Да поговорим за приятелите с хомосексуална ориентация

  • 3 238
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 404
Ходи където щеш.  За мен няма нищо престъпно в това човек да е с различна сексуална ориентация орт нормалната.  И нарочно го споделих, за да видя каква ще е реакцията.  Прекрасен учител е.  Или искаш да ми кажеш, че идивид с хетеросексуална ориентация не би посегнал на дете.  Има голяяяяяяяяяяяяяяяяяяма разлика между хомосексуализъм и педофилия.

# 16
  • Мнения: 2 550
Жоре, а те не си ли в ЮАР?  Laughing

И какво сега, уроци по интернет ли ще ми преподаваш?

Почваш да ми лазиш по нервите  Laughing

Извинявай, колко са ти големи децата?

# 17
  • Мнения: 239
Жорееето пак се изказа.. Laughing

Човека не търси сред децата си приятел за цял живот...Или и ти четеш между редовете...или по - скоро четеш само това, с което може да се заядеш!!! Stop


Не, аз казай, че съжалявам когато човек си има проблеми. Все пак мисля, че педераст учител е доста по-голям такъв. Ти какво смяташ?

# 18
  • Мнения: 239
Жоре, а те не си ли в ЮАР?  Laughing

И какво сега, уроци по интернет ли ще ми преподаваш?

Почваш да ми лазиш по нервите  Laughing

Извинявай, колко са ти големи децата?

Ако този не ти харесва мога да си сменя адреса с Кенийски. Каквото кажеш, само да не си напрегната. Grinning

# 19
  • Мнения: 2 550
Не каза за децата  Laughing

# 20
  • Мнения: 2 978
Жорееето пак се изказа.. Laughing

Човека не търси сред децата си приятел за цял живот...Или и ти четеш между редовете...или по - скоро четеш само това, с което може да се заядеш!!! Stop


Не, аз казай, че съжалявам когато човек си има проблеми. Все пак мисля, че педераст учител е доста по-голям такъв. Ти какво смяташ?

Ами след като досега никой не се е оплакал от него, явно освен добър професионалист е и човек, на когото една майка вече има доверие и те не се притесняват (ако изобщо са забелязали) какъв е! Peace

# 21
  • Мнения: 239
Ходи където щеш.  За мен няма нищо престъпно в това човек да е с различна сексуална ориентация орт нормалната.  И нарочно го споделих, за да видя каква ще е реакцията.  Прекрасен учител е.  Или искаш да ми кажеш, че идивид с хетеросексуална ориентация не би посегнал на дете.  Има голяяяяяяяяяяяяяяяяяяма разлика между хомосексуализъм и педофилия.

Тук не става дума за това какъв учител е той и какъв не е. Щом го хвалиш значи е готин човек и точка тъй като не го познавам. Не може да има педерасти учители, скоро ще им дадат и да осиновяват по тази логика.

# 22
  • Мнения: 490
  newsm78 по-голям какъв?  newsm78

# 23
  • Мнения: 2 978
Жоре,
много неща в този живот не ни харесват, но малко по малко стават...!!!
Wink

# 24
  • Мнения: 239
Жорееето пак се изказа.. Laughing

Човека не търси сред децата си приятел за цял живот...Или и ти четеш между редовете...или по - скоро четеш само това, с което може да се заядеш!!! Stop


Не, аз казай, че съжалявам когато човек си има проблеми. Все пак мисля, че педераст учител е доста по-голям такъв. Ти какво смяташ?

Ами след като досега никой не се е оплакал от него, явно освен добър професионалист е и човек, на когото една майка вече има доверие и те не се притесняват (ако изобщо са забелязали) какъв е! Peace

Да разбирам ли, че мнението ти е базирано върху предположението, че контактът с хомосексуалисти не влияе върху детския разум на подсъзнателно ниво? Ами ако педерастите стават такива заради контакт със скрити педерасти в ранна възраст?

# 25
  • Мнения: 239

Детето ми засега е едно - момче. Вече съм го споделял тук.

# 26
  • Мнения: 822
Изумен съм от умението ти да споделиш нещо такова ей така, без да отбележиш, че педераст учител е престъпление, което трябва да се наказва със смъртна присъда или минимум доживотна. Потресен съм. Ако нямах хубава работа, семейство и приятели щях веднага да емигрирам.
Тук това се счита за нормално.В детската градина на сина ми една от учителките също е хомосексуална.
Ако си решил да емигрираш,дълго ще се чудиш -къде...В доста страни подобно нещо си е в рамките на нормалното.

# 27
  • Мнения: 2 550

Детето ми засега е едно - момче. Вече съм го споделял тук.

Е, жалко, че пирятелчето ти Тони Сопрано (сещаш ли се  Laughing) твърди, че нямаш деца и влизаш тук само за да се гъбаркаш  Grinning
А той къде е всъщност?  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 978
Да разбирам ли, че мнението ти е базирано върху предположението, че контактът с хомосексуалисти не влияе върху детския разум на подсъзнателно ниво? Ами ако педерастите стават такива заради контакт със скрити педерасти в ранна възраст?

Зависи много от човека. Дали го цели да им го постави като някаква цел или не. Ако той не подканя, не прави намеци и т.н., за това какъв е и децата няма  да обърнат внимание, те няма да го разберат никога....

Разбирам те, какво искаш да кажеш, но мисля, че всичко си е до човека! Peace

# 29
  • Мнения: 239
Изумен съм от умението ти да споделиш нещо такова ей така, без да отбележиш, че педераст учител е престъпление, което трябва да се наказва със смъртна присъда или минимум доживотна. Потресен съм. Ако нямах хубава работа, семейство и приятели щях веднага да емигрирам.
Тук това се счита за нормално.В детската градина на сина ми една от учителките също е хомосексуална.
Ако си решил да емигрираш,дълго ще се чудиш -къде...В доста страни подобно нещо си е в рамките на нормалното.

Знам. Пътувам и засега ми е харесало много отношението на хората в Тексас - разбран народ в центъра на силна държава.

Общи условия

Активация на акаунт