Как бях подведена , за Русенки .

  • 1 281
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 240
Съгласна съм , че всички лекари са корумпирани и болниците са в плачевно състояние , но моето мнение за Д-р Тончева е съвсем различно.Аз родих при нея , разбира се с уговорка и съм много доволна от всичко, но нищо не съм плащала на болницата , просто се уговорих с нея.Освен това , въпреки че я питах какво ще ми струва и исках да си платя предварително , за да съм сигурна , тя отказа и не ми е посочвала конкретна сума. Думите и бяха - " Колкото прецените и можете , след като всичко мине добре тогава". Аз родих докато тя беше в отпуск , но дойде да ме прегледа като и се обадих и после съответно в болницата беше с мен. Приеха ме вечерта със слаби болки и ме сложиха на системи на сутринта.Това за екипа и анестезиолога е вярно - вечер е дежурен само един лекар , а анестезиолог викат само по спешност.Затова не слагат нощем на системи защото ако има проблеми и се наложи секцио екипът се събира по - бавно. Колкото до Ескулапа моето мнение е по различно.Една приятелка роди месец преди мен там и въпреки , че беше предупредила че иска да ражда с упойка , докато дойде анестезиолога да и я сложи / става въпрос за през ноща / тя вече е имала 7 см разкритие и си родила на сутринта без обещаната упойка.Така че и там нещата не са чак толкова на ниво.При все че става въпрос за частна клиника , при проблем да караш бебето в АГ-то и там пак да си плащаш е глупаво.Малко ми прилича на луксозен хотел за майката.Това разбира се е моето мнение и аз в никакъв случай не искам да го налагам или да обидя някой. Освен това не виждам смисъл да се прави уговорка с акушерка , лекар е напълно достатъчно.Поне при мен беше , тъй като д-р Тончева беше при мен почти през цялото време.Тя не е по-корумпиран лекар от останалите, а според мен е добър специалист.
Ти имаш право сама да избереш къде да родиш , поне вече човек има избор.Където и да избереш , пожелавам ти леко и безпроблемно раждане, както и едно здраво и хубаво бебче. Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 3 390
.Аз родих при нея , разбира се с уговорка и съм много доволна от всичко, но нищо не съм плащала на болницата , просто се уговорих с нея.
Разпоредбите са отскоро.
Малък слънчо, с теб сме раждали по едно и също време.

# 17
  • Мнения: 240
Хей Beauty с теб да не би да се познаваме бе, може някой път да си направим една разходка. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт