Как наричате малката и голямата нужда

  • 1 430
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 370
Ние сме на пишу или пипи и аку или каку. На пишлето също казва пипи.
Един ден бяхме в един магазин със сестрата на мъжът ми, на която Ерик казва "како". Тя избърза малко по-напред и нашия като се развика "како - како". Хората така ни гледаха, че умрях от срам.

Елинце, добре сте ги научили в градинката Heart Eyes Hug

# 16
  • Мнения: 193
Ние сме на "пиш" и "ак", но с второто не се справяме много добре!  Честичко е в гащите Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 6 390
     Ами скоро говорихме с мъж ми по тази тема,нали трябва да се подготвяме,наесен ще се появи юнака Wink.Та установихме,4е на испански не знаем как да кажем по детски за моми4ешкото пишле(и на български не се сещам Thinking).Ина4е "ла пирула" за мом4етата както казва свеки.
     Егати тъпото изказване направих
hahaha Joy Joy Joy уби вожда с ла пирула  Mr. Green
няма да се шашкаш  Wink Mr. Green, ще ви дойде музата да го измислите   Mr. Green

# 18
  • Мнения: 5 183
Ние сме на "пиш" и "ако"

# 19
  • Мнения: 2 757
Пиц -  малка нужда и ако - за голяма  Embarassed

Пишленце на малкия,а на каката дуда.Лошото е 4е дуда на арабски зна4и 4ервеи,но ния тази думи4ка си я шепнем на ушенце Grinning

Голем смех с тази дуда. Понякога галено викам на Давид дуде или дуденце и майка ми като чу ми забрани, като ми обясни какво значело дуда - аз не знаех.
Иначе aз викам (понеже бебока още не говори, пък не съм и забелязала да разбира де) пиканица и аканица и пишоран (на пишока)  Rolling Eyes

# 20
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
При нас е пипи и кака(или попо).
Пишлето е зизи или кики, а за моми4енцата е зизет.

# 21
  • Spain
  • Мнения: 3 750
викаме им "пипи" и кака"  а на дупето си му вика "дупе или куло - другото все ощв нема име Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт