Пресни сини сливи - откога?

  • 2 656
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 355
Сурови все още не съм, защото бебка е малка. Но пък си хапва пюре и доста й харесва, а миналата седмица й направих компотче, че се беше запекла. Изпи си го с голяма наслада и после свърши работата.  Laughing Твоето детенце е вече голямо и не мисля, че ще има проблем. Най-много да й харесат.  Joy

# 16
  • София
  • Мнения: 2 161
ooooh! Слагах му по 1-2 обелени в плодово домашно пюре, но не знаех, че не е желателно  Shocked Някой ще даде ли подробности защо трябва да се избягват?  Praynig

И аз така,ама незнаех, че не е трябвало Embarassed. Е нищо ни няма де ама...... newsm78
Сега да ги спирам ли?? Хриси с голямо желание си ги хапва , даже тази вечер и дадох обелена в ръчичката и тя с такава радост си я смучеше... Laughing

# 17
Микаела яде на 9м. пресни сини сливи

Последна редакция: чт, 07 сеп 2006, 23:44 от Vivi

# 18
  • Мнения: 370
Моля някой да обясни защо сините сливи са нежелателна храна? ДЪшеря ми е с АБКМ и е на 8 месеца и от 2 месеца яде сини сливи в пюре, а от тази седмица и сварени и пасирани в кашите сутрин. Та отново ще повторя въпроса - какво им е вредното на сините сливи, освен че разхлабват?

# 19
  • София
  • Мнения: 1 457
Моля някой да обясни защо сините сливи са нежелателна храна? ДЪшеря ми е с АБКМ и е на 8 месеца и от 2 месеца яде сини сливи в пюре, а от тази седмица и сварени и пасирани в кашите сутрин. Та отново ще повторя въпроса - какво им е вредното на сините сливи, освен че разхлабват?
Ставаше въпрос за пресните сини сливи  Peace За готовите пюрета и варените сини сливи няма никакъв проблем. Аз лично реших да поизчакам с пресните сливи макар и да сме по-големи от вас, защото ме е страх да не и раздразнят стомаха . Но иначе купено пюре от сини сливи ядем много отдавна.

# 20
  • Мнения: 40
А като пюре от кой месец може да се дават сините сливи, защото ние сме на 4 м. , но имаме АБКМ и се чудех дали да давам.
Нашите са домашни от градината на дядо му-сварени и пасирани но не са белени.............

# 21
  • София
  • Мнения: 1 457
А като пюре от кой месец може да се дават сините сливи, защото ние сме на 4 м. , но имаме АБКМ и се чудех дали да давам.
Нашите са домашни от градината на дядо му-сварени и пасирани но не са белени.............
Щом сте с АБКМ мисля, че е по-добре да поизчакате с пюрето от сливи. А и сте малки още. А колкото за домашните, те се въвеждат още по-късно от купените пюрета

# 22
Давам.Понякога и правя кисел от тях.Обелвам и пасирам,нямаме никакви проблеми Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 555
Ооо давай вече, без притеснения ! Аз давам от момента в който започнах дадавам сурови плодове, т.е. някъде след 6 месец, а съм доста внимателна спецялно с плодовете !!!

Общи условия

Активация на акаунт