Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 74

  • 38 016
  • 744
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 6 305
coolyto, не знам какво да ти кажа мила. Странно ми звучи трансфер чак на 8ми ден. Освен док да е имал своите основателни съображения...

# 211
  • Мнения: 4 097
Здравейте и от мен! Сигурно чак наесен ще правим опит, преди това трябва да обходя цял куп лекари да видим какво ще кажат.

# 212
  • Мнения: 142
Разбира се ,че може.И на инсеминации и на инвитро той даваше материала и отиваше на работа.Аз готова на вратата и тръгвам към клиниката.Държах го в ръка изправено шишенце.И днес ми е термина,ако има значение.
До 30 мин от получаване на материала трябваше да съм го занесла.
Е това казвам, много мразя някой да се изказва неподготвен! Убиват веднага надеждата на хората! Като не знаят да не казват окончателно глупости да притесняват хората. Леко раждане ❤️❤️❤️❤️

# 213
  • Мнения: 139
Здравейте, днес ще ми е трансфера, имам 6 бр тридневни, ние искаме двечки, лекарката мислила 3 да върнем, 3 да чакаме до 5-ти ден и да замразим... Мен ме е страх да връщаме 3, ами ако се захванат, ще трябва редукция... Ще и кажа 2 да върнем и колкото останат до 5-ти ден да замразим, но ми е интересно някой връщал ли е 3 бр и какво е станало?

# 214
  • Мнения: 922
Здравейте, днес ще ми е трансфера, имам 6 бр тридневни, ние искаме двечки, лекарката мислила 3 да върнем, 3 да чакаме до 5-ти ден и да замразим... Мен ме е страх да връщаме 3, ами ако се захванат, ще трябва редукция... Ще и кажа 2 да върнем и колкото останат до 5-ти ден да замразим, но ми е интересно някой връщал ли е 3 бр и какво е станало?
Аз в момента съм с 3 броя върнати На 5 ден  , не останаха за замразяване . Още чакам резултат ! Ако те така са преценили им се довери ,кой опит ти е ? При нас е 3ти и явно искаха да се затраховат за това върнаха повече

# 215
  • Мнения: 13
Здравейте, днес ще ми е трансфера, имам 6 бр тридневни, ние искаме двечки, лекарката мислила 3 да върнем, 3 да чакаме до 5-ти ден и да замразим... Мен ме е страх да връщаме 3, ами ако се захванат, ще трябва редукция... Ще и кажа 2 да върнем и колкото останат до 5-ти ден да замразим, но ми е интересно някой връщал ли е 3 бр и какво е станало?
На моя приятелка върнаха три замръзени, защото двете от свежия не се хванаха. От трите се хвана само едно и го роди преди 20 дни. Довери се на преценката на лекарите и успех!

# 216
  • Мнения: 20
Здравейте, в стимулация съм, но съм обезпокоена от високия естрадиол 12000 pmol...на 11ти ден от стимулация Sad Навсякъде четох че това е хиперстимулация, а доктора продължава да ми дава високи дози 450 инжекции...Какво мислите?

# 217
  • Мнения: 142
Здравейте, в стимулация съм, но съм обезпокоена от високия естрадиол 12000 pmol...на 11ти ден от стимулация Sad Навсякъде четох че това е хиперстимулация, а доктора продължава да ми дава високи дози 450 инжекции...Какво мислите?
Аз не разбирам но най добре се довери на доктора ти, успех ти пожелавам

# 218
  • Мнения: 1 278
Здравейте, в стимулация съм, но съм обезпокоена от високия естрадиол 12000 pmol...на 11ти ден от стимулация Sad Навсякъде четох че това е хиперстимулация, а доктора продължава да ми дава високи дози 450 инжекции...Какво мислите?
Не се притеснявай, твоят резултат е в други мерни единици, с конвертор излиза 3268 в pg/ml. За зряла яйцеклетка трябва да бъде между 150-300 pg/ml, преди пункция, но лекарят преценява кога точно да е тя. Колко фоликули имаш и с какъв размер?

# 219
  • Мнения: 2 523
PureLove90 , аз върнах 3 по заръка на лекарите и се хвана 1 при първата процедура.
Пипи, успех и стиснати палци за теб!

# 220
  • Мнения: 545
Ataraxia, не се притеснявай за стойността. Малага вече ти е обяснила. При моята последна стимулация естрадиолът ми беше 4121 pg/ml. Пунктирани бяха 12 фоликула, а зрели яйцеклетки имах 7.

# 221
  • Мнения: 139
Здравейте, днес ще ми е трансфера, имам 6 бр тридневни, ние искаме двечки, лекарката мислила 3 да върнем, 3 да чакаме до 5-ти ден и да замразим... Мен ме е страх да връщаме 3, ами ако се захванат, ще трябва редукция... Ще и кажа 2 да върнем и колкото останат до 5-ти ден да замразим, но ми е интересно някой връщал ли е 3 бр и какво е станало?
Аз в момента съм с 3 броя върнати На 5 ден  , не останаха за замразяване . Още чакам резултат ! Ако те така са преценили им се довери ,кой опит ти е ? При нас е 3ти и явно искаха да се затраховат за това върнаха повече
Първи опит ми е... И аз предполагам, че се презастрахова, но... Не ми се рискува... Двечки пък каквото сабя покаже... Дано поне 1 се захване Simple Smile

# 222
  • Мнения: 142
Офф момичета след здт съм 4 ден, но главата ме боли от вчера, и имам адски апетит сутрин, точно както си ми е преди цикъл всеки път. Обаче сега като се замисля доктора дали не ме е объркал нещо, последен цикъл 6 май, започнахме стимулация за Зет на 9 май, а трансфера беше преди 4 дни, незнам нещо не ми се свързва... Така ли трябва да е, аз имам чувството че ще си ми дойде както си ми е по принцип другата седмица. Не е ли мн късно тоя трансфер, то почти дойде времето за цикъл знам ли, сега се сетих защото симптомите си ми на лице а и датата ми наближава..

# 223
  • Мнения: 69
Здравейте,

Благодаря на всички за подкрепата- току що се прибирам от болницата- 4 яйцеклетки. Вчера се порових доста по чужди сайтове- това с виаграта го препоръчват, ако се очаква проблем. За щастие успя да даде сутринта матерал в къщи, занесъл го е, докато аз съм под упойка, но нещо там са се позабавили докато му вземат пробата- почакал е към половин час и общо се получи околи час от даването. Искрено се надявам на качествени ембриончета. Успех на всички!!!!!!

# 224
  • Мнения: 142
Здравейте,

Благодаря на всички за подкрепата- току що се прибирам от болницата- 4 яйцеклетки. Вчера се порових доста по чужди сайтове- това с виаграта го препоръчват, ако се очаква проблем. За щастие успя да даде сутринта матерал в къщи, занесъл го е, докато аз съм под упойка, но нещо там са се позабавили докато му вземат пробата- почакал е към половин час и общо се получи околи час от даването. Искрено се надявам на качествени ембриончета. Успех на всички!!!!!!
е радвам се че писах първа, и сте го направили от вкъчи. Късмет

Общи условия

Активация на акаунт