настроени към вашите лекари.Аз бях супер очарована може би съм имала късмет .Попаднах при д-р Дорийска която беше много внимателна.Отделението е не като в хотел ама съм била и на по-лоши места.Чисто леглата бяха чаршафосани абе за една две вечери се издържа.

# 33
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
толкова теми и все едно и също=направо  Whistling
толкова е изписано за тези двамата 4е не ми се пише-факт е 4е много бебета са родени при тях но и много не са.Няма безгрешен лекар-и в Сливен и в София ако щеш и в Париж има инциденти и грешки.

 Hug
при който и да отидеш от родилно при всеки можеш да родиш-пожелавам ти здраво красиво бебе  Hug

# 34
  • Мнения: 201
А какво ще кажете за профилактичните програми " Женско здраве" ? Благодаря предварително  bouquet

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 347
За съжаление и аз се включвам в списъка от ... недоволни от въпросните два лекаря (Ризова и Ангелов), наистина е срамота, особено когато става въпрос за бременни да ... има такива лекари. Отидох и при още няколко лекаря във МЦ, очен и уши, нос, гърло... не си вършат работата и не са компетентни и това е... аз не съм разбира се, но виждам разликата, защото си правя труда да отида после отново при някой специалист... Иначе идеята на клиниката е добра... и аз много и се радвах в началото преди да имам лични впечатления...

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Оооо, Ангелов ли! ooooh! Само и аз да споделя - преди 8 месеца отидох при него за да потвърди бременноста ми, тъй - като бях повече от убедена, че съм бременна. " Докторът ме погледна на ехографа, взе да цъка и ми заяви, че според него това е миома, при това злокачествена и трябва да ми изреже и матката, и  то - колкото се може по-бързо! Shocked Аз останах бездиханна, но събрах сили и изчаках смяната след 14ч - Скочева, която в същия кабинет, на същия апарат, но 1час по- късно потвърди БЕЗПРОБЛЕМНАТА ми бременност!
  И ето ме сега - 8 месеца по-късно - миомата ми е жизнена, с добър сърдечен ритъм и до края на месеца трябва да се роди! Peace

Просто не знам защо държат подобни УНИКАТИ! Защо живее този човек и какво печели, разстройвайки и осакатявайки хората? #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 37
"NUNA" след като не си доволна от Ризова как можеш да хвалиш най големия некадърник в Бургас,и само да те питам как ти помогна великия Душепеев Laughing той ли ти направи бебето Joy

# 38
  • Мнения: 5
gjb,не мисля че Др.Душепеев е некадьрник,напротив тои е наистина професионалист и си разбира от работата.Аз лично през цялата бременност ходих при него и присьстваше на раждането ми и мога да кажа 4е много ми е помогнал и сьм му много благодарна.Но все пак за всеки лекар има добри и лоши отзиви Grinning

# 39
nz kato vi sly6am vsi4ki prosto nz kude da rodq i pri koi...ymiram ot strax i nz kvo da pravq...az vuv 2-q mesec i o6te ne moga da si izbera lekar.....i to zaradi takiva forymi.....az ne sum ot Burgas ,no tyk jiveq ve4e i tyk 6te rodq...no pri koi?

# 40
Мненията тук са доста овехтели, аз съм в 8-ми месец и от началото ме следи Ризова. Много съм доволна от жената и нямам никакви забележки. Живот и здраве ще раждам при нея в Дева Мария другия месец.
sasha firova моят съвет е да отидеш на преглед при няколко лекаря и сама да си прецениш, но аз лично от години ползвам услугите на МЦ Света София и не смятам да ги сменям. Така че не се шашкай от чуждите мнения, всичко е толкова субективно.

