Вечеря с родата !!!

  • 2 666
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 103
Само ако има повод.

# 16
  • Мнения: 2 792
Само когато са в страната, част от родата (сестрите ми т.е.), иначе обичам такива семейни сбирки. Външен човек трудно издържа,защото всички говорим едновременно и не се доизказваме, абе  отдавна сме обявени за италианска фамилия.

# 17
# 18
  • Мнения: 6 993
При нас е разстоянието. Иначе аз много обичам вечери с родата - почти без значение дали неговата или моята, всички готвят по-хубаво от мен. Crazy Laughing

# 19
  • Мнения: 6 167
Ние се наричаме " Обичайните заподозрени", тоест сме от малкото ( до колкото виждам анкетата) семейства - фамилии, които обичат да се събират.
Състава е ние , дядо ми, леля ми , братовчедите и техните половинки ( и деца)
Имаме обща вила, ходим си на гости.
Веднъж седмично според мен.
Обичайните заподозрени много ми липсват. Всъщност, това най-много ми липсва от България.
Истинска, сплотена, подкрепяща се фамилия.
Всичко друго няма никакъв смисъл  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3 537
Напоследък само по поводи,за съжаление. Rolling Eyes

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Много обичам да се събирам и с двете роди Hug! С родителите се виждаме веднъж седмично/и с моите, и с неговите/, със сестра ми поне два пъти седмично и с девер ми поне веднъж в седмицата. С останалите роднини- лели, сваковци и братовчеди се виждаме веднъж месечно задължително/но те не живеят във Варна/.

# 22
  • Мнения: 356
        Гласувах със "само при поводи", защото и семейството на девер ми, и моята сестра не са в България. Но с родителите ни се виждаме всяка седмица. Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 39 765
Семейните ни обяди преди се състояха веднъж седмично - аз, мама, брат ми, съпруга ми.
Сега, поради липса на 2ма от кадрите, семейните сбирки са веднъж годишно.

# 24
  • Мнения: 1 564
Събираме се  само по поводи.

# 25
  • Мнения: 2 000
В свекървата ходим през седмица на обед. С моите родители се виждаме всеки ден, но на вечеря ходим 1-2 пъти месечно. А в брат ми ходим само по поводи.

# 26
  • Мнения: 8 917
Един път седмично с неговата рода.А с моята....вече май само по поводи... newsm78

Така е и при нас Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 10 825
Само по поводи, но те нашите поводи са май бая честичко, та се оказва че поне 2 пъти месечно ooooh!

# 28
  • Мнения: 4 187
Ние се наричаме " Обичайните заподозрени", тоест сме от малкото ( до колкото виждам анкетата) семейства - фамилии, които обичат да се събират..............................
........................Всичко друго няма никакъв смисъл  Simple Smile


Това е страхотно  Flutter, благородно ви завиждам !

# 29
  • Мнения: 6 618
Минимум един път в месеца.

Общи условия

Активация на акаунт