# 41
  • Мнения: 770
sasha firova какво да ти кажа....освен и че и аз във втори месец бях мноооого наплашена от въпросният форум!Не се притеснявай не чети известно време, бъди спокойна и вярвай че всичко ще е наред!В момента това е най-важно, защото когато ти си спокойна и бебчето е спокойно!Ако се притесняваш за нещо за бременноста си отиди при Георгиев, мен лично винаги той е успокояваше накрая и излезе прав за абсолютно всичко!Изкарах мноого лека бременност, физически погледнато, но пък първи 3 месеца рискови и последни 3 ужасно наплашена!В началото бях с близначета, но последствие получих кръвоизлив и загубих едното, но пък му остане плодното сакче и така голямо лежане и притеснение падна до края на 3ти месец.Имаше опасност ако тръгне да пада сакчето, да повлече със себе си и другото(100% преди 3ти месец), от друга страна си беше полуспонтанен аборт и си подлежах и на "чистене", в противен случай опасност, макар и минимална от натравяне на кръвта.И така 2дена след като навърших 3ти месец, прокървих отново и плодното сакче се махна и вече се водех нормална бременност.При първото ми кървене ме приеха в болницата и там нито Люцканов, нито Кетипов, нито Ковачева видяха че са две, а и тримата ме гледаха на ехограф....при второто кървене си ходех със снимките и на двете, но Ковачева твърдо отказваше да повярва, че това са мои снимки, защото не било възможно тя да не ги е видяла предният път...и от там нататък всичко беше нормално докато не срещнах следваща ненормалница.В седми месец реших да отида при Калчева за диск с клипче и снимки на прословутото си 3-4Д.Остави това, че не ми направи диск ами ме шокира и паникьоса маскимално...какви са били тия контракции(нз къде ги усети или видя), бебето ми изоставало с един месец, сърцето му нещо не било както трябва и вече не помня...прилоша ми.Тази жена не е жена, а още по малко професионалист...първо не може, докато ми ги казва тези работи да ми крещи, а и какво като ми ги каже?Аз съм вече в седми месец, аборт ли да направя...не не нямам думи.От там мъжа ми веднага ме закара на долната улица при Георгиев и да е жив и здрав успя да ме успокои поне малко!Но пък на мен тия работи, особено за сърчицето ми се въртвха в главата докато Криси не стана на 3-4 месеца.Така след това, въпреки убежденията на сумати лекари, че съм с много тесен таз и трябва задължително секцио, аз реших друго.Намерих си акушерка, уговорихме се и така зачакахме.Наложи се известно време да ме следи и прословутият Ангелов, който и присъства на раждането ми и не мога да си изкривя душата и да кажа лоша дума за него.Родих за 1 и 30мин, нормално без шевове и след 2 часа си бях на крака и си гушках най-хубавото бяло и ококорено бебче на света!С две думи искам да ти кажа ти само бъди спокойна и вярвай и много силно вярвай, че всичко ще е наред!Имай доверие и в лекаря си, вярвай му, няма нищо лошо и за твое успокоение да ходиш и при двама, пак препоръчвам Георгиев, самото му излъчване и начин на говерене много успокояват!Също така смея да твърдя, че аз бях една от първите, да не кажа първата, която се осмели да защити лекарите и да каже, че и те са хора и че и те грешат, колкото и да не ни/им се иска!Бях даже и доста груба на моменти в защитата си, но пък някои прекаляват с крайното си мнение...истината винаги е някъде посредата.Някои ще кажат, че съм късметлийка, ами да така си е всичко си до съдба и сега също е така!От както малката е напуснала кошарата ставам свиделтелка поне по няколко пъти на ден на случки, в които си казвам Господ я пази!Ако има да става нещо то ще стане, ако ще и на луната да отидеш да бременееш и раждаш, ако има да става нещо то ще стане, ако и ще в стерилна и напълно обезопасена среда да си държиш детето!Така аз съм споделила мнението за лекарите, върху които имам преки наблюдения, но НИКОГА няма да кажа НЕ отивай там или не направи еди какво си!Имам приателка, която е страшно доволна от Ковачева, беше с близнаци тя и следи бременноста и тя и направи секциото!За Ангелов има мнооого момичета, които са доволни, но не смеят да пишат, точно заради крайните мнения, но са ми споделяли на лични.Имам приателка родила във Варна, но не е очарова, друга е страшно доволна, за Сливен също е така.В болницата не съм видяла лошо отношение, нито към мен, нито към други момичета без уговорка в родилно, стоях там около 8 часа, лошо отношение само към една нагла циганка.Горе също, каквото питаш ти казват, помагат и за кърмене и за успокоение, защото наистина незнаеш нищо в този момент, колкото и да си чела и гледала на практика.Всяко дете си е индивидуално и трябва да слушаш майчината си интуиция!
За МЦ мъжа ми винаги там ходи и е доволен, аз веднъж при хирург(не помня как се казваше), за лека манипулация и аз останах доволна!Но със сигурност има и много недоволни!Но всичко си е до човек и до самата му нагласа и до това какво иска и очаква!Колкото повече искаш и очакваш, толкова по разочарова ще си, гаранция!Хубавото нещо на форума беше това, че ме подготви да не очаквам нищо, но аз останах повече от доволна на практика!
Извинявам се за дългият пост, всички тези неща съм ги споделяла на момента в други теми и то още по-подробно!Стана ми мъчно, сетих се и аз как не бях спала един месец и бях изчела всяка една тема, всяко едно постче, от всяко едно изстрадало и не изстрадало майче и как и аз се чудих при кой да отида и как на листче писах плюсове и минуси....как и мен ме беше страх, а сега осъзнавам че от много треперене и страх съм пропуснала много моменти, в които вместо да съм чела като нормална що има книги и интернет, вместо спокойно да се насладя на незабравимите мигове, които никога няма да се върнат, както през бременноста, така първите месеци на най-ценното ми Криси!

# 42
НЯМА КАКВО ДА ГОВОРИМ В ЦЯЛ БУРГАС ЛЕКАРИТЕ СА НЕКАДЪРНИЦИ. А ГИНЕКОЛОЗИТЕ ХИЧ ГИ НЯМА . НЕ НИ И ТРЯБВА ТАЯ НОВА БОЛНИЦА СКОРО СКОРО ЩЕ ФАЛИРА ЧЕ КОЙ Е ЛУД ДА РАЖДА ТУК НАЙ-ДОБРИТЕ ЛЕКАРИ СА В ЛАЙФ ХОСПИТЪЛ НО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЯМАТ ГИНЕКОЛОЗИ.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 440
Лена ,не ти прави чест да говориш за всички под един знаменател.Първо се регистрирай.Интересно кой се крие под това име?Навсякъде има кадърни и некадърни лекари.

# 44
  • Мнения: 0
a iskam da popitam kolko struva aborta v sveta sofiq

Общи условия

Активация на акаунт